Şimdi Ara

Retinapad. İpad 2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sbssettings ve winterboard bana gore daha onemli fullforce la idare edilir yeni update gelene kadar
  • aynen şu anlık fullforce iyidir :)
  • konuya tamamen yabancı bir göz olarak bu özelliği okuyunca gözlerim dört açtı.zira özellikle kimi spesifik kitapların hd uygulamaları yok ve yakın gelecekte de çıkacak gibi değil.bu haber çok isabet oldu benim için.

1.dönüşümü gerçekleştirmek için ipadi açtığımda önce bu programı açıp sonra da iphone uyumlu programları mı çalıştırıyoruz yoksa uygulamanın yüklü olması yeterli mi?
    2.fullforce arasında ne gibi farklar var?
  • Fullforce'u denemeyen biri olark ilk soruya cevap vereyim: Her iPhone programı için bir kez bu tercihi yapıyorsunuz. Uygulamayı kapatıp açtığınızda artık başka birşey düşünmüyorsunuz. (ayarlardan bir kerede bütün programları aktifleştirebilirsiniz) Doğal olarak program içindeki metin tabanlı ögeleri yeni ölçüde tekrar render ediyor, resimlere bir etkisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanaygunoglu

yabancı forumları karıştırdım ve problemin nedenini buldum. program winterboard ve sbsettingsle beraber çalışamıyormuş. sildiğimde çok güzel bir şekilde çalıştı.

programın ilk versiyonunu kurarsanız çakışma olmuyor
  • Arkadaslar retinapad i de, fullforce u da installous dan bulamadım.başka kelimeleri arıyorum buluyor, indiriyor ama retinapad ve fullforce diye aradığımda API error veriyor.acaba geçici bir problem mı? Birde program isimleri doğrudur değil mı ?
  • çok zekice bunu apple nasıl düşünememiş hayret
  • quote:

Orijinalden alıntı: QoS

quote:

yabancı forumları karıştırdım ve problemin nedenini buldum. program winterboard ve sbsettingsle beraber çalışamıyormuş. sildiğimde çok güzel bir şekilde çalıştı.

Ilk versiyonu nerden bulabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple sanırım bunu developerlarları iPad uygulamalarına teşvik etmek için yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Apple sanırım bunu developerlarları iPad uygulamalarına teşvik etmek için yapmıyor.

Bir oyunun iphone versiyonu 1$, ipad versiyonu 4$, misal angry birds( gerçi ipad versiyonu yeni indirime gitti) Olay bundan kaynaklanıyor. Aynen dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quikcem

quote:

Orijinalden alıntı: QoS

quote:

Ilk versiyonu nerden bulabiliriz

sinfuliphone dan bulabilirsiniz, ifile ile yüklersiniz
  • Arkadaslar cydia icinden retinapad i edinmeye çalıştım ama ücretli olduğunu söylüyor yanlış anlamadıysam. Fullforce kurdum ama performansından tatmin olmadım. iOS ve ipad dunyasında yenirim. Basit birşeyleri kaçırıyor olabilirim.beni bilgilendirebilirseniz çok memnun olacağım.zaten önce installous dan bakıp bulamamistim bu 2 programida. Cydia dan indirmem gerektiğini bilmiyordum.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
  • Cydia a yeni source lar eklerseniz ayni programin ucretsiz olanlarini bulursunuz

http://drachennetz.com/HackStor

Bu adresi ekleyin. Retinapad in eski versiyonunu yukleyin eger sbsettings kullaniyorsaniz yeni versiyon calismaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quikcem -- 5 Ağustos 2011; 11:27:59 >
  • @quikcem cevaba teşekkürler.en kısa zamanda deneyeceğim.sbsettings nedir bilmiyorum ama source eklemeyi biliyorum şükür ki :)
  • arkadaşlar bende de hem retina pad hem fullforce var. fullforce da bazı uygulamalarda problem oluyorç retina pad cam gibi. ama yine sağda solda üstte biraz boluk kalıyor uygulamalarda sizdede öylemi. normalde 2x yapıncada öyle oluyor biliyorum ama belki bunun içinde bişey yapmışlardır diye düşündüm. ipad 1, 4.3.3
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.