Şimdi Ara

Rollback gelebilir.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bencillik Yapmayın HAcklenenler yerine koyun kendinizi Aslında ben istemem Rol Back gelmesini Olmpiyada 3m Günde 2 Milyar Para Yaptım ama 2 milyarım Np lerim Ex sim Duracağına Temiz oyun Olsun Daha İyi...
  • ok 60+ charlar hacklenmiş..........rollback bu char sahiplerini sevindiriyor demektir........ama bizleride üzüyor demektir siz de bencil olmayın yapılan emekleri küçümsemeyin.........daha az emek werdik diye emeklerimizin boşa çıkmasını bizde istemeyiz...emek az yada çok ne olursa olsun kutsaldır........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 10 Mayıs 2006; 14:18:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeviIish

Bencillik Yapmayın HAcklenenler yerine koyun kendinizi Aslında ben istemem Rol Back gelmesini Olmpiyada 3m Günde 2 Milyar Para Yaptım ama 2 milyarım Np lerim Ex sim Duracağına Temiz oyun Olsun Daha İyi...

afedersin ama 3 gunde nasıl 2 milyar yaptın?........legal ise lafım yok hatta banada soyle yardımlaşma olsun....ama illegal ise teessuf ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaea -- 10 Mayıs 2006; 14:21:30 >
  • Boss kovalarsan Herşeyin olur...Örneğin Atilla bekle ben sıkılmadan usanmadan bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeviIish

Boss kovalarsan Herşeyin olur...Örneğin Atilla bekle ben sıkılmadan usanmadan bekliyorum...

sen hangi serverdesin ve bosslar genelde nerelerde çıkar??
  • 4mif sen ne kadar ukalasın yaaa çok bişi bildiğinimi sanıosun???bak kardeşim ben sana adamların yapabileceklerini ve yapamıyacaklarını söledim son olarak yapılan 2 günlük rollbackde bile btün serverlarda ayaklanma çıkmıştı eğer rolback olucaksa bu genel deil chara özel olur bu olay bu kadar basittir dediğiniz charların genel bir rollbackde kurtarılması için en az 15 günlük rollback gerekir sen 15 günün ne demek olduğunu biliomusun?? çoğu insan gözünü bile kırpmadan bu oyunu oynuyor adamlara para verior 15 günlük rollback demek insanların 15 gününün silinmesi demek bu dünyada zamandan daha değerli hiç bişe yoktur 15 günden çok uzun bi zaman dır inşallah şimdi anlamışındır
  • işte yuksek knight profesoru bea yuru bea kim tutar seni heyyyyytt
    adam nasilda bilio ama
    bizim beynimiz yetmio ya anlatio bize
    helal sana be aynen bole devam et
    profesor adam
    BU ADAMİ GM YAPIN K2 YE BURDAN SESLENİYORUM HD DE SURUNUYON SEN GİT KNİGHTİN SİTESİNDE BU ACİKLAMAYİ YAP FORUMLARDA MAİL ADRESİ BIRAK GM LİK TEKLİFLERİ YAGAR VALLAHA BİZİDE GORURSUN OZAMAN..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SmyrnA_

4mif sen ne kadar ukalasın yaaa çok bişi bildiğinimi sanıosun???bak kardeşim ben sana adamların yapabileceklerini ve yapamıyacaklarını söledim son olarak yapılan 2 günlük rollbackde bile btün serverlarda ayaklanma çıkmıştı eğer rolback olucaksa bu genel deil chara özel olur bu olay bu kadar basittir dediğiniz charların genel bir rollbackde kurtarılması için en az 15 günlük rollback gerekir sen 15 günün ne demek olduğunu biliomusun?? çoğu insan gözünü bile kırpmadan bu oyunu oynuyor adamlara para verior 15 günlük rollback demek insanların 15 gününün silinmesi demek bu dünyada zamandan daha değerli hiç bişe yoktur 15 günden çok uzun bi zaman dır inşallah şimdi anlamışındır

İşinize geldiği gibi yorumlamayın olayları _SmyrnA_ sana katılıyorum arkadaşım.Benimde yukarıda anlatmak istediğim buydu zaten.Tabi herkesin kendi işine geldiği gibi yorum yapması gayet normal ama çözüm üretirken gerçek bi çözüm bulmak lazım sıkıntılı insanlara..Birilerinin sıkıntılarını giderirken diğerlerine sıkıntıya sokmakta bencillik değilmidir..Bu son sözüm yukarıda "adamın lvl 65 charı gitmiş rollback olsun bencillik yapmayın" diyen kişilere.Tabi bu lvl 65 lik char itemleriyle beraber kurtarılsın sahibine bi şekilde geri gelsin temennim odur umarım böyle olur ama bu olay olurkende başkaları mağdur olacaksa bu da bencillik sayılmazmı ?

• quote:

Orjinalden alıntı: l4mifl

işte yuksek knight profesoru bea yuru bea kim tutar seni heyyyyytt
    adam nasilda bilio ama
    bizim beynimiz yetmio ya anlatio bize
    helal sana be aynen bole devam et
    profesor adam
    BU ADAMİ GM YAPIN K2 YE BURDAN SESLENİYORUM HD DE SURUNUYON SEN GİT KNİGHTİN SİTESİNDE BU ACİKLAMAYİ YAP FORUMLARDA MAİL ADRESİ BIRAK GM LİK TEKLİFLERİ YAGAR VALLAHA BİZİDE GORURSUN OZAMAN..

sen daha iyi bilirsin. sen bilirsin inş.rollback olur vede 15 günden beri kastığım exp ve itemler gider ve oyunu bırakırım sen ve senin gibi BEBElerden kurtulurum aga s.a. baba clan plzz diyenlerdensin sende onuda anlamış oldum.

• herkes oyuna giriyo rollback varmı bak bakayım noldu 2 saattir sallıyonuz rollback olacak diye noldu olmadı. özür diliyecekmisin yoksa ukalılık ve yüzsüzlük yapmaya devammı edeceksin.BEBELERE BALON
  • saat 3 te girebildim fakat 10 dk sonra SC yapıım dedim, KO kapandı.
    simdi tekrar deniyorum ama nafile
    login failed 10061 dio server secme ekranında
  • quote:

Orjinalden alıntı: l4mifl

gelmemesini bende istiyorum
    ama ben bana soyleyenin yalancisiyim..

bu msesajım sana kkapak olsun once araştir sonra yaz
    bilmeden yorum yapma
    ok

ama ben bana soyleyenin yalancisiyim..

bak ne guzel kelime yazmişim

BEBELERE BALON
  • evet bi cvp bekliyorum ama ne cvp var ne bişe bu kapak mi yoksa?
  • 4mif sana bu arada kötü bi haberim var oyuna +18 yaş sınırı gelmiş -18 ler velisi olmadan giremiyecekmiş bana bunu hitmachine söyledi onada gm in amca oğlu söyleiş gm in amca oğlunada gm söylemiş.
    hee bu arada hitmachinede 3. 70 leweladam tears la kunttan sonra o geliyo.

bence topic silinmeli rollback falan yok topic çocuk parkına döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SmyrnA_ -- 10 Mayıs 2006; 15:38:02 >
  • quote:

herkes oyuna giriyo rollback varmı bak bakayım noldu 2 saattir sallıyonuz rollback olacak diye noldu olmadı. özür diliyecekmisin yoksa ukalılık ve yüzsüzlük yapmaya devammı edeceksin.BEBELERE BALON

ya sen valla uçuon yaaa.ot falanmı çektin...Sana o zman +8 emizk verelim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ætilla

quote:

herkes oyuna giriyo rollback varmı bak bakayım noldu 2 saattir sallıyonuz rollback olacak diye noldu olmadı. özür diliyecekmisin yoksa ukalılık ve yüzsüzlük yapmaya devammı edeceksin.BEBELERE BALON

ya sen valla uçuon yaaa.ot falanmı çektin...Sana o zman +8 emizk verelim...

sana nooluyo sen onun yuvadan arkadaşımısın???çocuk çocuk konuşma alıntı yaptığın posta bak yazdığın yazıya bak ortada rollback falan yok daha neden yüzsüzlük yapıonuz ???

• gelmedi
  • o char lvl 70 oldukdan kısa bir sure sonra hacklendi

ayrica su surekli bana sataşan adami kale almiyorum yeterince kapak oldu ona
    yediremedi kendine araniyor
  • ha tabi sole bi durum var bunu inkarda etmedim bu gune kadar koxp ve kosp un oldugu donem de o char lvl 64 den sora surekli kosp ve koxp party lere girdi bu yuzden hacklendigine fazla uzulemedim
    hakkimda yok..
    dogruya dogru ama 4mif aslaga kullanmadi nasil kastigimi cafedekiler ve dier kastigim human ark. lar biliyor
    belki lady_martha bile tanir ama eski adini yazmicam

dedigim gibi 4mif de aslaga kosp yada koxp yok ..
    eski adini cok merak eden pm atabilir..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.