Şimdi Ara

ROKET SİLOSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

roket silosunu kademe 1 yaptım roket konuşlandıramıyorum

roket silosunu bana açıklayabilecek olan var mı

• Roket silosunu kademe 2 ye getirince ancak yakaşayıcı yapabilirsin.

Gezegenlerarası atılan roketleri yapmak için ise roket silosu kademe 4 te olmalı.

Bunları teknik bölüme bakarakta öğrenebilirsin savunma bölümünde bu roketler için gereken şartlar karşısında yazılı.

Gezegenler arası roketlerin mesafesi ise ;

içtepi motor takımı seviyen*2 -1 şeklinde.

yani, mesela 15 inci sistemdesin ve içtepi düzeyin 6 olsun: o halşde gar mesafen 6x2-1= 11 yani 15+11= 26 ıncı sisteme kadar gar atabilirsin aynı şekilde 15-11=3 üncü sistemede gar atabilirsin. İçtepi arttıkça mesafede artacaktır off yoruldum ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drazy

Roket silosunu kademe 2 ye getirince ancak yakaşayıcı yapabilirsin.

Gezegenlerarası atılan roketleri yapmak için ise roket silosu kademe 4 te olmalı.

Bunları teknik bölüme bakarakta öğrenebilirsin savunma bölümünde bu roketler için gereken şartlar karşısında yazılı.

yani, mesela 15 inci sistemdesin ve içtepi düzeyin 6 olsun: o halşde gar mesafen 6x2-1= 11 yani 15+11= 26 ıncı sisteme kadar gar atabilirsin aynı şekilde 15-11=3 üncü sistemede gar atabilirsin. İçtepi arttıkça mesafede artacaktır off yoruldum ya

+1903

• bende okurken :)))))))))))))))
    quote:

Orjinalden alıntı: Drazy

Roket silosunu kademe 2 ye getirince ancak yakaşayıcı yapabilirsin.

• Bizimde işimize yaradı :)
  • Evet usta harbıdende cok ıyı acıklamıssın yavs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.