Şimdi Ara

sadece muzik dinlemek icin hoparlorr (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    o fiyatlara elbet bulanabilecek bir sistem vardır..
  • arkadaşım müzik dinlemek istiyormuşun madem ben John Philips arkadaşdaki sistemi bir mağazada dinledim.Sesler inanılmazdı ne gözlerime nede kullaklarıma inanabildim bence mutlaka microlab pro1 i dinlemeden karar vermealet son seste bile ne basstan ne tizden ödün vermiyor bozulmadan çalıyor.o yüzden bnm sana tavsiyem microlab pro1
  • microlab ı da deneyecegim..bir de altec lansing in 6021 modeli cıktı yaaa.. o da inanılmaz guzel...ne yapacagımı sasırdım?????
  • tavsiyem;
    buradaki mesajlar ışığında, dinleyerek test ederek, görerek almalısın
  • tam kararımı verdim derken birden karsıma Klipsch ProMedia GMX A-2.1 ve altec pt-6021 cıktı..gerci bu ikisi arasında cok fiyat farkı var ama cnet de bile klipsch'e 9 puan vermisler..Altec 5021 sadece 6 alırken!!!!!
    gerci klipsch de turkiye de sanırım yok...uffff cok kafam karısttı..haaa bu arada harman kardon stick II yi hix soylemiyorum...cok bilgi de iyi degil ya galiba...
  • Son birsey sormak istiyorum..pt-6012 ile mx5021 arasında kaldım..bu mx6021 in dee ust modeliymis.bilgisi olan varsa ve paylasırsa cok sevinirim..
  • arkadaşım daha öncede söledim sana tavsiywm mx5021 hem thxli bir sistem arkadaş geçen aldı.Subı doğru yerleştirirsen basslar mütiş oluyor zaten mid ve tizleri çok kaliteli.Oyunda da müzik tede filmde de seni yarı yolda bırakmaz tabi güzel bir ses kartı ile birlikte
  • paran varsa gözün kapalı bunu al axxis kardeşş;
    hemde türkiyede....
    http://www.teknolojimagazasi.com/index.php?p=show&pid=16523&k_id=1492
    ancak stokta sadece 1 adet var ve fiyat tuzlu...
  • microlab pro1 kesinlikle ama yine de birkaç modeli kafanda netleştir onları bir dinle ondan sonra son kararını ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: atalayalper

ne demek bu forumda amaç zaten birbirimize yardımcı olmak ..Alteclerden şüphen olmasın hepsi gerçekten kaliteli sistemler ama sadece şu yeni çıkan fx4021 diye bir seti var onu dinledim ve hayal kırıklığıydı benim için subwoofer patlamış davula vurulunca çıkan seslere benzer sesler üretiyodu ki bence bu isobaric tasarımdan (aynı sub kabininin içinde çift woofer kullanımı 2 x 5.25") ve hava çıkış portunun olmamasından kaynaklanıyor ben fx4021'i beğenmedim açıkçası tavsiye etmiyorum...

Saygılar..

ALTEC LANSING FX 4021 2.1 ISOBARIC YAPIDAKİ SUBWOOFER:

sadece muzik dinlemek icin hoparlorr

bence aldatıcı bu sistem sterio olarak dengeli ama bas sanki sistemin parçası değil ayrı telden çalıyor mx5021 bence buna 10 basar 200 lira dolaylarında en iyi sistem 5021 dir

yada microlob pro1 de olabilir param yok diyorsan bunu al başka bişiye bakmadan direk alabilirsin

• eğer bulabilirsen ve kaldıysa piyasada streo için en uygunu bu ama kaldığını sanmıyorum.
    neyazıkki kötü iyiyi kovuyor. 4-5 sene önce bulunabiliyordu.
    gg de şuan var ama dökük kesinlikle alınmaz. keşke iyi durumda olsaydı.

http://www.kadikoyoffice1.com/arama_urun_listesi.asp?maingroup=Hoparlor&secondgroup=SANRUPİD%20SR-2100

edit gg linkini atmamışım. bu tabi bilgi için kabinler yüzğne bakılacak halde değil.
    http://urun.gittigidiyor.com/SANRUPID-SR2100M-Sterio-Hoparlor-HEDIYELI_W0QQidZZ6099527

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keleminabi -- 7 Ekim 2007; 0:43:25 >

• kimse l3800 onermemiş ama düşünülebilir ama altec ilk tercih olmalı
  • hip hop dinleyen biri için en iyi 2.1 hangisidir 300 ytl ye
  • tabiki z2300 dost arkadaşım
  • z2300 alacaktım forumdaki çoğunluk alma pişman olursun diyor z2300 ile z5500 nerdeyse aynı sayılır ses kalitesi olarak aslında fx5021 de çok güzel fakat bass olayı beni düşündürüyor ya z2300 den çok daha az bas veriyorsa ?
  • dostum bende müzik dinlemek için sistem arıodum.
    bu forumu çok araştırdım altec 5021 alacaktım biras tuzlu geldi da sora mikrolap fc361 de karar kıldım ama bu 2.1 di.
    son we kesin kararım
    mikrolap pıro 2.0
    3gün önce sipariş werdim bu akşam inşallah dinlicem.
    çok araştırdım ii bişi bekliom
    görüşlerimi yazarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddie Mercury -- 26 Ekim 2007; 16:12:36 >
  • tebrikler sencerrr.Microlab olacak bunu da belirteyim.:D.Ne kadar ses teknikleri gelişirse gelişsin insan 2 kulağa sahiptir ve en iyi sesi de stero olarak dinlersin çünkü en köklü ve üzerine birşeyler katmış ses kanalı sterodur.Belki filmlerde arkadan silah sesi gelebilir bu hoş olabilir fakat hiçbir konserde ya da sahnede davul başka elektro başka yerden gelmez gelse de hoş olmaz gözle kulak uyuşmaz.Müzik için 2.0 ve en iyi model de microlab pro 1dir o fiyat aralığında.
  • tşk. arkadaşım yalnız bi sorunum war yardımcı olursan sewinirim.

hoparlörler elime geçti onboard seskartım war .windowsun içindeki ses ayarları ve winampın ses ayarları maksimumda.
    amfiden sesi 40 sewiyesine getirdim ama sesi yok denecek kadar az alıyorum.max ses seviyesi 80. 70 civarı ii ses alıyom fakat windowstaki ve winamptaki ses ayarları max seviyedeyken max 80 ses düzeyi olan amfiden 40 sewiyesin de ses alamamam normalmi??
    bi hatamı yapıyorum bağlantıları doğru yaptım
    ses kartım realtek 6 çıkışı war yeşil olana taktım kabloyu diğer pc me bağladım ondaki ses kartı soundmax dijital 3 çıkışı war yine yeşil çıkışa taktım kabloyu yine aynı sorunu yaşıyorum...

John PHILIPS sende bu ürünü kullanıyosun aynı sorun sendede warmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddie Mercury -- 26 Ekim 2007; 20:03:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.