Şimdi Ara

Sadece Sup Oynayak Elmas Olunur mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1. Evet sadece sup oynarak elmas olabilirsin.

2. Diğerlerinin de dediği gibi Velkoz, Annie, Brand gibi supları da zaman zaman seçip takıma hasar konusunda destek sağlayabilmen lazım. Zaten bu suplarda iyi olursan lane kazanma şansın oldukça artıyor. ( Annie yazdık ama son değişiklikten sonra bi tık geride kalıyor diğerlerine nazaran bence. )

3. Saydığımız şampiyonların dışında Anivia adlı şampiyonu da sup olarak denemende fayda var; gene hasara destek açısından. Oyunun kendisi zaten Zyra ile aynı kategoriye koymuş olduğundan Sup olarak çokta saçma bi tercih değil.

4. Her oyunu kazanıcan diye bi şart olmadığından her oyun farklı bi sup deneyip daha çok zevk alabilirsin. Mesela geçen oyun Janna oynayıp kaybettiysen sıradaki oyunda Bard al, Karma al.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olunur tr de support adc den daha önemli bir rol. Zhonya ya 70 armor,10 cdr geldi keşiftaşıyla birleşik ap item (adını unuttum) geldi.dün gold2 hesabımda yanıma gelen morgana rabadon başladı. Karşı takımda kha ve Hecarim beni anında siliyordu flashım yokken bişey yapmam mümkün değildi falan filan işte yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Widget

1. Evet sadece sup oynarak elmas olabilirsin.

2. Diğerlerinin de dediği gibi Velkoz, Annie, Brand gibi supları da zaman zaman seçip takıma hasar konusunda destek sağlayabilmen lazım. Zaten bu suplarda iyi olursan lane kazanma şansın oldukça artıyor. ( Annie yazdık ama son değişiklikten sonra bi tık geride kalıyor diğerlerine nazaran bence. )

3. Saydığımız şampiyonların dışında Anivia adlı şampiyonu da sup olarak denemende fayda var; gene hasara destek açısından. Oyunun kendisi zaten Zyra ile aynı kategoriye koymuş olduğundan Sup olarak çokta saçma bi tercih değil.

4. Her oyunu kazanıcan diye bi şart olmadığından her oyun farklı bi sup deneyip daha çok zevk alabilirsin. Mesela geçen oyun Janna oynayıp kaybettiysen sıradaki oyunda Bard al, Karma al.

Faydalı bir yorum teşekkürler

• Westte elmas 1 olan bir supportu izliyordum. Eger iyi bir duo nuz yoksa tek girmeyin. Support tek giriyosaniz acik ve net vurdurmaya giriyosunuzdur demisti. Oyuna bakis acimi degistirdi yeminle. Hakli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufo007

Westte elmas 1 olan bir supportu izliyordum. Eger iyi bir duo nuz yoksa tek girmeyin. Support tek giriyosaniz acik ve net vurdurmaya giriyosunuzdur demisti. Oyuna bakis acimi degistirdi yeminle. Hakli.

Support tek giriyorsanız vurdurmaya gidiyorsunuzdur :D:D:D:D iyi güldüm kardeşim :D Yani kötü bir adc gelirse acımıyorlar hiç. Haklı adam.
  • MuhammedGenel kullanıcısına yanıt
    One Trick Pony ile çilingir olanlar var. " E tabi bizden o kadar yetenekli arkadaşların çıkması imkansız ama koca Support havuzu ile elbet çıkılır. "
    Fakat şu var ki en kötü ihtimalle Plat 3 olman gerek önce, sonra OTP sup ile yeteneğinin olduğu yere kadar çıkarsın.

-Bronz-Gümüş-Altın- için support ile lig atlamak deve ve hendek muhabbetinin başlangıcıdır aslında.
  • Sona nasıldır diye sormuşsun, onun için şöyle söyliyim; PBE sunucusunda oldukça güzel bufflandı geçen günlerde. Önümüzdeki yama sık sık oynayıp gerçekten etkili mi görmek istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanınada bi adc pre 2 güne çilingir
  • Sona hasar bakımından pek destek olmuyor. sadece heal+armor. ultisi sağlam bir tek hasar olarak. cd beklerim diyorsan sıkıntı yok
  • Olunur, YoRizzle diye birisi var, ben değil. Adam sadece bltz bot oynayarak, gold 5 oldu. Eu Nordic.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

Olunur, YoRizzle diye birisi var, ben değil. Adam sadece bltz bot oynayarak, gold 5 oldu. Eu Nordic.

Ben derecelide bc banlarım hep istisnasız :D En nefret ettiğim şampiyondur kendileri. Ama onunla da pratik yapıp oynamam lazım sup gideceksem.
  • MuhammedGenel kullanıcısına yanıt
    smartcast oyna her karakterı mutlaka skillshot atma hızın onemlı o q basıpta hedef secene kadarkı ufak sanıye macı kaybettırebilir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.