Şimdi Ara

S3'e 4.3 yazilim yukleme sonrasi reset sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadslar. S3 telefonuma kiesden 4.3 yukledim. Google playden güncellemeleri veya daha onceden yukleyip sildigim uygulamalari yuklemeye kalktigimda cihaz reset atiyor. Acaba yanlismi yukledim diyerek servise tekrar yuklettim ama sorun ayni. Ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim. 4.3 oncesi calisan ve sildigim sonra kuramadigim programlar:line, viber, asphalt 8, candy crush. Guncelleme yapmayanlar: Google+, google play gazetecilik, goole play dergiler vb. Bircok program.

• Yazılımı odin lemi yükledin yoksa ota dan kendimi güncelledi. Eğer odinleyse tekrar yükle ve tüm wipe leri yapmayı unutma bende dun yukledim suan için sorun yok cogu uygulamada çalışıyor.
  • Kiesden kendim yukledim. Ayni sorun vardi. Fab.ayralana dondum wipe yaptim yine ayni. Onceki gun servise vermistim onlara tekrar yuklettim yine ayni.
  • Cok ilginc bir şey keşfettim. Sim ve sd kart takiliyken uygulamaları yuklersem cihaz reset atiyor. Ama sim ve sd karti cikartip yukledigimde hepsini yukluyor. Boyle bir enteresanlikla karsilasan var mi. Bunu neden yapar sizce
  • Sorunu çözdüm. SD karttan kaynaklanıyor. SD Kartı çıkartınca uygulamaları yüklüyor. Takınca Cihaz reset atıyor. Normalde kart çalışıyor. Ancak telefon üzerinden karta biçimlendirme yapamıyorum. O alanlar sönük duruyor. Kartın formatı daha önceden ntfs formatındaydı. Diğer formatları denemedim. Eve gideyim Fat32 de de deneyeceğim. 4.3 Ntfs formatını tanımıyor olabilir. Bu şekilde sorunla karşılaşan varsa bilgi paylaşımında bulunabilirseniz memnun olurum.
     S3'e 4.3 yazilim yukleme sonrasi reset sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şovalye72 -- 3 Şubat 2014; 10:37:59 >

• Benden başka bu sorunu yaşayan yok herhalde..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.