Şimdi Ara

rezillik diz boyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • biraz önce cz ye gittim ve pc biraz kastı üzerimde de 5m para war bi gittim karuslar bizim townda gelni kesiyolar!!!böle rezillik olurmu ya hadi arka kapıya ezik bi adam yatırıyosun girip nowa atıosun buna dicek bişi yok ama bu ne be kardeşim hiç bir kule attack yapmıo!!! pls
    (topic gereksizse özür dilerim)

• evet olimpia da magelerin aklı fikri nowa town da xD zaten en iyi np leri olan magelerin %90 ın 15 güne kadar nowa town la np kastı.ama kabul etmek gerek olimpia da orc lar sawaşta ve cz de çok zekiice attack yapıyo özellikle magelerben elMoradım
  • kardeşim bu nowa town deil..adamlar resmen assası warrioru priesti hepsi townu basık..neden?
    a.q gmleri bugu kaldırmadıkları için...

işte screen:
    http://img50.imageshack.us/img50/4640/aq7nz.jpg
  • yaw baba doru öle ama bunlar bizim townun içinde hepsiii geleni kesiyolar deli olucam guard tower lar ok atmıyo
  • çok gerekli topik
  • valla hepsi banlanıyo. olympianın gm leri iş görmüyosa server değiştirin. yada ayaklanın.
  • ee aynı durum orclar içinde geçerli şimdi bu biraz taraf tutmaya yönelik olmuş moradalaeın guardlar çalışmıyorsa orcların çalışıyormu aynı olayı moradlarda yapıyor yani tek taraflı düşünme bug heriki taraftada var
  • zaten olimpia orları her zaman akıllıdır canım bunu söylemeye gerek yoq
  • aga orc demek istemiştim laggdandır
  • silifkeli ejder
    imzanı değiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: silifkeli_ejder

kardeşim bu nowa town deil..adamlar resmen assası warrioru priesti hepsi townu basık..neden?
    a.q gmleri bugu kaldırmadıkları için...

işte screen:
    http://img50.imageshack.us/img50/4640/aq7nz.jpg

maşallah silifkeli imzanı coşturmuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seleric -- 12 Mart 2006; 11:59:54 >
  • neyini dieştircem imzanın yaw...imza işte..
  • İmzanız kural dışı yazar zaten bi ara. sen değiştirmesende onlar değiştirir. Bende bu gune özel değiştirdim imzadaki resimimi.
  • öyle kocaman bir sayfa resim koyamassın imzana
    ayrıca konuşurken "a.q, amk" gibi kısaltmalarda kullanamassın
  • bu konuyla ilgili "OYUN SAPITTI " diye bir başlık açmıştım dün gece 04:00 sularında. şu an da orclar yapıyor dün gece zerotolerance notolerance ve saw ın bütün mageleri o1 cz de adam bırakmadı işin garip yanı adamları gelirken yolda gören eden olmadı farklı bi noktada bir anda 30-40 mage bitiyordu.
    server gerçekten çok kötü oldu gm ler yeterince ilgilenmiyor bence.
  • Bu rezillik falan deği.. önce davranan alır..

rezillik diz boyu
  • Ben olsaydım bunu yapamazlardı ben
    ALPPERON 62 ArcMage
  • azuhaha sen napabileceydin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.