Şimdi Ara

Resident Evil 5 Japenese Trailer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS3 ve kötürüm konsol X Box 360(Şaka yaptım ha!!!!!!!) için çıkacak olan RE 5'in bu fragmanı manyakkkkkkkkkkk güzel ha!!!!!!!!

http://www.gametrailers.com/player.php?id=6904&type=wmv

• Gerçekten güzelmiş trailer.Ama pc ci garibanlar (yani biz) napcaz ya şimdi üzüldüm de diğer yandan.
  • Dostum çıkınca alırsın bir PS3 ya da bir X Box 360 vurursun RE 5'in gözüne.
  • olur bi oyun için ps3 alalım..ne guzel bi fikir
  • Sana 1 oyun için PS 3 al diyen yok kardeş zorla elinden tutup al diyen de yok.Öyle sazan gibi atlama her b**ka tamam mı? Hem PS 3 de sadece RE yok bir sürü kaliteli oyun var.Bilmiyorsan öğren öğrenmem diyorsan da kapa çeneni.

CANIN CEHENNEME!!!!!!
  • Xbox360 yılbaşında çıkmış olacak
    Yanında
    Elder Scrolls IV Oblivion
    Call of Duty 2
    Perfect Dark Zero
    Kameo of Elements
    Project Gotham Racing 3
    Quake 4
    Condemned
    Gun

gibi bomba oyunlarda var.Çoguda PC ye çıkmayacak....Oyun konsollarda oynanır
  • korayg dostum sana %1000.000 katılıyorum.PS3 alan yaşadı yaw.
  • sırf resident evil serisini oynayabilmek için ps2 aydım bir ay once.ps3 tr'ye gelene kadar onları ancak bitiririm:))))))
    ps3 cıksın onuda alırım.tabi re5'de.
  • playstation giren eve doktor girmezmis

japon bi atasözü
  • bir daha izlemeyeceğim böyle video lar oyun çıkmadan....sonra kafayı yiyorum çıksada oynasak diye....
  • bencede ben daha yeni bi ekran kartı alıp kazıklanmayacam gidip ps3 ya da xbox360 alacam fazlasıyla yeter zaten 10 sene bunların sözü geçecek ve bence ati ve nvidia sony ve microsoftla 10 yıl boyunca bu konsolların hızını aşacak bi çip çıkarmamaları için anlaşmışlardır. 7800gtx buna örnektir.
  • Arkadaşlar tamamen katılıyorum size yawwwww.Daha böyle bir sürü trailer var amma velakin insan içine düşüyor yawwwwww böyle trailerleri izleyince.
  • Diğer arkadaşların aksine ben bu trailer'ı o kadarda müthiş fln bulmadım cok daha etkili bi trailer olabilirmiş diye düşünüyorum. ama lütfen bu yorumumdan oyun kötü dediğim fln çıkartılmasın . oyunun harika olacağını düşünüyorum ve açıkçası sabırsızlıkla bekliyorum çıkış tarihini.

x360'a cıkacak olması ise cok daha iyi bi haber benim için bide MGS de 360'a cıkacak olsa soygunsony'nin makinesini almayı düşünmek için hiçbi neden kalmıcak ama neyse....
  • quote:

Orjinalden alıntı: saygin21

olur bi oyun için ps3 alalım..ne guzel bi fikir

bi oyun icin PS2 alan en az 50 kisi ben, belki 1 milyon japonda japonlar gosterir sana :)

sırf resident evil icin ya da tomb raider, gran turismo icin konsol alan var, sonucta bu bi zevk meselesi, parayla ilgisi yok, alan alir almayan almaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.