Şimdi Ara

Renault Kadjar 1.2 TCe Otomatik alınır mı? Test edemiyoruz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
14.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Video yabancı dilde de olsa yakıt tüketimi ve performans konusunda fikir verebilir.
  • Daha önceden güzel bir araç kullandıysanız(tercihen alman) ya da arabadan biraz anlıyorsanız pek bulaşmayın derim. Ben yaptım siz uzak durun. 1 haftada satmak zorunda kaldım. Cevaplarınızı okuyamadım ama varsa sorunuz yöneltin cevaplarım.
    Şuan tiguan kullanıyorum. 2 tane kadjar verseler değişmem o derece diyorum.
    Yüksek clio başka birşey değil.
    Dediğim gibi daha önceden iyi araçlarınız varsa kadjar size çok vasat gelecektir.
    Kadjar için konu bile açmıştım almadan önce, ergenler klavye delikanlıları marka fanatikliği yapmasınlar boş yere.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reno için konuşmuyorum 1.2 motorlu hiç bir aracı almam..

o fiyata 2.el manuel vites 1.6 dizel tiguen alın mesela en azından iyi piyasası var.
  • 1.2 motorlarda güzel beygirler yakalanıyor ama tork yok bu motor hatırladığım kadarıyla 200 tork falandı yokuş performansı ve ivmelenme beklemeyin hele hele o kasayla ben şehiriçi 10 litre altına düşeceğini sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnoname

1.2 motorlarda güzel beygirler yakalanıyor ama tork yok bu motor hatırladığım kadarıyla 200 tork falandı yokuş performansı ve ivmelenme beklemeyin hele hele o kasayla ben şehiriçi 10 litre altına düşeceğini sanmıyorum

Binmeden yorum yapmayalım ben de qq var motor kardeşi 1.2 115 beygir 190 tork çoğu 1.6 atmosferi geride bırakır .Şehiriçi 7. 7.5. Araç 3000de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodiaq'a yöneldik.

• Peugeot 3008 bakılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

quote:

1.2 motorlarda güzel beygirler yakalanıyor ama tork yok bu motor hatırladığım kadarıyla 200 tork falandı yokuş performansı ve ivmelenme beklemeyin hele hele o kasayla ben şehiriçi 10 litre altına düşeceğini sanmıyorum

Binmeden yorum yapmayalım ben de qq var motor kardeşi 1.2 115 beygir 190 tork çoğu 1.6 atmosferi geride bırakır .Şehiriçi 7. 7.5. Araç 3000de

Nissan QQ 1.2 turbo x-tronic(cvt) olanın max. torku 165 nm.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayzer75

quote:

quote:

Kardeş manuelden bahsediyom

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kayzer75

quote:

quote:

Kardeş manuelden bahsediyom

Tamam anladım ama konu sahibi otomatikten bahsettiği için yazdım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.