Şimdi Ara

ronark

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ee varmı ronarkta boss kovalamaya gidicek orc arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaykoCepkiN -- 22 Mart 2007; 4:32:38 >

• yokmu
  • Sen oyundamisin şimdi öylesinemi yazdin ? halen serverlar kapali diye biliyorum.
  • Gidicek olan yani serverlar gelince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaykoCepkiN -- 21 Mart 2007; 4:08:03 >
  • Bugün ronarkta 1 tk , 2 talos , 2 sq , 1 hq kestik sadece hq dan amulet of goddnes çıktı bossu kesiyonda noluyo coins coins coins
  • quote:

Orjinalden alıntı: krimo

Bugün ronarkta 1 tk , 2 talos , 2 sq , 1 hq kestik sadece hq dan amulet of goddnes çıktı bossu kesiyonda noluyo coins coins coins

hee o kadar bossu buldun sonra da kestin
    sizin lvl lar kac 70 fln mi
    tk yi talosu nereye kesiosun 59 60 lvlla
  • quote:

Bugün ronarkta 1 tk , 2 talos , 2 sq , 1 hq kestik sadece hq dan amulet of goddnes çıktı bossu kesiyonda noluyo coins coins coins

şopar biraz az sallada inanalım
  • quote:

tabi tabi bizde ronarkda AOE Felenkor dönüyoz
  • Beyler 2kişi tk kestiler 3 okçu talos kestiler koxpcular bossları bugda bırakıp kesiyolar yani sallamıyo olabilir.
  • 3 bach boş çıktı nasıl bir server herkez dual rolle gezior bana düşmüor 56 kutusundan bana tomahawk çıktı herkezde iron impact war ne b.k bi şansm warmış : (
  • daha boss bile kesemedim 8 tane boss gordum cz de canlarını yarıya ındırıyorum koxpcular dagın tepesıne cıkartıp kesıyorlar wall hack yapıyorlar ben boyle oyunun
  • 1 kekuirkakaka1 shaula 1 bishop 1 tane barkk kestim sonuç:

kekuri ring-coins-coins ama allahtan kosp var 3 kekuri oldu +1 yapcaz inş
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamesbond__007

1 kekuirkakaka1 shaula 1 bishop 1 tane barkk kestim sonuç:

kekuri ring-coins-coins ama allahtan kosp var 3 kekuri oldu +1 yapcaz inş

lafa bak allahtan kosp var
  • arkadaş sen warya dünyanın en güzel sallayan rekorları kırdın hehehe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.