Şimdi Ara

Reeder p10s nasıldır (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.bucuk aydir kullaniyorum cihazi cok kasmama ragmen daha bir sıkıntsini gormedim. Pil konusunda dolu dolu 1 gun geciriyorum. Guncelleme konusunda da bir alt mideli p10'u arkadasim kullaniyor ve 5.1 ile gelen cihaz 6 guncellemesini aldi. P10s ise 7 guncellemesini alacak deniyor ki alirda zaten. Cihaz f\p urunu düsünenler icin sakin kacirmayin diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin al derim o fiyatlarda o donanım ve performansta telefon yok
  • P10s ekranı ve tasarı güzel bir telefon. Performansı ve hafızasıyla gayet yeterli özellikleri olan bir telefon. Fiyatına göre sundukları baya iyi. Bir de yerli firma olduğu için yedek parçaları diğer firmalardan ucuz. Ben tavsiye ederim
  • Bu özellikleri bu kadar sağlam kasada bulmak çok zor çok beğendiğim bi telefon elimdeki telefon bozulsun sıradaki telefonum o olcak reeder benim olacakk

• Merhaba.Marka takıntılıysanız devamını okumanıza bile gerek bulmuyorum.Fiyatına göre gayet iyi bir cihaz

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Ben kendim p10 kullanicisiyim arkadaşıma p10s aldık ekran kalitesi hafızası mükemmel kamerası harika kesinlikle tavsiye ederim Servis olarak İzmir Antalya İstanbul gibi yerlerde servisi var sıkıntı yaşamazsiniz
  • P10s kullanıcılar kulübü var mı, böyle bi telefon için kukubü kullanmak gerek. Reeder p10s modeliyle iyi bi ivme yakaladı bence

• Merhabalar
    Ben kendim p10 kullanıyorum çok memnunum arkadaşıma onerdim oda bir üst serisi p10s almak istedi araştırdık ve aldı özelliği çok güzel hafızası 64 gb metal kasa işlemcisi çok iyi özellikle kamerası mükemmel kesinlikle tavsiye ederim.Servis olarak ta bir çok yerde servis ağı mevcut örneğin Antalya İstanbul İzmir samsun Bence bu fiyata alınabilecek en iyi cihaz diyebilirim

• Benimde aklımda P10s alma düşüncesi var fakat şu 1 haftada forumda yeni üye olanların P10s i övücü viral reklamlarından dolayı geri adım atıyorum. P10s i övenlerin çoğu yeni üye olmuş ve ilk mesajlarını da bu telefonu övmek için yazdıklarını görüyorum. Aklıma firmanın tv reklamlarından çok sosyal ağlar üzerinden viral reklama ağırlık verdikleri düşüncesi geliyor. Şikayet yorumlarını ve incelemelerini araştırırsanız servis ağının ne kadar yetersiz olduğunu ve servise verilen telefonların garanti dahilinde yapılması gereken sorunları müşteriye yansıttıklarını bulabilirsiniz.

• Berbat garanti ve parça sıkıntılı.

• En rahat donanım ve kullanıma sahip sınıfının en ekonomik değerinde bir telefon tabiki P10S !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Berbat garanti ve parça sıkıntılı.

Dostum, az önce Reeder P10s için 6 maddelik bir soru yazdım web sitelerinden bakalım cevap verecekler mi? Bende senin gibi şüpheli yaklaşıyorum, forumda hep viral reklamcılar dolanıyor. Milletin algılarıyla oynuyorlar, sana hak vermiyor değilim? Eşime telefon alıcam bu P10s dikkatimi çekti eğer kafamdaki soru işaretlerinş giderirlerse alıcam.Teknik servis sorunluysa yanına uğramaya değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: miyagi41

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Berbat garanti ve parça sıkıntılı.

Dostum, az önce Reeder P10s için 6 maddelik bir soru yazdım web sitelerinden bakalım cevap verecekler mi? Bende senin gibi şüpheli yaklaşıyorum, forumda hep viral reklamcılar dolanıyor. Milletin algılarıyla oynuyorlar, sana hak vermiyor değilim? Eşime telefon alıcam bu P10s dikkatimi çekti eğer kafamdaki soru işaretlerinş giderirlerse alıcam.Teknik servis sorunluysa yanına uğramaya değmez.

Hocam fake hesap açıp 1 2 mesajlı üyeleri görüyorsunuz değil mi türk malı diye milleti kazıklarlar sonra garanti sorunu başınızı ağrıtır,Parça konusunuda gelince türkiyede maalesef parçası yok bulamazsınız.Elektronik işi şanstır evet ama bu kadar riske almak Çok yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknologfree83

En rahat donanım ve kullanıma sahip sınıfının en ekonomik değerinde bir telefon tabiki P10S !!!

Çok reklamcısın biliyorsun değilmi.Çekinme az daha reklam yap.

• Aynen katılıyorum sana. P10s ciğeri takip ediyorum her akıllı telefon konusunda varlar. Bildiğin Viral reklam yapıyorlar, objektif yaklaşım sergilemiyorlar. Haa telefon donanım açısından iyi ama önemli olan yazılım ve teknik servis desteği. Benim soru işaretlerim bunlar. Sorularıma cevap alabilirsem, Reederin sitesine yazdığım sorularımı ve aldığım cevaplarımı burdan yayınlayacağım, bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: miyagi41

Aynen katılıyorum sana. P10s ciğeri takip ediyorum her akıllı telefon konusunda varlar. Bildiğin Viral reklam yapıyorlar, objektif yaklaşım sergilemiyorlar. Haa telefon donanım açısından iyi ama önemli olan yazılım ve teknik servis desteği. Benim soru işaretlerim bunlar. Sorularıma cevap alabilirsem, Reederin sitesine yazdığım sorularımı ve aldığım cevaplarımı burdan yayınlayacağım, bekliyorum.

Cevap gelse bile almayın hocam.

• Aklımda farklı marka birkaç model var değerlendiricez bakalım.

• Arkadaşlar selam, P10s ile ilgili Reedera uzunca mail attım ve cevabı şimdi geldi. Önce sorularımı sonra yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz?

Merhaba, şuan henüz bir Reeder marka cihazım yok fakat son üretilen P10s akıllı telefon modeliyle ilgileniyorum. Şayet sorularıma net ve tatmin edici yanıtlar alabilirsem bu modelden almayı düşünüyorum.
    1.Teknik servis konusunda araştırmama rağmen web sitenizde adres ve telefon bilgilerine ulaşamadım. Adresi olmayan bir teknik servise sahip markadan ürün almak benim için problem. İstanbulda yaşadığım için cihazda probleme çıkması durumunda kendi elimle adrese teslim etmek isterim.
    2.Ürün donanım açısından üst seviye sayılacak kategoride yer alıyor fakat, yazılım konusunda net bir plan veya yol haritası açıklanmamış. Demem o ki Android 6.0 verildikten sonra Android 7.0 veya ilerleyen sürümleri de verecek misiniz? Eğer yazılım da destek verilecekse ne kadar süreli destek sağlayacaksınız?
    3.Büyük markalarla yarışabilecek telefon yaptığınızı beyan ediyorsunuz sosyal mecralarda fakat direkt yetkili ağızdan P10s ile ilgili son kullanıcı olarak mevcut ve potansiyel müşteri adaylarını tatmin edecek bir güven olgusu oluşturmayı düşünmüyor musunuz?
    4.Ürünün fiyatı ilk çıktığında 1500 TL olarak sunuldu yanılmıyorsam, sonradan 1600 TL bandına yükseltildi. Buradaki amacınız nedir? Farklı marka ve modeller ilk çıktıktan sonra fiyat indirimine giderken siz üzerine koyuyorsunuz.
    5.P10s\'in kamera performansını merak ediyorum ancak sizin tarafınızdan veya alanlar tarafından fotoğraf ve video çekimi örneklerine rastlamadım. Eğer örnekleriniz varsa adres göstermenizi veya link atmanızı rica ederim.
    6.Son olarak aynı fiyat bandında rakiplerinizin Basın ve Yayın organlarında reklamlarını görmek mümkünken sizin neden reklamlarınızı göremiyoruz, daha çok şuana kadar forumlarda viral reklamlarınıza rastladım.
    Yukarıdaki sorularıma, kurumsal firma olarak benim yazdığım gibi maddeler halinde yanıt vermenizi rica ederim. Saygılarımla

Merkez ofisimiz İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara,Adana,Antalya,Samsun illerinde bayilerimiz ve teknik servislerimiz bulunmaktadır.
    Tarafımıza SOR'UN uygulaması veya bu ekran üzerinden iletişim sağlanabilmektedir.
    Ürün gönderimleri kargo ile yapılmaktadır.

Ürünler için yazılım çalışmaları elbette yapılmaktadır. Öncelikle mevcut yazılımdaki hatalar giderilip sonrasında üst sürüme geçiş sağlanmaktadır. P10S için 7.0 güncellemesi çalışmalarımız mevcuttur.

Ürünlerimiz donanım ve ücret bakımından uygun ve üst düzeyde tutulmaktadır.
    Müşterilerimizin geri dönüşleri tarafımıza olumsuz da olsa bu bizim için bir bildirim olup geri dönüşleri değerlendirmekteyiz.
    Bu şekilde müşterilerimizin talep potansiyeli odaklı çalışmaktayız.

Ürün fiyatındaki değişiklik Maliye bakanlığının talep ettiği telefonlara trt bandrolu vergisi sebebiyle yaşanmıştır.

P10S kamera örnekleri bulunmayıp kaliteli çekim sağladığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Reklam ve pazarlama organizasyonlarımız gerekli planlamayı yapmaktadırlar.
    Yakın zamanda reklam orginazyonlarında Reeder gözlemlenecektir.

Saygılarımızla

• Sahte memnuniyet yorumları yaptıran şirketten iğne bile almam. Facebooktaki şikayetleri bile siliyorlar. Telefonun reklam olmayan incelemesini bile bulmak güç bi ton güncelleme aldı hala yarısı İngilizce yarısı Türkçe telefonun... Mi5 varken alınmaz bence.
  • merhaba cihaz segmentindeki en ustun cihaz kullaniyorum tavsiye ederim android cihazda ilk defa 3d touch REEDER P10S TESEKKURLER

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.