Şimdi Ara

S5 ozluyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun eski oyun deÄŸil. Bana göre çoÄŸu ÅŸampiyon güçlü (takım oyunuyla). Artık tam bir ticari amaca dönüşüyor. Turnuvalar, eSpor olayı vs. Evet arada birkaç ÅŸampiyon var aşırı güçlü olan ama onlara da zamanla dengeleme gelecektir her yamada birisine geldiÄŸi gibi. Bende özlediÄŸim birÅŸey yazacak olursam, her ne kadar ÅŸuan ki daha op ve maç taşıma potansiyeli yüksek olsa da eski Fiora derim.
  • Asıl mesele şu adamlar düzeltmeye çalışırken daha çok bozuyor normalde güncellemenin amacı oyunu iyileştirmektir bunların tek anladığı Riven ve Zed'i bufflamak sanki oyun dizi olmuş bunlarda başrol oyuncuları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

Oyun eski oyun değil. Bana göre çoğu şampiyon güçlü (takım oyunuyla). Artık tam bir ticari amaca dönüşüyor. Turnuvalar, eSpor olayı vs. Evet arada birkaç şampiyon var aşırı güçlü olan ama onlara da zamanla dengeleme gelecektir her yamada birisine geldiği gibi. Bende özlediğim birşey yazacak olursam, her ne kadar şuan ki daha op ve maç taşıma potansiyeli yüksek olsa da eski Fiora derim.

Bu forumdan nefret etmeye basladim. Turkce harfleri bile kullanamiyoruz yaziklar olsun. Ben her mesaji duzenlemek zorunda miyim ya?

Türkçe meali:

Oyun eski oyun değil. Bana göre çoğu şampiyon güçlü(takım oyunuyla). Artık tam bir ticari amaca dayanıyor. Turnuvalar, espor olayı vs. Evet arada birkaç şampiyon var aşırı güçlü olan ama onlara da zamanla dengeleme gelecektir her yamada birisine geldiği gibi. Ben de izledim bir şey yazacak olursam, her ne kadar şuanki daha op maç taşıma potansiyeli yüksek olsa da eski Fiora derim.

Arkadaşa katılıyorum bu arada.

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık uğraşman için

Tek yanlış "izledim" değil, "özlediğim" olacak. Ama yine de çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5'i özlemek değilde bu sezon nedense çok daha sıkıcı zevksiz geliyor bana diğer sezonlara göre. (Vi yaması sezon 3'ün tam başlarında oyuna başladım.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

Eline sağlık uğraşman için

Tek yanlış "izledim" değil, "özlediğim" olacak. Ama yine de çok iyi

Teşekkür ederim, o kelimeyi çok düşündüm de yanlışmış meğer.

• Hmm QQ konusu. Özlediğim bir şey yok. Oyunu oynayıp geçiyorum. Duygusal bağ kurmaya gerek yok.
  • En efsane sezon suikastçı metasının olduğu sezondu :/
  • talon kha mid özledim
  • Oyun kha yeni çıkmışken güzeldi valla.
  • Yoksa dün mf ile ezdiğim vayne senmiydin ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.