Şimdi Ara

Riven Tricks Montage Video #1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Riveni çok iyi oynadığımı iddia etmiyorum ancak severek oynuyorum ve Riven üzerine birşeyler yapmanın vaktinin geldiğini düşünüyorum. Bu yüzden bir montage videosuyla başlamak istedim. Yorum ve görüşlerinizde eleştiri yapabilirsiniz, yaptığım hareketler çok iyi olmayabilir ancak bu işlerle uğraşmayı da sevdiğim için böyle birşeye giriştim, destekleriniz bana daha iyilerini yaptıracaktır.

Ayrıca tek bir eleştiriyi kabul etmeyecek ve eksileyeceğim; "Adamlarla aranda level , kill farkı var" tarzı yorumları gördükçe sinirleniyorum. Öyle bir söylüyorsunuz ki o level farkı veya kill farkı açılana kadar sanki başkası oynamış farkdan sonra gelip ben oynayıp video çekmişim gibi konuşma ve eleştirilerinize cevap vermeyeceğim.

video:
    https://www.facebook.co...L/posts/827648007328326

Youtube Hali:
    https://www.youtube.com/watch?v=P5mDLA9-9z4

Destekleri esirgemezseniz çok sevinirim arkadaşlar. facebook sayfasını beğenmeyi unutmayın.

• Eline sağlık beğendim
  • Video gayet güzel olmuş, hareketlerde biraz daha seçici olursan daha iyi olur, eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuan

Video gayet güzel olmuş, hareketlerde biraz daha seçici olursan daha iyi olur, eline sağlık.
    çok kötü. birkaç oyunda kasıp 1v5 atmışsın okadar onuda trde yapmayan solotop ignitelı riven kalmadı hiçbir hareket güzel değil çünkü hareket yok. klasik riven
  • RaveryM R kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık güzel olmuş ama rivende kamera açısını değiştirme o ulti 2 boyutlu bi hal alınca zevk alamıyosun o andan bi de trick diyince rivenın böyle hard kombolarını falan sanmıştım ama normal riven komboları gördüm üstteki arkadaşın dediği gibi hareketlerde biraz seçici olmalısın montage videolarında buna dikkat ederler. Hani biraz eleştirel yazdım ama bir sonraki videonun daha güzel olması için devamını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Gul

Eline sağlık güzel olmuş ama rivende kamera açısını değiştirme o ulti 2 boyutlu bi hal alınca zevk alamıyosun o andan bi de trick diyince rivenın böyle hard kombolarını falan sanmıştım ama normal riven komboları gördüm üstteki arkadaşın dediği gibi hareketlerde biraz seçici olmalısın montage videolarında buna dikkat ederler. Hani biraz eleştirel yazdım ama bir sonraki videonun daha güzel olması için devamını bekliyorum
    @A.Gul
    Hard komboluk hareket olmadı ki, ilk video olduğu için 3 maçta olan hareketleri birleştirdim, baştan savma oldu açıkçası. Bundan sonra açıyı değiştirmem ^.^

@Verimli Hayalet Casper
    Teşekkürler

@Chuan
    Teşekkürler, dikkat edeceğim.

@Echoés
    Teşekkür ederim :)

Not: Kötü eleştiri yapanlara tabiki de saygım var herkesin kendi görüşü ancak kendi video ve tricklerini de yapıp yollarlarsa bizden iyi olanlardan feyz alıp ona göre bişeyler yapmaya çalışırsak daha güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaveryM

@A.Gul
    Hard komboluk hareket olmadı ki, ilk video olduğu için 3 maçta olan hareketleri birleştirdim, baştan savma oldu açıkçası. Bundan sonra açıyı değiştirmem ^.^

@Verimli Hayalet Casper
    Teşekkürler

@Chuan
    Teşekkürler, dikkat edeceğim.

@Echoés
    Teşekkür ederim :)

Not: Kötü eleştiri yapanlara tabiki de saygım var herkesin kendi görüşü ancak kendi video ve tricklerini de yapıp yollarlarsa bizden iyi olanlardan feyz alıp ona göre bişeyler yapmaya çalışırsak daha güzel olur.
    riven gibi dengesiz bir heroyla kasıp ego patlaması yaşayanlara bayılıyorum.rankda her oyun riven is god best riven tr rivn bilmemne... gibi nicklr görmkten bıktım tam bir bebe herosu.Şimdiden nickime laf atacaklara söleyim troll amaçlı nick beni bilen biliyor.Yalnızca riven ile topta kill alıp kasmanın çok kolay olduğunu sölüyorum fiora bile daha zor rivenden(en azından manası var)

• RaveryM R kullanıcısına yanıt
    hep aynı cevaplar olumsuz eleştiri görünce aynısını sende yap havaları faln falan. kardeşim yani plat üstü elo herkes bu komboyu yapıyor artık hiçbirşey yok hiçbirşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verimli Hayalet Casper

hep aynı cevaplar olumsuz eleştiri görünce aynısını sende yap havaları faln falan. kardeşim yani plat üstü elo herkes bu komboyu yapıyor artık hiçbirşey yok hiçbirşey.
    :)) Benim gönderdiğim müziği kullanmışın bende nerden hatılıyom iyi olmuş tam bu tarz montage video müziği ayrıca gayet iyi cs rivende yakıyo hanny
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0ntRoLL

:)) Benim gönderdiğim müziği kullanmışın bende nerden hatılıyom iyi olmuş tam bu tarz montage video müziği ayrıca gayet iyi cs rivende yakıyo hanny

bana bu kadar yardım etmemiştin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: c0ntRoLL

bana bu kadar yardım etmemiştin

olm nicki değiştirince tanıyamadım :D nere yardım etmedim la sanada müzik attım kullandın ya ayıp ayıp

adamın hevesini niye kırıyon olm hem :) herkesin hayatına kimse karışamaz şu şu şekil video yapar bu şu şekil video yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qualyz -- 29 Mart 2015; 5:39:24 >
  • takılıyorum yaa
  • quote:

takılıyorum yaa
    @c0ntRoLL
    Aynen not düşecektim nickini hatırlayamadım teşekkürler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaveryM

@c0ntRoLL
    Aynen not düşecektim nickini hatırlayamadım teşekkürler :D
    fena değil, başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehr.

fena değil, başarılar.

Alıntıları Göster
    Ben de beğendim eline sağlık burda konusanlara bakma çoğu 00.30daki 50 hpli treshi öldürecem diye kovalayıp ölür ha arkadaşların dediği gibi çoğu oyunda fazla kasmışsın ondan dolayı biraz ezmişsin gibi olmuş ona dikkat edersen bir sonraki videoda çok iyi olur
  • hocam videoy baya begendim, fakat arkadasinda dedigi gibi biraz daha secici davranabilirsen daha iyi olur. ellerine saglik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

hocam videoy baya begendim, fakat arkadasinda dedigi gibi biraz daha secici davranabilirsen daha iyi olur. ellerine saglik
    O kadar level farkını yemek için rakip ne yapıyor emin değilim
  • ben müziği sevdim adını alabilirmiyim diğer kötü iyi oynama konusunda tarafsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F40EE863A

ben müziği sevdim adını alabilirmiyim diğer kötü iyi oynama konusunda tarafsızım
    @Dehr. @Dehr.
    Teşekkürler

@skyfor
    Teşekkür ederim, benim tek istediğim şey kötü eleştiri yapan arkadaşlar tek bir hareket dahi olsa daha iyisini yapıp koysunlar ben de bişeyler öğreneyim, belki çok klasik bir cümle ama hala işe yararlığını sürdüren hoş bir cümle

@Johnny Quid
    Farkındayım, 3 oyunda çıkan hareketleri birleştirdim, biraz daha özen göstericem

@sniper_town
    O kadar level farkı atmak için ben ne yapıyorum acaba ?

@veigar
    Teşekkürler, hareketlerde daha seçici olmam gerektiği doğru acemilik videosu diyelim
    Müzik:https://www.youtube.com/watch?v=25N1pdzvp4c
    @c0nTRoLL 'e ayrıca teşekkürler müzik için

• 9 level vs 13 level hmm ok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.