Şimdi Ara

Riven vs Nasus matchupu kanalda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler.Riven seviyor veya öğrenmek istiyorsanız kendi çapımda (elmas elo) videolar çekiyorum ve elimden geldiğince öğretmeye eğlendirmeye çalışıyorum.
    Sizlerde Riven severseniz kanalıma beklerim :)
    ÖMER GÜLTEKINyoutube
    RİVEN VS NASUS |NASUSA KARŞI NASIL OYNANMALIDIR |MAÇ NASIL TAŞINIR|17 KİLL BOL AKSİYON |pre Pyante
    https://www.youtube.com/watch?v=_NSilMKopvU&feature=youtu.be

• lig bronzmu nasusla riven ezemiyor
  • Plat 1-2 elo.Ayrıcada erken oyunda rahat bırakmayan Riven lanei dar eder Nasusa.Ha maç late kalırsa Nasus yine nasusluğunu yapıyor orası ayrı konu.Elmasdada sonuç pek farklı değil bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestt Riven TR

Plat 1-2 elo.Ayrıcada erken oyunda rahat bırakmayan Riven lanei dar eder Nasusa.Ha maç late kalırsa Nasus yine nasusluğunu yapıyor orası ayrı konu.Elmasdada sonuç pek farklı değil bu arada.
    Elmas ve Plat low elolar, şöyle High Master/Chall olmadan yayın açmanın bi önemi yok, fazla kolay bir oyun LoL
  • Senin nasıl bi trol olduğu bilmeyen yeni bi nesil geliyor, senelerin trolusün.Sen LoL genel forumun mihenk taşısın, her konuda yorumunu görürdüm seneler evvel, şükür sonunda benide trolledin.Eyv dostum
  • quote:

Senin nasıl bi trol olduğu bilmeyen yeni bi nesil geliyor, senelerin trolusün.Sen LoL genel forumun mihenk taşısın, her konuda yorumunu görürdüm seneler evvel, şükür sonunda benide trolledin.Eyv dostum
    Trundle ile Eloboost yapıyorum plattakileri challa çıkarmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Trundle ile Eloboost yapıyorum plattakileri challa çıkarmak için

Alıntıları Göster
    hadi cnm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

hadi cnm

Alıntıları Göster
    Ciddi ciddi chall olmayan var aga şaka gibi değilmi oynamamalı bazı insanlar bu oyunu
  • Yanlış anlaşılma olmasın deidaraSenpai bu hesap smurf p2 şuan.Asıl hesap elmas3 tabi şuan ki Metada Riven bi tık zayıf.Senin beni mastera boostlaman lazım
  • quote:

Yanlış anlaşılma olmasın deidaraSenpai bu hesap smurf p2 şuan.Asıl hesap elmas3 tabi şuan ki Metada Riven bi tık zayıf.Senin beni mastera boostlaman lazım
    win başı 10 lira
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.