Şimdi Ara

roc mu dual rom mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasalar 61 lvl priestim var ortalama 2 bın atagım var .Vs lerde 62 lvl worrioru 64 lvl mageyi ve 60 lvl asası kesıyorum .... özellikle asas vurabildigi anda tek spike ile alıyor beni.. mesele dd meselesi değil dd olmadıgı için diyeceklerde vardır aranızda zamanı gelince onuda alıcam ama .. 17 18 gb ye 1 adet ROC mu alayım yoksa o 17 18 gb ye dual ROM + dual Mage Earing mi alayım ... atak önemli ama ben öldükten sonra ne kadar atagım olursa olsun neye yarar bunun icin rocun verdigi str mi önemli yoksa dual romun +dual me nın verdigi fazladan 60 def +200 250 can ve ayrıyeten resistlermi önemli.... ROC her zaman kral onu biliyom ama battle priest icin o kadar cok gb ile daha güzel isler yapabilirmiyim .. Atak acıgım olursa str 14 kemerde alarak bunu kapatabilirim diye düsünüyorum..ve takılarım görev takısı .. teşekür ederim .. iyi günler... (ek olaraktan vs lerde daha judgement acık 51 skılı ıle vuruyorum oda ortalama 3 sn de bir vuruyor)

artık 62 oldum judge acıldı ve cok serı vuruyo bayıldım bu skile ... ve combo olarakta z r s w r r skil s w rr skill mi daha seri olur yoksa z r skıl s r skıll daha hızlı olur ben worrıorda 1 ci comboyu uyguluyom ama orda skıl biraz yavas ve pot la mana aynı anda basılmıyor .... ya da priest ıcın en hızlı komboyu soyleyın bana sbaha kadar oreneyim onuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmPaRToRSoKaRcA -- 6 Ekim 2007; 20:11:37 >

• roc alıcaksın tabiki en son alcan şeydir rom dd kalkan al 32 40 lık sipake atıktan sonra roge tak silanı dal tabiki musayit bi mekanda çok işe yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rtin

roc alıcaksın tabiki en son alcan şeydir rom dd kalkan al 32 40 lık sipake atıktan sonra roge tak silanı dal tabiki musayit bi mekanda çok işe yarar
    daha 61 lvl oldugum icin cz de beni yerler benim vs yaptıgım charlar kendi lvlımdekı charla 60 62 64 gibi.. ve ben cz ye yonelik degil ex kasmak icinde kullanabilecegim itemller istiyorum.. dd yi zaten biliyorumm dd ayrıyeten can ve defans katmıyor aksıne can ve def düsürüyor ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmPaRToRSoKaRcA

daha 61 lvl oldugum icin cz de beni yerler benim vs yaptıgım charlar kendi lvlımdekı charla 60 62 64 gibi.. ve ben cz ye yonelik degil ex kasmak icinde kullanabilecegim itemller istiyorum.. dd yi zaten biliyorumm dd ayrıyeten can ve defans katmıyor aksıne can ve def düsürüyor ....

Alıntıları Göster
    Roc almalısın kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Alp.

Alıntıları Göster
    roc bence de
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrcem

roc bence de

Alıntıları Göster
    Roc aLman daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrcem

roc bence de

Alıntıları Göster
    roc
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Alp.

Alıntıları Göster
    yağmurdan kaçarken doluya düşme. sen priestsin ve roc takmalısın. param çok roc'u beğenmiyorum diyosan rof al
    knight cashle pus'tan alunan zırhı da düşünebilirsin defans bonusuyla kullanırsan kafalıktan + 10 alttaraftan da +20 defans gelecek.
    ama bulabilirsen eskisinden al valkyrne onun süresi 6 ay çünkü yeni gelen 2 ay sonra gidiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

roc

Alıntıları Göster
    naabtın sen ya dual rom dual me :G
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ecstacy of Gold

naabtın sen ya dual rom dual me :G

Alıntıları Göster
    BP ROM U NAPSIN ROC HEM CAN HEM DEFANS HEM STR VARMI BP İÇİN İYİSİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: peka

BP ROM U NAPSIN ROC HEM CAN HEM DEFANS HEM STR VARMI BP İÇİN İYİSİ

Alıntıları Göster
    ROC al
    ROM alirsan cok str kaybedersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rantr -- 5 Ekim 2007; 13:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByEVOL

roc

Alıntıları Göster
    roc
  • quote:

Orijinalden alıntı: CüNeYt788

roc

Alıntıları Göster
    Paran yeterse ve bu atack bana yeter diyosan ROL al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-328F93D37

Paran yeterse ve bu atack bana yeter diyosan ROL al.

Alıntıları Göster
    roc tabikide
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnyglle

roc tabikide

Alıntıları Göster
    aksine param yok rofu bırak pantolonumu bılene satsam anca roc alabilecegim . iste bu yüzden roc mu yoksa dual rom mu iye soruyorum.. herseyimi satıp roc alsamki suan olan 700 defansım 740 defansa cıkıcak ve hp de 3bın felan olucak atagım ise 2120 felan olucakama dual rom dual me takarsam 2 bin atak olucak defansım700 defansım 800 den fazla olucak ve canımda 3500 3600 olucak rocun verecegi 7 strye 600 can ve etradan 60 deftenmi olayım yoksa otekileri alarak can ve defansımı yükselterek str acıgımı str 14 kemer ve kolye alarak mı kapatayım ... +7 ii satmayacak olsam kesinlikle roc tercih edicem ama rocu alıcak olursam ii yi satıcam o zamanda bp olmamın hic bir anlamı kalmayacak. direk int olur shell giyerım 1200 1300 defansım ve 4 bın 4500 canım olur en az ....

• quote:

aksine param yok rofu bırak pantolonumu bılene satsam anca roc alabilecegim . iste bu yüzden roc mu yoksa dual rom mu iye soruyorum.. herseyimi satıp roc alsamki suan olan 700 defansım 740 defansa cıkıcak ve hp de 3bın felan olucak atagım ise 2120 felan olucakama dual rom dual me takarsam 2 bin atak olucak defansım700 defansım 800 den fazla olucak ve canımda 3500 3600 olucak rocun verecegi 7 strye 600 can ve etradan 60 deftenmi olayım yoksa otekileri alarak can ve defansımı yükselterek str acıgımı str 14 kemer ve kolye alarak mı kapatayım ... +7 ii satmayacak olsam kesinlikle roc tercih edicem ama rocu alıcak olursam ii yi satıcam o zamanda bp olmamın hic bir anlamı kalmayacak. direk int olur shell giyerım 1200 1300 defansım ve 4 bın 4500 canım olur en az ....

Alıntıları Göster
    roc tabıkıde

• quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı™

roc tabıkıde

Alıntıları Göster
    dual romun prieste bi faydası olucağını sanmıyorum alabiliyosan roc al ilerde dwm edersin charını dizmeye ama benden sana tevsiye 2-3 hafta ticaret yap çok daha fazla item alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0Mæ®

dual romun prieste bi faydası olucağını sanmıyorum alabiliyosan roc al ilerde dwm edersin charını dizmeye ama benden sana tevsiye 2-3 hafta ticaret yap çok daha fazla item alabilirsin

Alıntıları Göster
    su an beklemeye basladım ii ladım 900 e 700 e düstü belki rocta düşer ... ama cok beklicem bu gidissle
  • quote:

su an beklemeye basladım ii ladım 900 e 700 e düstü belki rocta düşer ... ama cok beklicem bu gidissle

Alıntıları Göster
    ROC
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lord_lorien

bence roc için bukadar büyük bi revizyon yapma kanka. naapalım olduğu kadar. Senin gibi maceradan maceraya atılan bp bi insan int priestten sıkılır bence. int priestlere saygım sonsuz ama rüyamda int priest oynadığımı görsem kabus yerine geçer

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.