Şimdi Ara

Rose.exe Virusune Kesin Care Bir Cok Pc yi Duzellttim Otomatik Kullandan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1) Nod32 ı yükleyip güncellemeyi yaptıktan sonra tarama yapın. taramayı yaparken herşeyi aratın biraz uzun sürer.bilgisayarınızda virüs olmadığından emin olun.

Download:http://r-apidshare.com/files/24639941/no3.rar.html

Crack :http://r-apidshare.com/files/24640262/no3_c.rar.html

''-''leri Kaldirin

2) Başlat>çalıştır>regedit i açın burada bilgisayarımı tek tıklayın. sonra düzen>bul aranan sekmesine sadece "rose.exe" yazın sonrakini bulu tıklayın. bundan sonra F3 tuşuna basarak karşınıza çıkan bütün herşeyi silin. Rose.Exe Adina Birsey Kalnmasin
    3) Başlat>çalıştır ''Msconfig'' yazin Baslangica Gelin Rose.exe yi Devre Disi Birakin
    4)HKEY_CURRENT_USER\software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer for a REG_BINARY yi açın orada NoDriveTypeAutoRun yazılı bişey var sağ tıklayıp "ikili veriyi değiştiri" tıklayıp baştaki 0000 kalsın sonraki bütün rakamları silip yerine
    5F 00 00 00
    yazın. tamam diyip regedit den çıkın.

Yerel Disklerde Otomatik Kullan Adina Birsey Kalmaz

• Hocam çok sağol, ben de şimdi bunu arıyordum.Format attım yine düzelmemişti..hemen indiriyorum...
  • Rica Ederim ne demek :) bende tam senin konuna gonderecektim bunu sen benden hizli ciktinn
  • Sorunu hallettim.Tekrar teşekkürler...
  • Bilgi için teşekkürler !
  • öncelikle verdiğin bilgiler için tşk.ederim.gecen hafta rose.exe ile tanıştık bizde.pc ye format attıgımız halde durum değişmedi.başka bir arkadaşın onerısıyle regeditten tarattırıp sehel dosyasıyla beraber sıldık.ve su anda o sorunumuz ilk bulasan pc de ortadan kalktı gıbı gozukuyor.Ağ üzerinden bırbırıne baglı olan başka bır pc de de regedıtten tarattıgım zaman rose.exe yı buluyor.burdakı shel dosyasını bulamadıgım ıcın sadece rose uzantılı dosyayı sıldım.bu halde tarattıgım zaman bulmadı vırusu.ama aradan bır kac gun gectıkten sonra ttekrar taratayım dedım ,ve roseyı tekrar buldu.
    dogrusu suruculerı de actıgımda hıc hatayla da karsılasmadım bu pc de yıne de ınsan huzursuz oluyor.şimdi senden ricam
    bu vırus nasıl bır sey, yanı bu sekıl olursa pc ye zarar verır mı.(çunku bu pc bızım ıcın onemlı cokmesı durumunda zor toparlanır)
    yardımların ıcın sımdıden tşk ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.