Şimdi Ara

S-LINK SL-W10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
10.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

S-Link SL-W10 HDMI adaptör

Adaptörü HDMI üzerinden takıyorsunuz ve görüntüyü tv ye projeksiyona v.s. kablosuz aktarıyor. Oyun v.s. için rahatlık gibi duruyor.
    Kullanan varsa yorum yazarsa sevinirim.

S-LINK SL-W10

Video linki:

S-link SL-W10 izlemek için tıklayın.

• Oyun icin kablosuz degil kablolu baglanti tercih edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan oyun oynarken onu tv ye aktarmak keyifli olabilir :) Pratik olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borasen -- 13 Mart 2014; 17:23:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: borasen

Telefondan oyun oynarken onu tv ye aktarmak keyifli olabilir :) Pratik olarak :)

Teori guzel pratikte tepkiye bakmak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: connaught

quote:

Orijinalden alıntı: borasen

Telefondan oyun oynarken onu tv ye aktarmak keyifli olabilir :) Pratik olarak :)

Teori guzel pratikte tepkiye bakmak gerek

Pritech W1 cihazını denemenizi tavsiye ederim.
  • Pritech W1 daha kaliteli s link cindeki en kotu dongle i tutmus getirmis kesinlikle tavsiye etmiyorum..

• Uyarı için teşekkürler var mı arkadaşlar başka kullanan bu ürünü? Bana hediye gönderelim diyorlar eğer böyleyse gerek yok başka alırım.
  • Ben de merak ettim
    Şurada videosu var
    http://www.youtube.com/watch?v=YvGGp2xJC2g#t=499
  • 1920x1080 (30 ve 24 fps) ve 1280x8?? (60 fps) çözünürlükte görüntü aktarıyor. Besleme 5V, TV üzerindeki bir USB porttan alıyor. Harici 5V (mikro usb çıkışlı) adaptör ile de çalıştırılabilir. Mikro USB soketini sadece 5V besleme için koymuşlar. USB den veri aktarımı yok.

Video, müzik, resim için ayrı menü seçeneklerinden aktarım yapıyorsunuz. DLNA'sını denedim fakat stream yaptığım video formatını desteklemedi (bu videoyu TV mi çözüyor, cihaz mı tam anlayamadım :)

mirror ve extend modunda ekran görüntüsünü tv ye aktarıyorsunuz. Ekran kenarlarında görüntü kırpılmış ama idare eder. Mirror da ekranınız tv ye aktarılırken, extend modunda ikinci ekran görevini görüyor. Fare hareketlerini hızlı takip edemiyor. HQ ve LQ yayın modundan LQ yu seçtiğimde fare hareketi biraz daha hızlı olduğunu gördüm. Mirror modunda video izlemeye çalışmayın, kesik kesik gelir. Bu mod sadece pc ekranını görüntülemek için (word, excell, power point, resim vs)

Kendisi Access Point, fakat yakınında bir kablosuz yayın yapan (bağlanması gerekmiyor) ADSL, Wireless Router vs. yoksa SSID'sini yayınlamıyor, dolayısıyla bağlanamıyorsunuz. Bu gün evdeki wifi ağıma bağlantı ayarlarını yaptım, menüden yazılım güncellemesini seçtim, ve yeni yazılımı yükledim. İşyerimde yeni güncellediğim (firmware) yazılımla tekrar deneyeceğim, wifi ağı yokken yeni güncelleme nasıl davranacak merak ediyorum.

Samsung tabletin AllShare Cast'i ile uyumlu, tabletteki HD videoyu tv de izledim.

Çok çok mükemmel olmasa da bizim satın alma amacımız olan word, excell, ppt, pdf vs. dosyalarını TV ekranında gösterme işini karşıladı.

• Mirror modundaki kullanım sıkıntılar çözülmüş durumdaymış siz güncellemeden sonra denediniz mi tekrar? @ze_tr
  • Kesinlikle tavsiye etmıyorum.. Daha 3 gün once aldım. 2 farklı tv ye taktım. Tablette goruntu oynuyor devam edıyor fakat tvde ıse soyLe bır goruntu olusuyor ve takılıp kalıyor... ( yada ben mı yapamıyorum ?? ) Miracast modunda bu sekılde takılıp kalıyor.
     S-LINK SL-W10
  • Biraz önce ASPHALT diye bir oyun oynama şansım oldu ve hiç takılmadan 1 etap bitirdim. Araba yarışı olduğundan oldukça akıcı bir görüntü gerektiğini düşündüğüm için bunu yaptım ve telefon ile tv deki görüntü aynı anda ilerledi herhangi bir gecikme yok. Tv markası AXEN di.
  • Elimde bu cihazdan mevcut ilgilenen varsa uygun fiyattan verebilirim 1 aylık daha.
  • Konu biraz geçmiş ama ben de 1 hafta önce aldım, iphone 5, s4 mini, windows 8.1 ile ekran görüntüsünü aktarıyorum. iphone 4 ve samsung Note8 de ekran görüntüsünü aktaramıyorum ama kendi ara birimi ile telfon ve tabletteki resim video ses dosyalarına erişebiliyor.

Bence miracast, ezcase ve allshare desteklediği için iyi bir cihaz, 720p video aktarımında sorun yok, s4 mini , iphone 5 de ki vidoeları da oldukça iyi aktarıyor, ancak 1080p den aktarım yapmak biraz akıcılığı bozuyor.
    Biraz lag olduğu için hızlı tepkime gerekn oyunlar için iyi olmaya bilir.

Bağlantı sistemini tam anlamış değilim, kalosuz roter olmadan bağlanabiliyor gibi ama tam değil gibi, bir oluyor bir olmuyor. Ya ben tam çözemedim ya da sistem tam stabil değil.
  • Bende alip iade ettim.G2 ve p70 video aktarımı kötüydü

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Pritech hangi fabrikasında üretiyor şuan merak ettim. piyasada ki firmaların tamamı çinden getirmiyormu :)
  • Mete.D M kullanıcısına yanıt
    Önce okuduğunu anla sonra bir tarihe bak sonra yaz ben diğeri farklı ülkede üretiliyor mi demişim en kötüsünü getirmiş yazmışım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.