Şimdi Ara

REHBER MATEMATİK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
12.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79FCC34F0

Nigger desem alınır mısın

• medness M kullanıcısına yanıt

yani mebde iyi anlatan hocalar olmak zorunda açıkcası sonuçta öabt ye giriyorlar kolay bir sınav da değil öyle hocalar var kı bu adam nasıl bu puanı almış da atanmış diyebiliyor insan

• quote:

Orijinalden alıntı: jiijii

yani mebde iyi anlatan hocalar olmak zorunda açıkcası sonuçta öabt ye giriyorlar kolay bir sınav da değil öyle hocalar var kı bu adam nasıl bu puanı almış da atanmış diyebiliyor insan

R*hber Mat, ÖABT’de barajı geçememiş  

•  

•  

• jiijii kullanıcısına yanıt

Hocam kpss'de bazı yıllar aşırı alım olur bazı branşlarda anlık ihtiyaç giderme atamaları. Eğer öyle bir yılda girdilerse puanlar çok düşebiliyor atanmışlardır.

Zaten şuan yeni mezunlar ne kadar iyi bilgi birikimine sahip olup derece yaparsa yapsın ya batıda ihl yazacak ya da doğuda çpl. İyiyim fene anadoluya gidip oradaki çocuklara eğitim vereyim dönemi bitti maalesef.

• eyüp b döver

• herkese slm ben memet hocanız

• Herkese slm bn memet hocanız arkdslar yanyana iki kazik anlamayana çok yazk euheuheue😜😇 evde hanımı matta tanımı unutmiycan 😄👌👍 evt sevgili arkadasm o hayal etdigin uninin kapisindan zrannnk die girebilmek icn hayallerine kavusman icn onunde kagidin elinde kalemjn derin bi nefes aliyoruz cirt sana cirt sana ve o mesur sloganimz evt yaklas yaklas benimle birlikte... gönder gönder gelsn be hocam😎 ey guzel arksdsm ben de biliyom formulu verip cerez gibi cozmeyi ama biz isi mantığıyla yavas yavas sindirerek ogrencez ✌️hoop yakaladımm sazanlar hemen atladı yakalandiniz kacma kacma gel bura eueheuheheheu😜 sizler için hazirladigim pdfyi aciklama yada yorumdan indirin hazir oln önce durdur vidoyu coz sonra ben cozeym durdurdn demi bekliyom👍 gercektn benle birlikte cozuyon demi arkadasm yeme bizi goruyorm bak burdan hepinizi sjsjjsjsj🤫✌️ ey guzl arkadasm bi dersn daa sonuna geldk suna bak emek var emek alnim terledi bugn bidaki vidoda gorumek uzre hoççakl hosca kal

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.