Şimdi Ara

sadece premium üyelere ait bi server

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sadece premium üyelere ait bi server var mı bu gün anladımki oyun çoluk çocuk dolmuş en azından sadece premium üyelerin olduğu bi server varsa adam akıllı lvl kasarız küfürsüz adam akııllı oynamayı bilen insanlarla oynarız

• malesef yoq ama gitgide paralı oyuna çewircekler bu oyunu
  • iyi olur...
    quote:

Orjinalden alıntı: dark_Frr3STylE

malesef yoq ama gitgide paralı oyuna çewircekler bu oyunu
  • henüz yok ama yakında bütün serverlar tamamen ücretli olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesimist_24

sadece premium üyelere ait bi server var mı bu gün anladımki oyun çoluk çocuk dolmuş en azından sadece premium üyelerin olduğu bi server varsa adam akıllı lvl kasarız küfürsüz adam akııllı oynamayı bilen insanlarla oynarız

bunu derken KROYUM AMA PARA BENDE takılan adamları goz ardı ediyosun! şahsen herhangi bi kosp kullanan herife bişi dedigimde.. param var olm ondan kullanıyom.. hem gold hem kosp.. oh ne ala.. eziq dolaşma ... gibi laflar ediyo ve hatta durup dururken daha agır cumleler kullandıkları oluo... yani dedigin biraz gerçekleri gormeme bea... yanlış açıdan bakmışsın olaya
  • yaw onlar eziq onlar beleşçi onlar gerzek bak emin ol hiç bi kro beleşi varken para vermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_24 -- 25 Aralık 2005 15:46:54 >
  • quote:

yaw onlar eziq onlar beleşçi onlar gerzek bak emin ol hiç bi kro beleşi varken para vermez

+1
  • Neden paralı olsun ki yani senin dediin admlardan her yer de war ki
    oıyunda cok tanıyorum yani.... paralı olunca azalcagını sanmam
  • Selam
    Bence bir insan illa paralı olunca veya yaşı büyük olunca doğru dürüst anlamına gelmez(lafım meclisten dışarı)
    aklı başında biri yapmaz zaten her ne olursa kafası olması lazım kendini geliştirmesi ve küfürle bir yere varamayacağını bilmesi gerek
    bence küfür eden her kim olursa olsun benim o insan.ki insan olduğunu pek saymam.ya gelişmemiş derim ve sadece gülerim
    Gerçek hayatta kimseye laf geçiremeyen kişiliksiz insan sayarım
    Bir insan neden küfür eder çok kızıncamı? veya çok sinirlenincemi?
    bence alakası yok
    Merak ettiğim bir konu acaba küfür edince amaçalarına ulaştıklarınımı sanıyolar veya çok iyi birşey yaptıklarrınımı sanıyolar
    Böyle insanlarla konuşmak bile benim açımdan hani oyunda bir tabirimiz varya (sadece EZİK)
    Bence o küfür eden kişliler sadece beyni gelişmemiş İNSAN.

• <Sadece küfür etmiyolarki kurdukları clanda(clan ismleri) aldıkları nick lerde hayır yok o kroların>
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeavenBoy

Selam
    Bence bir insan illa paralı olunca veya yaşı büyük olunca doğru dürüst anlamına gelmez(lafım meclisten dışarı)
    aklı başında biri yapmaz zaten her ne olursa kafası olması lazım kendini geliştirmesi ve küfürle bir yere varamayacağını bilmesi gerek
    bence küfür eden her kim olursa olsun benim o insan.ki insan olduğunu pek saymam.ya gelişmemiş derim ve sadece gülerim
    Gerçek hayatta kimseye laf geçiremeyen kişiliksiz insan sayarım
    Bir insan neden küfür eder çok kızıncamı? veya çok sinirlenincemi?
    bence alakası yok
    Merak ettiğim bir konu acaba küfür edince amaçalarına ulaştıklarınımı sanıyolar veya çok iyi birşey yaptıklarrınımı sanıyolar
    Böyle insanlarla konuşmak bile benim açımdan hani oyunda bir tabirimiz varya (sadece EZİK)
    Bence o küfür eden kişliler sadece beyni gelişmemiş İNSAN.

+100 bende evrimlerini tamamlayamamıs yaratıklar diom
    onlar maymun olarak kalmıs biras mutasyona sokmalı aslında toplayıp hepsini belki işe yarar :P
    ama cidden ilk basta premiumlar ks yapıp sus len ben preym seni banlatırm filan die baya bi konusuolardı simdi duzeldi premiumlar genelde sagam adamlar charları ban yemesin die pre olanlar :)
    mesela ben 2 ıd yede premium aldım :)

• bence onlar transformation scrool ile insan olmuş (umarım doğru yazmışımdır) bi troll king

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_24 -- 26 Aralık 2005 22:21:51 >
  • quote:

bence onlar transformation scrool ile insan olmuş (umarım doğru yazmışımdır) bi troll king

reduce basilmis bi kere onlara +8 yapsan bile adam olmazlar
  • YOK ÖLE Bİ SERWER.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Action_Boy

iyi olur...
    quote:

Orjinalden alıntı: dark_Frr3STylE

malesef yoq ama gitgide paralı oyuna çewircekler bu oyunu

ne demek ii olur ya nedemek ii olur yaptılar başta parasız bağımlısı olduk oyunun sonra paralı olsun düpe düz şerefsizliktir bu ama onların burdaki amacı kolay yola kaçmak bu hile işini genelde zahmeti sevmeyen oyuna bi emek harcamak istemeyen sadece laf olsun die adam kasan(daha doğrusu programa kastıran) adamlar parasız üyeler bizim gibi dürüst parasız üyeleri düşünmğolar ve kökten çözüm üretiolar hack shieldlerini adam gibi programlayamıyolar onun yerine paralı üyelik istiolar ayıp be ayıp

• BEN O TÜR KÜFÜRLER YÜZÜNDEN OYUNDAN SOĞUDUM NE İLK BAŞINDA NE OLURSA OLSUN BIRAKMAM DİYODUM AMA BIRAKTIM.OYUN PARALI OLURSA GENE GELİRİM BEN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.