Şimdi Ara

Referans nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda dolaşıp duruyor skin satılırken falan görüyorum referans istiyolar biri bana bu referansın ne olduğunu açıklayabilirmi kısaca

• Mantıklı düşünürsen cevabı bulabilirsin.
  • sözlük anlamı ve ilk akla gelen anlamını tabiki biliyorumda bu referans nasıl veriliyor şaidi falanmı oluyor satan adamın ? veya telefon adres facebook gibi bilgilerinimi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen -- 23 Mart 2014; 22:11:55 >
  • eski alışveriş yapabların güvencesi diyim. nasul anlatayım bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saol bi bakayım
  • kefil. Skin alacaksın "a" kişisine güvenmiyorsun "aa" kişisi "a" kişisine referans oluyor, "aa" ya güvenip ticareti gerçekleştiriyorsun. bi sıkıntı çıktığında aa genelde takmıyor seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen

sözlük anlamı ve ilk akla gelen anlamını tabiki biliyorumda bu referans nasıl veriliyor şaidi falanmı oluyor satan adamın ? veya telefon adres facebook gibi bilgilerinimi veriyor

Yani biri bir şey satıyor. Alıcılar referans göster diyorlar. Yani senden daha önce alışveriş yapan birini göster. Güvenilir mi diye bakıyorlar. Olay bu. Referans ben o kişiden alışveriş yaptım güvenilir diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen

Saol bi bakayım

Pardon ben referal okudum referans başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Mr Jack

kefil. Skin alacaksın "a" kişisine güvenmiyorsun "aa" kişisi "a" kişisine referans oluyor, "aa" ya güvenip ticareti gerçekleştiriyorsun. bi sıkıntı çıktığında aa genelde takmıyor seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için saolun öğrenmiş oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.