Şimdi Ara

S.W.E.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Biliyorum DonanımHaber'in Kendi İttifağı Olunca Katılmazsınız Ama Yinede Ben Yazıyorum.Hepinizi S.W.E. Tagli,Star Wars Episode III İsimli İttifağıma Bekliyorum.İttifak Tanıtımımız Aşağıdadır Ve Puan Ayrımımız Yoktur.Ayrıca Evren 12'deyiz ve 18 kişiyiz.
    Tanıtım:
    Herkese merhaba...
    Bu oyun sayesinde günümüzden çok uzak teklonojilere erişebiliyor ve kendi gezegenlerimizi kurabiliyoruz.
    Peki ama bizden güçsüz olanlara yardım etmek,ve onların çevresinde koruma kalkanı olmak zorunda değil miyiz?
    Birçoğunuz hayır diyebilir,fakat yapmak zorundayız.Herkesin bu oyunda bir imparatorluğu vardır.Güçlü de olsa,güçsüz de olsa,onları korumak zorundadırlar.Biz de bizden güçsüzleri korumak zorundayız.Onları bir ittifakta barındırıp,önlerinde koruma kalkanı olmalıyız.
    İşte bu ittifak bunun için kuruldu.Güçsüzler güçlenince,iyi bir ittifakta olsunlar diye.
    Hepinize iyi oyunlar diliyorum ve rütbeleri aşağıda sıralıyorum.

Er=(0-50)
    Onbaşı=(50-100)
    Çavuş=(100-200)
    Teğmen=(400-800)
    Yüzbaşı=(800-1600)
    Binbaşı=(1600-3200)
    General=(3200-6400)

Ayrıca Star Wars Kurucusu yardımcıları Kurucu Yardımcısı olarak rütbelendirileceklerdir.
    Ayrıca Dost ve Düşman İttifaklarımız:
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    DOST İTTİFAKLAR

[JB]Jailbreak
    [UaL]RuPuBLiC oF UaL
    [GALAKSI]GALAKSi SAVASCILARI
    [1912]KARSIYAKALILAR
    [ASLANLAR]Anti FB
    [AmonRa]AmonRa
    [TURKS]TURK SAMURAYLAR
    [trabzon]trabzon
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    DÜŞMAN İTTİFAK YOKTUR.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Not:İttifağımıza gelen kişinin sitemize üye olması şarttır.
    Tagimiz Değişmiştir,Yeni Tagimiz Başlıktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andutkukaan -- 16 Ağustos 2005, 23:53:17 >

• Evet Arkadaşlar İttifağımıza Bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andutkukaan -- 8 Ağustos 2005, 19:41:02 >
  • Arkadaşlar 14 kişi olduk ve hepinizi bekliyoruz.
  • Hızla artıyoruz arkadaşlar 15 kişi olduk
  • bende o clandayım hadi bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.