Şimdi Ara

S65 mi CX75 mi ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • resmı sıtesıne gırıp karsılastırabılırsınız
  • quote:

e125527
    Er

8 Haziran 2006; 21:02:58

--------------------------------------------------------------------------------

Hocam. mantık CX 75 duygu S 65 der. Arkadaşların dedikleri doğru CX 75' in artıları var. Ama S65 daha güzel daha karizma. Bir de tabii S Class Mercedes gibi. Eğer MP3 senin için önemli değilse S65, yok ben mantıklı adamım bu zamanda Mp3 süz telefon alınır mı dersen CX 75. Mümkünse Made in Germany olanlardan al.
    .

Bu lafları söyledikten sonra S 65 im kayboldu. İkinci el S 75 bulamadım. Bende CX 75 almaya karar verdim. Alet biraz tipten kaybediyor ama Mp3 çalıyor. Of ya S 65 bi Mp3 çalsaydı hayatta başka tel düşünmezdim.Ondaki karizma, yakışıklılık hiç bir alette yok. Neyse Benq-Siemens, S 65 kadar karizma bir telefon yapana kadar CX 75 le idare edecez.

• cx75 daha iyi neden mi? çünkü mp3 çaları var...ekranı daha iyi...arkadaşın s65 i vardı kamerası ilk aldığında güzel çekiyordu. bir kaç ay sonra berbat çekiyordu.
  • cX 75 OKUMADAN CEVAP VEREBİLİRİM...aMA GERÇEKTAE HİÇ BİRİNE PARA VERMEM TAMAMIYLA KİŞSEL
  • hocam aynı durumda bende kaldım ve cx75 aldım yanında mmc ve kulaklık hediyesi vardı mp3 özelliğini fazla kullanmıyorm ama birdaha asla siemens almam daha önceki telefonum c45 di gayet kaliteli bi telefon olduğu için aynı durum cx75tede geçerli sanmıştım yanılmışım. joystick acaip kullanışsız ve üzerindeki silikon bir ay sonra düştü. rahat kullanamıosun telefonu. hoparlorle müzik dinlemeye kalkarsan ses bayağı cızırtılı kulaklıkla dinlemek zorunda kalıosn. wap a girmek için önce gprs i açman lazım bayaa can sıkıcı bi durum bunları kötülemek için yazmıorm ben bu tel.i adığımda aynıları bana söylenmişti ve acaip gıcık olmuştum ama durum öyle. kamerasına laf söyletmem fotoları gayet ii çekio tercih senin ama siemensi birdaha düşün
  • Beyler kim ne derse desin S65 in karizması,zerafeti gibi bir telefon yok(7610 hariç).S65 in sesi daha yüksek çıkıyor, sonra dışarı ve gündüz çekimleri cx 75 ve bir çok siemens tel. den daha iyi ama cx75 mp3 çalıyor ve ekran görüntüsü 256 k s65 in 65k en büyük artısı bunlar.saygılar
  • Ben de S65 ve CX75 arasında kaldım. İkisini de inceledim ve daha karizmatik bulmama rağmen S65'i almadım. Şimdilik CX75'ten memnunum. Kulaklıkla ses kalitesi iyi ama hoparlörden kötü.Bazen resimleri açarken bellek yetersiz uyarısı veriyor akabinde ise açıyor; nedenini anlayamadım (512MB hafıza kartı da var).Gündüz ve ışıkta kamerası idare eder ama gece ve karanlık ortamda kötü.Ekran renkleri S65e göre daha canlı ve doyurucu.
  • cx75in resim cekme kalitesi oldukca iyi

S65 mi CX75 mi ???
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.