Şimdi Ara

Rehberlik Birimi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
4
Favori
3.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arcaacar

hocam 452 gibi bir puan gelecek ts 2 den geçen sene 418 le kapatmış türkçe öğretmenliği kesin girebilirim dimi sıralamam 2k içinde gelmesni bekliyorum 6k ile almış en son geçen sene ne düşünüyorsunuz ? kendi şehrimde olduğu için tek tercih yapmayı düşünüyorum

Tabi girersin canım kardeşim sen girmeyeceksinde ufolar mı gelip girecek.
  • fatihkaya_25 F kullanıcısına yanıt
    Şu an zaten hukuk okumaktayım fakat okuldan ve şehirden memnun değilim o yüzden değiştirmek istiyorum. Bakalım hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kgocmen40

hocam ygs-2 160k, yaklaşık ygs2 puanım 322, geçen yıl 325le almış. kırşehir hemşirelik bu yıl gelme ihtimali sizce nedir ?

Valla sadece hemşireliğe yoğun bir talebin olduğunu biliyorum,sen direk ygs den tercih yapacağın için seni yanıltmak istemem çünkü pek bir bilgim yok bu konuda ,ama yine de bana sorarsan gelir gibi duruyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: risusxx

Şu an zaten hukuk okumaktayım fakat okuldan ve şehirden memnun değilim o yüzden değiştirmek istiyorum. Bakalım hayırlısı

Çok güzel hakkında hayırlısı olsun kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduncu gömleği

Hocam fen.ed.mat derken sadece matematik bolumunun mu puani yükselir demek istediniz

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilshere

Ygs-5 sıralamanızı ve Lys netlerinizi yazabilir misiniz?

??
  • quote:

Orijinalden alıntı: -fsm1453-

Ygs 5 11k 434 puan ygs 6 16 k 430 puan lyslerde ise 25 civarı mat 12 civarı geo 42+ edebiyat 18 + coğrafya bekliyorum .. Okul puanım ise 48-49 arası . sence ne olur ? Teşekkürler hocam ..

Ygs netlerini tam olarak yazarsan daha net cevap verebilirim.
  • Fatih hocam merhaba. MF4 puanı içerisinde ilk 45 bin gelir mi sizce?

YGS

TR 35-3
    MAT 32-4
    SOS 13-5
    FEN 29-7

LYS

MAT 31-5
    GEO 9-8
    FİZ 17-13
    KİM 24-6
    BİO 22-8

OBP

50

Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bu nick tam yirmi harfli

Fatih hocam merhaba. MF4 puanı içerisinde ilk 45 bin gelir mi sizce?

YGS

TR 35-3
    MAT 32-4
    SOS 13-5
    FEN 29-7

LYS

MAT 31-5
    GEO 9-8
    FİZ 17-13
    KİM 24-6
    BİO 22-8

OBP

50

Teşekkürler şimdiden.

en az 47 k gelir zaten,kontenjan artışlarını dikkate alırsan gönlündeki bölüme rahatlıkla yerleşirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkaya_25

quote:

Orijinalden alıntı: bu nick tam yirmi harfli

Fatih hocam merhaba. MF4 puanı içerisinde ilk 45 bin gelir mi sizce?

YGS

TR 35-3
    MAT 32-4
    SOS 13-5
    FEN 29-7

LYS

MAT 31-5
    GEO 9-8
    FİZ 17-13
    KİM 24-6
    BİO 22-8

OBP

50

Teşekkürler şimdiden.

en az 47 k gelir zaten,kontenjan artışlarını dikkate alırsan gönlündeki bölüme rahatlıkla yerleşirsin.

Anladım hocam THKÜ'nün mühendislik bölümleri yaklaşık 40-42 bin civarında. Yeni açılacak bölümler arasında bilgisayar ve endüstri de var. Bölüm başkanlarıyla mail yoluyla irtibata geçtim, yaklaşık 40-42 bin bekliyorlar onlar da yani diğer mühendislikleri referans alabilirsin sıralamalarda dediler bana. Tıp kontenjanlarının artması belki mf4 ten mf3 e kaydırabilir insanları. Umarım sıralama olarak 44 falan gelir 1-2 bin gerilemeyle zar zor girebilirim istediğim yere.

THKÜ - Türk Hava Kurumu Üniversitesi

• Iyi aksamlar hocam benim sorum da şu ; tm bolumu mezunuyum. Okul puaniyla birlikte ortalama 370-380 puanim olacak. Ama nereye gidecegimi bilmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? isletme , uluslararasi iliskiler , saglik yonetimi ve sinif ogretmenligi istiyoruum . sizce ne yapmaliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

Iyi aksamlar hocam benim sorum da şu ; tm bolumu mezunuyum. Okul puaniyla birlikte ortalama 370-380 puanim olacak. Ama nereye gidecegimi bilmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? isletme , uluslararasi iliskiler , saglik yonetimi ve sinif ogretmenligi istiyoruum . sizce ne yapmaliyim ?

Sınıf öğretmenliği ağır yaralı geçen sene 4+4+4 kurşunla vurdular.İşletme ,uluslararası ilişkiler klasik bölümlerdir yani şöyle söyleyeyim 5000 $ maaşla çalışan mezunuda vardır,sanayide çalışanıda,iş sende biter.Sağlık yönetimi bölümü hakkında bir bilgim yok.Son karar senin.
  • ah su 4+4+4 hayallerimi sondurdu. Lise hayatim boyunca hep sinif ogretmeni olacagim diye hayaller kurdum. Ona odaklandim. Derslerde bile sinifa konu anlatmak icin cok cabalardim . Arkadaslarimin hepsi benim cok iyi ders anlattigimi soyluyorlardi.Ama dedigim gibi gitti tum hayaller. Isletme aslinda iyi bolum ama orada ya torpilin olacak ya da kendini cok iyi kanitlaman gerekli. Bu zor gibi olsada yapacagima inaniyorum. Saglik yonetimi de bu senelerde baya bi moda oldu . Devlet ve ozel sektorde acik fazlaymis sanirim. Duyduguma gore de konum olarak hastanede bas hekim ile kafa kafaya olabiliyormussun. Bu da guzel bi olay benim acimdan.

• Hocam bir de bana el atarsanız sevinirim.

YGS

Tur:32-2
    SoS:15-2
    Mat:35-3
    Fen:33-3

LYS

Mat:30-3
    Geo:16-2
    Fiz:25-5
    Kim:24-3
    Biy:26-2

OBP:50

Sıralama ne gelir? Ve Çankaya Bilgisayar yazmak yerine mezuna kalıp Hacettepe Bilgisayar için çalışsam çok fark eder mi?

• Merhabalar hocam

YGS
    Türkçe 30,00
    Sosyal 24,00
    Matematik 32,50
    Fen 30,50

LYS
    Matematik 28,25
    Geometri 9,25
    Fizik 17,75
    Kimya 20,25
    Biyoloji 12,75

Diploma 71,48

Hocam Yıldız Teknik Matematik Mühendisliği 1. veya 2. öğretim gelir mi çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygs2013 -- 28 Haziran 2013; 4:37:54 >
  • YGS 1 Sıralamam 78.000

YGS MAT 31.25 YGS TÜRKÇE 26.5 YGS FEN 23.5

LYS MAT 20 net

LYS GEO 12.75 net

LYS FİZİK 14.5 net

LYS KİMYA 12.5 net

LYS BİYOlOJİ 21.5 net

ortaöğretim başarı puanım 48 HOCAM MF4 sıralamam ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmitEtlec -- 28 Haziran 2013; 7:01:02 >
  • fatihkaya_25 F kullanıcısına yanıt
    35 net türkçe 31.75 mat 30 fen 32.5 sosyal
  • Mf 4 aobp ile 468 geliyor kac k olur sizce itü makina sansim var midir?

Ayrica sayisalim ama tm 1 de 465 civari gelecek tobb veya galatasaray isletme sansim var midir

• ygs1 50b ygs2 42b lys1: 26mat 16 geo lys2: fizik 21 kimya 24 bio 20 okul puanı 55

ytü kimya müh - veya kocaeli inşaat/elektrik istiyorum sizce kazanma şansım nedir?
  • mf3 505 puan b puana sıralama ne olur cerrahpaşa türkçe tıp gelirmi çok teşekkürler şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.