Şimdi Ara

###RPG### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Piskomanyag

beyler-bayanlar, ben 8 yaşımdan beri Ultima oynuyorum ve o oyun RP değil. Öyle bir akışı var ama o oyun daha farklı bir alana giriyor. Ultima Bir Hayat tarzıdır orda bir karakteri canlandırırsınız, onu yaşarsınız tamam ama RP değildir. RP forum üzerinden oynanır.

dostum benmi yanlış biliyorum yoksa ultima serverlarının yanında rp yazmazmı diyer bi deişle ultimayı server kurabilcek kadar iyi bilen en az 150 kişimi daha yi bilir yoksa senmi. ultimayı bende 8 yaşımdan beri oynardım ama bıraktım ultimayı istersen 30 yıl oyna ama server tiplerini örenememiş olabilirsin ve seninde ninjafu nun yanında olman doal çünkü sanırım o saçma sapan siteyi birlikte hazırladınız ben bu konu biraz daha araştırmanı dilerim.

üzgünüm abimin karakteri bu ben trainerfromhell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ileri iade -- 4 Şubat 2007; 20:10:49 >

• 1.si site hakkında fikirlerini kendine sakla, 2.si ultima hakkında hiçbirşey bilmediğin belli. ultima serverlerinin yanındaki RP işaretleri,kasmalı server olduğunu belirtir.Yani skilleri kendin kasarsın.Bazılarındada PvP yazar ki onlar favorim,Tüm Skilleri başlangıçta 100ile 250 arası verir.Ben ultimada server kurmuş adamım bana bulaşma.
  • 7 yasında ultimaya basladım ilk oynadıgım safir bir serverdı sadece skill kastım actiona cıkamadan server kapandı zatn yenı baslamıstım 10 yılda skilleri anca kasmısmıdır :D sonra runuo ya gectim orda darkvenue die bir serverda oynadım sonra oyanmayı iyi ce gorendım safır serverlarda bu oynayımı devam ettirdim 11 yasında uo yu bıraktım simdi 13 yasındayım iyike bıraktım
  • Yasal Uyarı! Asosyal Yapar ve Büyük Derecede Bağımlılık yapar!
  • quote:

Orjinalden alıntı: semtex960

quote:

Orjinalden alıntı: Piskomanyag

beyler-bayanlar, ben 8 yaşımdan beri Ultima oynuyorum ve o oyun RP değil. Öyle bir akışı var ama o oyun daha farklı bir alana giriyor. Ultima Bir Hayat tarzıdır orda bir karakteri canlandırırsınız, onu yaşarsınız tamam ama RP değildir. RP forum üzerinden oynanır.

dostum benmi yanlış biliyorum yoksa ultima serverlarının yanında rp yazmazmı diyer bi deişle ultimayı server kurabilcek kadar iyi bilen en az 150 kişimi daha yi bilir yoksa senmi. ultimayı bende 8 yaşımdan beri oynardım ama bıraktım ultimayı istersen 30 yıl oyna ama server tiplerini örenememiş olabilirsin ve seninde ninjafu nun yanında olman doal çünkü sanırım o saçma sapan siteyi birlikte hazırladınız ben bu konu biraz daha araştırmanı dilerim.

üzgünüm abimin karakteri bu ben trainerfromhell

+999 sen 8 yaşından beri ultima oynamana karsı hiç birşey orenenemişsin.Ultimayla rpnin alakası yok dedin.Sen rpnin anlamını biliyormusun rp forum üzerinden oynanan bir oyun değildir rp birinin bir karaktere bürünmesi ve o karakteri yaşatmasıdır ister forum isterse başka bir platformda.8 yaşından beri ultima oynuyorsun ama boş oynuyorsun.Ah ah ben 9 yaşımdayken ne kadar cok zorunlu rp vardı.Rp yapmıyan serverdan banlanırdı.Of of canım cekti şimdi ultima yavaş yavaş knighta donüyor vur kır parcala ama hala rpyi yaşatan bir kac shard var.Ve bu shardlar sayesinde ultima hala ayakta !!!(ultimayı bilmiyorsun pvp bilgini veya heal pot ne ise yarar gibi bilgileri kastetmiyorum ama hala ultimacıyım diye dolanıyorsun).Ultimatr de eldarduil bence en iyi rpcilerden temel anlamda frp role play yonelimler diye bir dokümanı var sen ve senin gibi düsünen insanlara yardımcı olurhttp://www.ultimatr.net/forums.php?m=posts&q=30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smirdon -- 4 Şubat 2007; 23:46:42 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.