Şimdi Ara

Referans RX 5700XT 2550TL, RX 5700 2060 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
5.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat çok iyi alacak arkadaşlar özel soğutmalı kartları beklemeyecek ise kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Faustus -- 23 Ağustos 2019; 14:13:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan sesi çok kafama takılmıştı, sanırım en iyi karsılastırmayı sağlayan su sekilde bir video buldum

Optimum Techyoutube
    RX 5700 XT - Is Overclocking / Undervolting Worth it?
    https://youtu.be/IrKUZoEzAfY?t=472

ciddi bir ses farkı var, ve unutmayalım FE en sessiz kart değil piyasadaki.

• Cf, dx12 ve vulkan haric desteklese ben bir adet daha alırdım :)
    Ses konusu goreceli tabi ama attığınız video uzay montaj ve dibinden kayıt alınmış, sessiz demiyorum ama kasa içinde bu kadar ses çıkmıyor ve duyulması zor, attığım video da daha yuksek fan hızının sesi merak eden varsa(video bana ait değil).
    Mudehale edilmediği surece %44 fan hızını hiç bir şekilde geçmiyor.

• Psikobat P kullanıcısına yanıt
    Bu videoyuda gördüm evet ama baska bir kartla karsılastırmayınca anlamakta zorlanıyor insan, mikrofonun nerde oldugu ne kalitede oldugu yada ortam seside önemli.

sonucta sinerjide pulse satışta yine, 3500 tl, bu 2500, aradaki 1000tl ye iyi bir headset alınabilir.
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Fanı %50+ getirince duyulmaya başlıyor ama oda aslında fan değil de havanın sesi desem daha doğru olur %55+ hem fan hemde hava sesi artık iyice duyulmaya başlıyor derken %65 tahammul sınırı diyebiliriz.
    Mantıklı olan biraz undervolt işlemi ile daha yuksek boost daha az ısı olarak en yuksek 80c sabaha kadar donguye bıraktığım sistemden yazıyorum.
    80C yuksek mı ? radeon vii den sonra gordugum en yuksek sıcaklık diyebilirim.
    Özet olarak kart sıcak çalısıyor yapısı itibari ile evet ama gürültülü dersek bence haksızlık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Bu videoyuda gördüm evet ama baska bir kartla karsılastırmayınca anlamakta zorlanıyor insan, mikrofonun nerde oldugu ne kalitede oldugu yada ortam seside önemli.

sonucta sinerjide pulse satışta yine, 3500 tl, bu 2500, aradaki 1000tl ye iyi bir headset alınabilir.
    veya 350 tlye arctic acellero alınabilir
    3500 lira normal değil. Millet o fiyatlara atlamazsa düşecektir. Referanslar da geldiğinde de 3300-3400'leri görmüştük. Sonradan düştü fiyatlar.
  • Dr.Faustus kullanıcısına yanıt
    Bende aldım bakalım 3 taksit 2564tl. Gece alacaktım 10tl zam gelmiş., 2. el garantisi bitmiş 1080ti bakınıyordum, nasipte aynı fiyata garantili, taksitli, daha iyi kart almakta varmış. Şimdi 1080ti satıcıları düşünsün 3.000tl ye satmaya devam etsinler ellerindekileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

Bende aldım bakalım 3 taksit 2564tl. Gece alacaktım 10tl zam gelmiş., 2. el garantisi bitmiş 1080ti bakınıyordum, nasipte aynı fiyata garantili, taksitli, daha iyi kart almakta varmış. Şimdi 1080ti satıcıları düşünsün 3.000tl ye satmaya devam etsinler ellerindekileri
    Güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Faustus

Güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, işlemci 3770K 4.4ghz de stabil, bakalım inşallah iyi geçinirler kendileriyle

• Alan herkese hayırlı olsun. kararsız kalıp biraz daha amazonda sapphire pulse beklemeye karar verdim. arastırma yaparkende ses ve sıcaklık konusunda. son derece detaylı ve teknik bilgi içeren şu videoyu buldum paylaşmak isterim.

VulcanTyoutube
    AMD RX 5700 XT RADEON DIVISION NOISE TESTING AND THERMALS
    https://youtu.be/X4F7ihgZlu8

Bir ara uçacak sandım ama uçmadı
  • Özel soğutmalıları bekleyeceğim yinede.
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde özellikle powercolor red devil bekliyorum amazon.com stoklarına girecekmiş yakın zamanda olmadı ordan alırım 3000 tl bandında gelir diye tahmin ediyorum.
  • O 5700 varya aşırı F/P şuan. RX 570'den sonra en F/P kart şuan fiyatına göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Alan herkese hayırlı olsun. kararsız kalıp biraz daha amazonda sapphire pulse beklemeye karar verdim. arastırma yaparkende ses ve sıcaklık konusunda. son derece detaylı ve teknik bilgi içeren şu videoyu buldum paylaşmak isterim.

https://youtu.be/X4F7ihgZlu8
    İyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: FoonBoi

O 5700 varya aşırı F/P şuan. RX 570'den sonra en F/P kart şuan fiyatına göre.
    Bu kadar iyi bir kartın stok bitirmesi amd'nin elinde sıkı hamleleri olduğunu nvidia'nın sadece "süper" etiketiyle amd den koz alamayacağını düşündürüyor bana.
    Az daha beklesem iyi olur. şuan elimde rx560 şimdi fx8350 kasayada rx5700xt takmak ayıp olur.
  • alihakki kullanıcısına yanıt
    Birşey olmaz, Ferrari'ye lpg takan çok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında şeytan diyor al sonra şu soğutucuyu al tak 80 dereceyi geçmeden çalışsın.Ama işte şu customlar bir gelmedi gitti gelseydi onlara bakıp değerlendirirdik.
    www.nanokatalog.com
    ARCTIC Accelero Xtreme IV Graphics card Soğutucu Soğutucu DCACO-V800001-GBA01 - Nanokatalog
    https://www.nanokatalog.com/urun/arctic-accelero-xtreme-iv-92mm-2000-rpm-ekran-karti-sogutucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 23 Ağustos 2019; 13:34:20 >

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    Garantisi gider dimi bu işlemi yapsak

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.