Şimdi Ara

Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
7.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunçeviri'nin türkçe'ye çevirdiği Resident Evil 5 yamasını Resident Evil 5 Gold Edition'a uyarladım.

Resident Evil 5
    nativePC_MT\Image\Archive içine atıp türkçe oynayabilirsiniz

indirme linki
    aylink.co
    İndir resident evil rar
    https://aylink.co/nO5g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HD Revenant -- 29 Ağustos 2023; 2:25:48 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama İndir

Resident Evil 5 Gold Edition'ın heyecan verici dünyasına Türkçe dil desteği ile adım atmaya hazır ol! Resmi "Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama" ile oyunun tüm sürükleyici hikâyesini ve aksiyon dolu anlarını kendi dilinde yaşayabilirsin.

"Resident Evil 5 Türkçe Yama"yı indirerek karakterlerin diyaloglarını, menü seçeneklerini ve oyun içi metinleri Türkçe olarak görüntüleyebilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsin. Dahası, "RE5 Türkçe Yama" sayesinde oyunun atmosferine daha derinden dalabilir, hikâyeyi daha iyi anlayarak oyun deneyimini zenginleştirebilirsin.

Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

"Resident Evil 5 Gold Edition Türkçe Yama"yı kurmak son derece kolaydır. Adımları izleyerek kısa sürede oyununu Türkçe oynamaya başlayabilirsin:

1. Türkçe yama dosyasını güvenilir bir kaynaktan indir.
    2. İndirdiğin dosyayı sıkıştırılmış halde ise çıkar.
    3. Çıkardığın dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine kopyala.
    4. Oyunu başlat ve Türkçe dil desteğinin keyfini sür!

Bu sayede "Resident Evil 5 Gold Edition" oyununun tüm içeriğini Türkçe olarak deneyimleyebilir, oyunun sunduğu korku ve aksiyon dolu macerayı kendi dilinde yaşayabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • eline sağlık kolay gelsin dostum
  • Eline sağlık teşekkürler
  • Allah razı olsun hocam
  • _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    eywallah hocam sizdende inş
  • beklemedeyiz
  • link eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HD Revenant -- 26 Ağustos 2016; 6:41:21 >
  • Gold edition'da dlc'leri es geçmek olmaz, istersen gel birlikte halledelim. Zaten çokta uzun değiller.
  • Kolay gelsin yapabilirsen sleeping dogs, metro, mortal kombat gibi oyunlarada bir el atıver. Onlarıda yeni sürüme uyarlamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Gold edition'da dlc'leri es geçmek olmaz, istersen gel birlikte halledelim. Zaten çokta uzun değiller.

iyi olur dostum textleri yollarım çevirirsin
  • Aynen öyle, çevirip test edip paketler paylaşırız ekibimle birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Kolay gelsin yapabilirsen sleeping dogs, metro, mortal kombat gibi oyunlarada bir el atıver. Onlarıda yeni sürüme uyarlamıyorlar.

fırsat buldukça uğraşacağım.
  • Slm lost in nightmares ve Desperate Escape bölümleri çevrilir mi yakın zamanda ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: residentevil5

Slm lost in nightmares ve Desperate Escape bölümleri çevrilir mi yakın zamanda ? :)

aslm dosyaları çevirecek arkadaşa verdim.işerinden dolayı biraz aksadı ama çevrilecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HD Revenant -- 7 Kasım 2016; 5:2:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

quote:

Orijinalden alıntı: residentevil5

Slm lost in nightmares ve Desperate Escape bölümleri çevrilir mi yakın zamanda ? :)

aslm dosyaları çevirecek arkadaşa verdim.işerinden dolayı biraz aksadı ama çevrilecek :)

Heyecenla Bekliyorum Kolay gelsin :)
  • yama ile ilgili bir gelişme var mı ? Malum kış indirimleri de geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kreasom kullanıcısına yanıt
    Ana hikaye zaten bitmiş durumda, Lost in Nightmares DLC'sindeyim. Çok az birşey kaldı yakında paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 23 Aralık 2016; 23:22:25 >
  • dlc hikayeye bütünleşik mi yoksa ayrıca mı başlatılıyor. ben şimdilik oyuna başladım gayet güzel gidiyor türkçe olarak. elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Ana hikaye zaten bitmiş durumda, Lost in Nightmares DLC'sindeyim. Çok az birşey kaldı yakında paylaşacağım.

Çıktı mı ?
  • Birazdan konusunu açıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.