Şimdi Ara

renault scenic (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir aile aracı için önemli bir özelliktir ergonomiklik ve kullanışlılık sanki ralliye çıkıcazda bana tüm fordların yol tutuşunu anlatıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bir aile aracı için önemli bir özelliktir ergonomiklik ve kullanışlılık sanki ralliye çıkıcazda bana tüm fordların yol tutuşunu anlatıyorsun

ralliye çıkmaya gerek yok eğer bir viraja scenic le kontrolsüz girersen ne olur c-max le girersen ne olur onun farkını anlatmaya çalışıyorum.bir aracın sürüşünün güvenli olması illaki ralliye çıkılması anlamına gelmez.C-max alanlar ralliye mi çıkıyorlar?
  • chevrlet aveo euro n capta 1.5 yıldız almış bir araba.Aileni tehlikeye atma derim varsın 2.el olsun güvenli olsun .Tercihim scenic
  • arkadaşım bende sana şunu anlatmaya çalışıyorum sınırları çok zorlamadıkça öyle bir fark yok yol tutuşta
  • peki dediğin gibi olsun scenic c-max e göre her yönden üstün bir araç.
  • scenic guzel arac bilmiyorum kullanmadım anca icine oturdum ve cok değişik bir tasarımı var ama c max o sınıfın touran haric lideridir benceama ghiası
  • arkadaşım öyle demene gerke yok iki araçta türkiyede sınıfında en çok satan araçlardan biri iki aracında tabi ki birbirlerinden iyi ve kötü yanları var tüm araçlarda böyledir neyse uzatmanın bir anlamı yok iki araçta istekleri karşılayabilen bir araç
  • ben derimki o listeden aveo yu kaldır onun yerine bu paraya cok guzel tercihler var hyundai accent era aveonun yerine bakabilrsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

arkadaşım öyle demene gerke yok iki araçta türkiyede sınıfında en çok satan araçlardan biri iki aracında tabi ki birbirlerinden iyi ve kötü yanları var tüm araçlarda böyledir neyse uzatmanın bir anlamı yok iki araçta istekleri karşılayabilen bir araç

neyse bence de uzatmaya gerek yok bir anlık öyle diyesim geldi.scenic bu sınıfı yaratan araçtır.scenic olmasaydı c-max te olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 26 Nisan 2008; 16:14:15 >
  • yani bencede uzatmanın bir anlamı yok
    sağlıcakla kal
  • ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDERİM
    KAFAMDA BİRŞEYLER YAVAŞ YAVAŞ OLUŞMAYA BAŞLADI.
    SIFIR ARABAYI VE ÖZELLİKLE CHEVROLETİ KAFAMDAN SİLDİM ATTIM.
    ANCAK SÖYLEDİKLERİNİZDEN ANLADIĞIM.
    2004 SCENİC DYNAMİC 1.6 1.6V YERİNE PARAMI BİRAZDAHA BİRİKTİRİP,Kİ BUNUN İÇİN BEKLEMEM GEREKECEK 2006 SCENİC privelege ALMAM DAHA DOĞRU.2004 SCENİC DYNAMİC 68000 KMDE VE 23000 YTLYE İNDİRİLMİŞTİ.FULL DENMİŞTİ.
  • ARKADAŞLAR BİRDE BENİM BAKTIĞIM SCENİCTE
    ÖN CAMDA 2 YERDE TAŞ FIRLATMIŞ VE ÇITLAMIŞTI.
    SERVİS KASKO YAPTIRIR.SONRA KASKODAN DEĞİŞTİRİRSİN DEDİ.
    CAMI DEĞİŞTİRMEM HEM KASKO HEM ARABA DEĞERİNDE DÜŞME ANLAMINA GELİRMİ?

• quote:

Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

ARKADAŞLAR BİRDE BENİM BAKTIĞIM SCENİCTE
    ÖN CAMDA 2 YERDE TAŞ FIRLATMIŞ VE ÇITLAMIŞTI.
    SERVİS KASKO YAPTIRIR.SONRA KASKODAN DEĞİŞTİRİRSİN DEDİ.
    CAMI DEĞİŞTİRMEM HEM KASKO HEM ARABA DEĞERİNDE DÜŞME ANLAMINA GELİRMİ?

cam değişince niye arabanın değeri düşüyor nerden çıktı bu

• BURDA ARKADAŞLAR PEK İNCELİYOLAR ARABAYI CAMIN KENARINDA MODEL YILI YZARMIŞ ONA BAKIP
    DEĞİŞİP DEĞİŞMEDİĞİNİ ANLARLARMIŞ.HERKES HER KONUDA UZMAN İŞTE.......
    DEĞİŞMEDİĞİNİ ÖĞRENDİM BU FORUM SAYESİNDE....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.