Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi bilgisayar mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar herkese, malum tercih dönemindeyiz ve pek çok kişinin benim gibi pek çok kişinin kafası karışmış durumda. Bol bol konular açılıp tavsiye isteniyor, bütün bu yoğunluğun zaman ayırabilirseniz sizden tavsiye isteyeceğim.
    Konuya hemen girmem gerekirse mf1 ve mf4 sıralamam 90k, hedeflediğimden bir hayli düşük, lysden önce sorsanız yazacağım en düşük sıralamaya sahip okul Dokuz Eylül Bilgisayar Mühendisliğiydi(45k civarı). Hatta Dokuz Eylüle kendimi hazırlamıştım fakat lys biraz kötü geçti ve sıralamam da bu okul için yetersiz. Konuştuğum İTÜ mezunu bir bilgisayar mühendisi profesörü vardı ve ondan tavsiye istediğimde bm'liğini unut dedi, matematik bölümünü tavsiye etti. Matematik bölümlerinin 1. sınıfında aldığımız dersler sayesinde lys'ye çalışmadan keyfi girsem bile sıralamamın yükseleceğini söyledi. Bu tavsiye üzerine matematik düşünsemde bilgisayar mühendisliği içimde ukte olarak kaldığı için öncesinde hiç araştırmadığım üniversitelere bakmaya başladım ve karşıma Sakarya Üniversitesi çıktı
    Sakarya Üniversitesi(72k, io97k) Sıralamayla almış, tutma ihtimali yüksek(en azından ikinci öğretim için), internette pek birşey bulamadığım için sizlerden tavsiye isteyeceğim. Özellikle Sakarya Üni.nin BM bölümünden mezun olan, başka bir okulun Bm mühendisliğinden mezun olanlar da varsa aramızda yazarlarsa çok minnettar olacağım.
    Sakarya Uni eğitimi iyi midir, Benim için bir sene daha hazırlanmak mı daha mantıklı ? Yoksa BM unutup matematik mi okuyayım? cevap bekliyorum.
    (Bu arada lise bu sene bitti)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.