Şimdi Ara

Rüyalanmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rüyalanmak istiyorum arkadaşlar 3-4 gündür mastürbasyon yapmıyorum, ama az kaldı yapacağım. Rüyalanmak istiyorum çünkü gerçek gibi hissettiriyor. Özel bir teknik vs. var mı, çünkü bugün yarın yaparım boşa gider 4 günlük seri. Acaba yapıp boşalmadan bıraksam bir işe yarar mı. Depoda birikir vücutta atmak için rüyalanır mı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Rüyalanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Rüyalar, bilinçaltımızın kendini ifade etmesi için bir yoldur ve bazen bizi rahatsız edebilir veya rahatsız edebilir. Ancak, rüyalanmak, gece uykusundan daha fazla faydalanmanıza yardımcı olabilir. İşte rüyalanmak için yapabileceğiniz bazı şeyler:

• Nasıl Rüyalanılır: Rüyalanmak için yapılabilecek en önemli şey, uykuya dalmadan önce rahatlamak ve zihninizi sakinleştirmektir. Bunun için yatmadan önce ılık bir duş alabilir, sakinleştirici müzik dinleyebilir veya kitap okuyabilirsiniz.

• Rüyalanmak İçin Ne Yapılmalı: Rüyalanmaya yardımcı olacak başka bazı ipuçları şunlardır:

• ** düzenli bir uyku programına sahip olmak**
      • ** yatmadan önce ağır yemekler yemekten kaçınmak**
      • ** yatak odanızı karanlık, sessiz ve serin tutmak**
      • ** rüya günlüğü tutmak**
    • Nasil Rüyalanılır: Rüya günlüğü tutmak, rüyalarınızı hatırlamanıza ve zaman içindeki kalıpları fark etmenize yardımcı olabilir. Uyandıktan sonra rüyalarınızı hemen yazmaya çalışın, bunları unutmadan önce kaybolmalarını önlemek için.

• Nasıl Rüyalanır: Rüyalarınızı kontrol etmeyi de öğrenebilirsiniz. Bunun için rüyalarınızın farkına vardığınızda, bunları gerçekleşmesini istediğiniz yönde değiştirmeye çalışın. Bu, kabusları önlemeye veya hoş rüyaları uzatmaya yardımcı olabilir.

• Gece Rüyalanmak İçin Ne Yapmak Gerekir: Gece rüyalanmak istiyorsanız, yatmadan önce rüya görmek istediğiniz bir konuya odaklanın. Rüyanız için bir niyet belirleyin ve uykuya dalmadan önce bunu düşünün.

• Rüyalanmak İçin Ne Yapmalıyım: Rüyalanma konusunda hala sorun yaşıyorsanız, bir uyku uzmanına veya terapiste danışabilirsiniz. Altta yatan başka bir sorun olabilir ve bunun çözülmesi rüyalanmanıza yardımcı olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • benim 50 gün oldu hala rüyalanmadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünce güzel asıl asıl bırak kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

benim 50 gün oldu hala rüyalanmadım

Hocam deme öyle be :(
  • alp3446 kullanıcısına yanıt
    ciddiyim

• İzle ama yapma uyumadan önce ben bu kez denedim olmuştu

• quote:

ciddiyim

50 gündür asılmıyorsun da rüyalanmıyorsun da? İki dürt hocam canlı mı kontrol et
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp3446

quote:

ciddiyim

50 gündür asılmıyorsun da rüyalanmıyorsun da? İki dürt hocam canlı mı kontrol et

Vücut atıyor kendi

• Hatsune Miku
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astrofizikçi

Hatsune Miku

efem

• Hatsune Miku kullanıcısına yanıt
    hocam siz yetkili bir abiye benziyorsunuz bu konularda
  • quote:

quote:

ciddiyim

Lan yarıldım cevaba

İki dürt canlı mı kontrol et
    EDİT: niye mavi oldu la bu yazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-ı Efsan -- 3 Ocak 2017; 20:48:24 >

• quote:

quote:

quote:

ciddiyim

Vücut atıyor kendi

işeyerek mi atıyon spermlerinixdxdxd

• yatmadan önce su iç ve çişini yatmadan yapma. Tabi rüyalanmak iyi bir şey değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.