Şimdi Ara

S3 ÜN KASKOSU BİTİYOR VE IPHONE ALMALIMIYIM?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim 1 ay sonra telefonumun (s3) kaskosu bitecek. Telefonu geri verip temiz bir İphone 4s veya 5 almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım.Nette araştırdım kimi 4S i kötülüyor kimisi 5 in kenarları soyuluyor diyor.Size danışmak istedim.1 ay vaktim kaldı şimdiden tesekkur ederim.

• Iphone falan düşünme benec kardeşim cok az şar.ı gidiyor ve küçük ekran yani..
    Tam olarak bütçe ne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertug35

Iphone falan düşünme benec kardeşim cok az şar.ı gidiyor ve küçük ekran yani..
    Tam olarak bütçe ne kadar.
    teli geri alınca 750 tl para veriyorlar.Telefonum candy crush ta ısınmaya baslıyor bide full kullanımda 2 gun giden sarj 1 gun zor dynmaya basladı o bahaneyle gerı vermek ıstıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibu1992

teli geri alınca 750 tl para veriyorlar.Telefonum candy crush ta ısınmaya baslıyor bide full kullanımda 2 gun giden sarj 1 gun zor dynmaya basladı o bahaneyle gerı vermek ıstıyorum.

Alıntıları Göster
    s3'ten iphone 4s'e gecersen uzulursun, s4 al bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

s3'ten iphone 4s'e gecersen uzulursun, s4 al bence.

Alıntıları Göster
    Haklısında androıd alıcak olduktan snra telı degıstırmem ama ıphone kafamı kurcalamaya basladı kardesım.iphone 5 alsam nasıl olur.
  • quote:

Haklısında androıd alıcak olduktan snra telı degıstırmem ama ıphone kafamı kurcalamaya basladı kardesım.iphone 5 alsam nasıl olur.

bu saatten sonra en az 5s
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanc64

quote:

bu saatten sonra en az 5s

Alıntıları Göster
    O kadar bütçem yok be kardeşim :) o yuzden 4S yada 5 ddm
  • quote:

O kadar bütçem yok be kardeşim :) o yuzden 4S yada 5 ddm

Alıntıları Göster
    evde s3, 4s, 5 var s3 ekranı insana çok fazla doygunluk yani amoledin kötü yanlarındanbiri olan renkleri olduğundan daha abartılmış gibi geliyor iphone a nazaran ayrıca parlaklığıda çok yetersiz ama ekranı büyük olduğu için 4s e geçtiğimde bariz bir fark olurken iphone 5 te oh be ne kadar iyi bir ekran sürekli bunu kullanayım diyorsun yani 4s in ekranı biraz küçük iphone 5 bence tam ideal sınırda çiziliyor laflarına aldırma çünkü bu sadece siyahlar için geçerli beyazda olmuyor olsa bile zaten göstermiyor bence iphone 5 alın ne demek istediğimi anlarsınız s4 falan almayın ne olursa olsun android ve o saçma sürekli kasma eğiliminde olan arayüzü boşverin iphone alın gerçekten akıllı telefon deneyimi yaşayın

5sin iyi olduğu yanlar parmak izi tarayıcısı çift flaşı işlemcisi iyi olabilir ama sonuçta ios olduğu için oda kasmıyor oda kasmıyor bence 5s almayın zaten para tuzağı

• 5s al kafan rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyota_58

evde s3, 4s, 5 var s3 ekranı insana çok fazla doygunluk yani amoledin kötü yanlarındanbiri olan renkleri olduğundan daha abartılmış gibi geliyor iphone a nazaran ayrıca parlaklığıda çok yetersiz ama ekranı büyük olduğu için 4s e geçtiğimde bariz bir fark olurken iphone 5 te oh be ne kadar iyi bir ekran sürekli bunu kullanayım diyorsun yani 4s in ekranı biraz küçük iphone 5 bence tam ideal sınırda çiziliyor laflarına aldırma çünkü bu sadece siyahlar için geçerli beyazda olmuyor olsa bile zaten göstermiyor bence iphone 5 alın ne demek istediğimi anlarsınız s4 falan almayın ne olursa olsun android ve o saçma sürekli kasma eğiliminde olan arayüzü boşverin iphone alın gerçekten akıllı telefon deneyimi yaşayın

5sin iyi olduğu yanlar parmak izi tarayıcısı çift flaşı işlemcisi iyi olabilir ama sonuçta ios olduğu için oda kasmıyor oda kasmıyor bence 5s almayın zaten para tuzağı

kısacası alırsan ıphone 5 ın beyaz modelını al cızılse bıle gostermez dıyorsun dogrumu anlamısım ?

• Aynen
  • quote:

Aynen

düşüncelerin için tesekkur ederim . suan kafamda 2 secenek var 4s ve 5. parayı ayarlarsam 5i ayarlayamazsm 4s i almak durumunda kalıcam. inş. S3 ten vazgectiğime değer.
  • quote:

quote:

Aynen

düşüncelerin için tesekkur ederim . suan kafamda 2 secenek var 4s ve 5. parayı ayarlarsam 5i ayarlayamazsm 4s i almak durumunda kalıcam. inş. S3 ten vazgectiğime değer.

Dediğim gibi 4s alırsanız sadece ekran konusunda eğer büyük seviyorsanız 1 hafta alışmanız gerekecek yoksa her konuda s3 ten daha iyi bir cihaz
  • quote:

quote:

quote:

Aynen

Dediğim gibi 4s alırsanız sadece ekran konusunda eğer büyük seviyorsanız 1 hafta alışmanız gerekecek yoksa her konuda s3 ten daha iyi bir cihaz

tabi haliyle S3 den sonra bana küçük gelecek 4s . birde kafamı kurcalayan sorun şarj sıkıntısı. S3de mobil veri 7/24 açıktır.Gün içinde az tel. görüşmesi ve mesajlasma+whatsapp kullanıyorum. 1 Günü çıkartırmı acaba.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen

tabi haliyle S3 den sonra bana küçük gelecek 4s . birde kafamı kurcalayan sorun şarj sıkıntısı. S3de mobil veri 7/24 açıktır.Gün içinde az tel. görüşmesi ve mesajlasma+whatsapp kullanıyorum. 1 Günü çıkartırmı acaba.

S3 ten daha iyi bir bataryasi var ama parlakligi sona getirmemek kaydiyla %80 ekran parlakliginda benim gozlemlerime gore s3 ten daha iyi, 1 günü rahatlikla cikartiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen

S3 ten daha iyi bir bataryasi var ama parlakligi sona getirmemek kaydiyla %80 ekran parlakliginda benim gozlemlerime gore s3 ten daha iyi, 1 günü rahatlikla cikartiyor

Alıntıları Göster
    Iphone 5 den mi bahsediyorsun 4S den mi? çünkü bildiğim kadarıyla Samsung S III : 2300 mAh , Iphone 4S : 1420mAh Iphone 5: 1440 diye biliyorum yanlısım olabılır.

• 5 al
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

5 al
    arkadaşlar başka fikri olan yok mu ?
  • quote:

arkadaşlar başka fikri olan yok mu ?

Alıntıları Göster
    anlaşılan ilgilenen kimse yok
  • quote:

anlaşılan ilgilenen kimse yok

Alıntıları Göster
    Iphone 5c al Iphone 5 ile aynı fiyatlarda N11de 1300 Tl sanırım.S3 den sonra İosda uçarsın ama candy crush oyunu küçük ekranda olurmu bilemiyorum.O fiyatlara G2 de çok iyi olur.Yine küçük ekransa Z1 Compact bak Iphone 5den iyi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.