Şimdi Ara

Riven(yeni dariusumuz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @Death note O kadar comboyu yapana kadar armut toplarsanız evet. Quadrada atar pentada.

@meter90 Katılıyorum harfi harfine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.D. Luffy

@Death note O kadar comboyu yapana kadar armut toplarsanız evet. Quadrada atar pentada.

tfye riven olarak ilk girmiyceksin tank önden gidicek 1-2 saniye sonra ultiyle beraber gireceksin yaklaşık 2 saniyede atılır tüm kombo o kadar shield anca 2 saniyede erir zaten o kargaşada. birde eğer rakip tüm ccleri sana atarsa daha iyi bir şey belki öleceksin ama adc ve apc rahat rahat killeri alıp oyun taşıyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: M.D. Luffy

@Death note O kadar comboyu yapana kadar armut toplarsanız evet. Quadrada atar pentada.

tfye riven olarak ilk girmiyceksin tank önden gidicek 1-2 saniye sonra ultiyle beraber gireceksin yaklaşık 2 saniyede atılır tüm kombo o kadar shield anca 2 saniyede erir zaten o kargaşada. birde eğer rakip tüm ccleri sana atarsa daha iyi bir şey belki öleceksin ama adc ve apc rahat rahat killeri alıp oyun taşıyacak

+1

+junglera evelyn vb. gibi kağıt aldılarsa soloda rivenle iş yapılmaz , tfde önde durup erimez zorunda kalınır.

+aynı problem ireliada da mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kumikon

Yav Riven'a karşı oynamayı beceremiyoruz diyemiyorsunuz da gelip burda op op diye ağlıyorsunuz . İlk levellarda pasif oynayın gank bekleyin farmınıza bakın yeter . Ayrıca bir Zac bir Jax ile çok rahat durdurulabiliyor . Yok efendim ad shield mı olurmuş zart zurt . Oluyormuş demek ki . Burda qq yapacağınıza Riven'a karşı nasıl oynarım diye baksanız . He birde şimdi gelip bana onun bunun Riven'la yaptığı haraketleri koyup da bu da mı op değil falan demeyin , hanginiz onlar gibi oynuyor sanki yada karşınıza o adamlar geliyormuş gibi , ve iyi oynayan her şampiyonla patates eder adamları bir tek Riven'a özel bir şey değil . Hadi her şeyi geçtim madem o kadar op banlayın kurtulun sizde teallam ya . Her gün aynı konular . Forum iyice bitti artık . 10 konudan 4 ü troll , 2 si hangi skini alsam , 2 tane şu op bu op , 2 tane güzel konu oluyor . 1,5 sene önce böyle miydi buralar .

Edit:Karşıda Riven görünce alıcaksınız Leonayı , tf başlamadan önce eğer Riven geride durmuyorsa atlayacak Leona tüm takım Riven'ı çıkarıp tf a başlayacaksınız . Eğer geride duruyorsa ki iyi bir Riven geride durur . Bu sefer Leona e ile en yakında ki kişiye atlar , tf başlamış olur , Riven biraz bekleyip tf a girer , Riven tf a girdiği gibi ona focuslanırsın belki sizdeki Leona ölür ama Riven da kombosunu yapamadan aradan çıkmış olur ve tf rahatça kazanılır . Yani karşıda Riven varsa ona göre bir takım kompozisyonu yaparsın . Gidip de Riven'ın karşısına sustaini olmayan ve early game de zayıf olan bir şampiyon alırsan lanei kaybetmeye mahkum gibisin .

quote:

zor demesine verdim o cevabı yani diğer ellerde şekillenmez demiyoru

Tamamen haklısın. Pasif oynamanın ne demek olduğunu bilmeyen kişiler yüzünden kasıyor karşıdaki adam sonra bu champ op diyorlar 9 dk da 7 kill hangi champa verirsen hepsi op olur.

• Arkadaşlar kavgalar çıksın diye açmadım konuyu biraz sakin olsak,herkes birbirinin düşüncelerine saygı gösterse?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.