Şimdi Ara

ŞAMPİYONLAR LİGİ YARI FİNALİ = UEFA KUPASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu neden böyle bi karşılaştırma yapıyolar çözemiyorum ki. Galatasaray'da Şampiyonlar Liginde Çeyrek Finale çıktı, onla karşılaştırsana be adam. Sanki GS'nin tek başarısı UEFA'yı almakmış gibi konuşmuyolarmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cémo

Yahu neden böyle bi karşılaştırma yapıyolar çözemiyorum ki. Galatasaray'da Şampiyonlar Liginde Çeyrek Finale çıktı, onla karşılaştırsana be adam. Sanki GS'nin tek başarısı UEFA'yı almakmış gibi konuşmuyolarmı.

olay budur işte
  • Bizde şampiyon klupler kupasında yarı final oynadık demekki biz en iyiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ta4cmj

quote:

Orjinalden alıntı: cémo

Yahu neden böyle bi karşılaştırma yapıyolar çözemiyorum ki. Galatasaray'da Şampiyonlar Liginde Çeyrek Finale çıktı, onla karşılaştırsana be adam. Sanki GS'nin tek başarısı UEFA'yı almakmış gibi konuşmuyolarmı.

olay budur işte

• İlker Yasin gibi spor yorumcularını anlamak zor.Bu adamların birilerinin hatırıyla buralarda olduğunu düşünüyorum.Bir maçı bile anlatırken bukadar aptalca yorumları dinlemek ŞL maçlarını izlemekten soğutuyor insanı.Türkyede Stad ve tesisleşme gibi bir sorun bence bu ayarlı basın sorunu.
    Takımlarımızın Avrupada yabancı ülkelerin takımlarıyla rekabet etmeleri konuşulması gerekirken biz hala kendi takımlarımızı birbirleriyle rekabet ettiriyoruz.Dünyaya böylesine at gözlükleriyle bakan insanların yorumlarını kaale almamak gerekir arkadaşlar.
    GS-FB Türkiyenin iki güzel takımı temennimiz gelecek yıllarda da her iki takımda Avrupada isimlerinden bol bol bahsettirir.
  • Ben anlamıyorum yaa..

2 sene üstüste UEFA şampiyonu olan Sevilla köy takımı(!) ilan ediliyor Gsliler tarafından

(Hem de güncel olanlarından..Son 2 senenin yani antika değil)

CL'de Her sene çeyrek finale kalan (Bu sene hariç) PSV köy takımı (!) ilan ediliyor.

2005'in UEFA şampiyonu CSKA'ya ''Buda takım mı??'' diyorlar..

Bunlar köy takımıysa veya takım değillerse sizler için hangi sıfat yakıştırma olarak kullanılabilir ?

Avrupa'nın Fatihi mi ?

Hakaret olarak algılamayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: akglsercan

Ben anlamıyorum yaa..

2 sene üstüste UEFA şampiyonu olan Sevilla köy takımı(!) ilan ediliyor Gsliler tarafından

(Hem de güncel olanlarından..Son 2 senenin yani antika değil)

CL'de Her sene çeyrek finale kalan (Bu sene hariç) PSV köy takımı (!) ilan ediliyor.

2005'in UEFA şampiyonu CSKA'ya ''Buda takım mı??'' diyorlar..

Bunlar köy takımıysa veya takım değillerse sizler için hangi sıfat yakıştırma olarak kullanılabilir ?

Avrupa'nın Fatihi mi ?

Hakaret olarak algılamayın

siz kendinizle çelişiyosunuz biri çıkıyo diyoki UEFA teneke parçasından başka bişey deyil köy takımları maç yapıyo biride çıkıyo diyoki ballandıra ballandıra biz 2 sene üstüste uefa kupası alan takımı elledik buna ne diyiceksiniz

• Ş.l. şuan çeyrek final oynuyan hangi takım uefa kupasını alamaz dersek.

M.united Uefa katılmadan direk kupayı vermek lazım
    Barcelona Uefa katılmadan direk kupayı vermek lazım
    Chelsea Uefa katılmadan direk kupayı vermek lazım
    Liverpoll Uefa katılmadan direk kupayı vermek lazım
    Arsenal Uefa katılmadan direk kupayı vermek lazım
    Roma Uefa en kötü final oynardı. Kupayı yüksek ihtimal alırdı.
    Schalke Uefa en kötü final oynardı. Kupayı yüksek ihtimal alırdı.
    Fenerbahçe Yorumsuz diyorum ne desem aksi bir cevap verilecek.

Sevilla-Milan-inter-R.Madrid-Porto-Olympiakos gibi takımlarda uefa kupasını katılmaları durumunda favori olacaklardır.

Şampiyonlar liginde ilk 16 kalmak bence uefa da final oynamaktan zordur.

Gs çeyrek final çıkması bence uefa kupasından daha başarılı bir neticedir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuKaRa

Ş.l. şuan çeyrek final oynuyan hangi takım uefa kupasını alamaz dersek.

Sevilla-Milan-inter-R.Madrid-Porto-Olympiakos gibi takımlarda uefa kupasını katılmaları durumunda favori olacaklardır.

"yapardı olurdu"larla olmuyo işte.. bak bayerne son 5 dakikada attığı iki golle geçti turu neredeyse eleniyordu.futbol bu top yuvarlak maç 90 dakka...

• yarı finalide müzeye koyarsınız...
  • o sevinci ancak galatasaraylı olanlar yaşadı.17 mayıs !
  • quote:

arsenale ole demissin ama galatasaray zamanında yenmis finalde

aynen katılıyorum dun az kalsın eleniyordu bayern getafe bu isler ole uefaya kalsaydı ile falan olmaz

madem o kadar kolaydı az alkmaara elendiginz sene alsaydınız kupayı

ki bi de bence uefa eskiden daha zordu simdi sampiyonlar liginden gelen takım eskiye gore daha gucsuz

• quote:

Orjinalden alıntı: savkar

o sevinci ancak galatasaraylı olanlar yaşadı.17 mayıs !

6 kasım!!!
    Bakınız Aziz Yıldırım ne diyor:
    "Böyle başarılar bizleri gerçekten bizi çok mutlu ediyor.Ama artık Türk futbolunda bu tür başarıların her sene tekrarlanması gerekir,aksi taktirde tesadüften başka bir tanımlama yapılamaz..."

Siz şuan bırakın uefa yı TSL Kupasını bile hakemlerle olmanıza rağmen alamıyosunuz,göçmüş bi sahanız var anca ya uefa ya süper kupa ya da Fb sırf yabancı diye dolanıyorsunuz.Sizin çok değil 4 sene önce kendi sahanızda Chelsea takımına 5-0 yenildiğinizi biliyoruz.Ama biz o zaman Çelsi diye değil Gs diye bağırıyorduk bunuda ekleyeyim ayrıza benim gibi düşünen Gs lılar alınmasınlar...Kimse gelipte bana Gs başarılı bir takımdır demesin kardeşim..!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: ardapa

siz uefa kupanızla övünün bizde her sene üzerine koyarak gidelim bakalım fener mi galatasaraymı tanınancak bak 10 sene sonra galatasarayı kimse hatırlamaz sadece siz ve turkiyedekiler hatırlar ama fener hersene basarılar yari finaller ceyrek finaller yasar bakalım dunya kimi hatırlayacakunutmayın sizi 10 sene sonra sadece türkiye bizi ise dünya hatırlayacak aklınızda bulunsun iyice bir tartın

ahh bee ahh galatasaray en azından turk sporcularıyla hatırlanacak fenerbahce neyle hatırlanacak 2.B_REZIL_YA

TAKIMIYLA MI adamlar halen yabancı kontejyan arttırmaya calısıyor ayrıca şu stad projesı olsun bakalım

bu forumda fenerlı gorebılecek mıyım

• insanda utanma olur diyeceğim ama umudum olmadığından sanmıyorum. galatasaray şampiyon olduğunda takımın liderleri kimdi. hagi ve popescu. ee bunlar adıyamanlı mıydı? bu gariban halinizi bırakın seneye ne yapacaksınız bakalım bu sene 5 le kurtardınız.

quote:

Orjinalden alıntı: ispanyol_88

ahh bee ahh galatasaray en azından turk sporcularıyla hatırlanacak fenerbahce neyle hatırlanacak 2.B_REZIL_YA

TAKIMIYLA MI adamlar halen yabancı kontejyan arttırmaya calısıyor ayrıca şu stad projesı olsun bakalım

bu forumda fenerlı gorebılecek mıyım

• quote:

Orjinalden alıntı: alireno

şu gs ve bjk lileri anlamıyorum tüm forumlarda fenerbahceye saldırıyorlar bu ne eziklikya....

vallaha galatasaray bölümünde bizim konularımıza bizden çok fenerliler cevap veriyo sonra konuyu kapatıyolar

@BeFeD

Tamamen yabancılara bağlısınız bugün bir alex olmasa takım zor futbol çıkartıyo bunun en iyi örneğini bursaspor maçında gördük asıl garibanlık budur şu an bir karar çıksa da yabancı sınırı 2 ye indirilse fenerin ne kadar aciz duruma düşeceğinden farkındamısın bizim başımıza gelen sakatlıklar size gelseydi şu an 4. cü 5.ci olurdunuz
  • bize 5ci diyen arkadaşları anlamıyorum.Biz 5 yedik kupayı aldık.Siz 2 yediniz ne aldınız.Üsten Alta bir Bulmaca Sorusu 4 Harfli.Neyse.

İlker Tahsin ömründe Yarı Final Oynayan Bir Türk Takımı Görmüşmiki ŞL Yarı Final=UEFA kupası diyebiliyor anlamadım?.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Venom®

şampiyonlar ligin de yarı final oynamak uefa kupa almaya denktir dedi ilker yasin
    valla ben demedim

neeeeeee yuuuhhh yani

• quote:

Orjinalden alıntı: YGK

quote:

"yapardı olurdu"larla olmuyo işte.. bak bayerne son 5 dakikada attığı iki golle geçti turu neredeyse eleniyordu.futbol bu top yuvarlak maç 90 dakka...

Kendi sorunu kendi cümlende cevaplamışsın. Bayern Ş.l her sene çeyrek final gören bir takım olarak uefa da favoridir. Kupayı almaya en yakın takımdır.

İskoçya liginde celtic ve G.angers her sene şampiyonluk adayıdır.%99 da bu iki takımdan biri şampiyon olur.

Bu sene herkezin favorisi Bayern di ve şuan yarı finalde .Eğer bu yazıyı uefa için düzenleseydim. Bayerni en başa koyar kupayı direk alabilecek bir takım derdim.

Yukarıda verdiğim bilgiler %99 gerçegi yansıtır. % 1 ise yanılma payı vardır.

Eğer sen dersin ben kahinim ben her sene avrupa kupalarını alacak takımları biliyorum.O zaman çık şu ufak takım şu sene kupayı alır de.Yani benim şu %1 lik yanılma payımı bul.

Son olarak yok son dakika da yenmiş banane abicim.İsterse son saniyede kazansın. Sonuçta getafe elendi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.