Şimdi Ara

SABAH LYS SONUÇLARI İÇİN TELEFONA BAKTIĞIMDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah lys sonuçları için telefona baktığımda kız arkadaşımın uzun açıklaması ve ayrılalım mesajını gördüm.

• Sinav sonucun sevindirsin insallah o zaman kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nomadicsounds N kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım inanır mısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitede daha neler bulursun boşver.

• No ss no güven

• Çok özel değilse ne yazdı söylermisin?

• Başıma çok benzeri geldi. Allah yardımcın olsun kardeş .
  • sınavdan sonra aynısını yaşadım kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RABBANİYYUN

Çok özel değilse ne yazdı söylermisin?

kendini yorgun ve sabrı tükenmiş hissediyormuş böyle bi zamanda kimseyle ilgilenemezmiş
  • Aynisi basima geldi sinav sonuclari aciklanicak diye stres yapiyomus benle ilgilenemezmis guzel bahaneler

• ben fen sınavı sabahı hemen hemen aynı şeyle karşılaştım. sınava 1 saat kalmış ben onunla uğraşıyordum. beterin beteri var kardeş üzülme yani.
  • Bende mat sinavi sonrasi ayrildigim kiz arkadasim sevgilisiyle fotosunu atip umarim iyi gecmistir dedi...

• ne düşüncesiz insanlar var lan.Ben bile kızın morali bozulmasın sınav döneminde diye 1,5 aydır söylemiyorum.Tercihten sonra söylerim heralde.
  • Ulan aynı şey benim de matematik sınavından sonra başıma geldi lan.Benimki yine zahmet edip telefonla aramıştı. Allahsız olum bu kızlar lan hani diyorlar ya erkekler odun falan diye bence duygusuz olan onlar.

• Beyler kizlar hemen unutuyor valla erkekler mal gibi hatirlamaya uzulmeye devam ediyor takmayın uniye gecelimde neler neler yasicaz daha umarim herkes istedigi yere yerlesir

• vallahi oha ya, feci güldüm :))
  • Ben de benzer bir durum yaşadım. Uyandım. Normalde benden önce uyanması gerekiyordu. Ama bugün tuhaf bir şekilde uyanmamış. Ne zamandır tokatlamıyordum trip mi atıyo??

Biz kız arkadaş nedir bilmeyiz...

• Beyler siz siz olun üniversitede aynı bölümden birine aşık olmayın.Ben böyle bi hata yaptım.Köpekler gibi bi kızın peşinden koştum 1 yıl ama sonu hüsran ayrıldık daha doğrusu ayrıldı.Fakat kafasına takan ben.O şimdi çok mutlu sınıfta kakari kikiro bide gülünce delirmemek elde değil.Şimdi yatay geçiş için uğraşıyorum sırf bu yüzden.Aynı bölümden olmasak neyse ama bide hergün aynı sınıfta yüzünü görmek daha bi fena unutmayada fırsat vermiyo hergün görmek.Birde başka biriyle görürsem onu aboov benim şarteller atar.Tekrar söylüyorum bölümünüzden birine aşık olmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.