Şimdi Ara

Samsung 40R81B Şok Fiyat!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o da bir şey mi ben size 2350ye 12 taksit 40r88 bulayım

hem 1080p destekli hem de dvb-t tuneri var

yani diyeceğim o ki fiyatlar düşüşte arkadaşlar
  • dostum nerde var bu fiyata. bu aralar almayı düşünüyorum da

quote:

Orjinalden alıntı: sadays

o da bir şey mi ben size 2350ye 12 taksit 40r88 bulayım

hem 1080p destekli hem de dvb-t tuneri var

yani diyeceğim o ki fiyatlar düşüşte arkadaşlar

• slm arkadaşlar bende dun aksam 40R81B aldım 12 taksit 2.350 ytl montaj ve bağlnatı aparatları da içinde fakat izleme mesafesi 3 mt max. acaba buyuk mu gelir diye endişelerim var.
  • hafta sonra 50 olsa daha iyi dersin muhtemelen
  • quote:

Orjinalden alıntı: nantakut

slm arkadaşlar bende dun aksam 40R81B aldım 12 taksit 2.350 ytl montaj ve bağlnatı aparatları da içinde fakat izleme mesafesi 3 mt max. acaba buyuk mu gelir diye endişelerim var.

hiç büyük gelmez merak etme
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_slm

bende ayın 17 sinde ankara cepa daki samsung mağazasından 2500 ytl ye 12 taksitle aldım.harika bir alet. çok memnunum.sorusu olan arkadaşlar pm atarsa yardımcı olurum.

dostum pc ye bağladınmı lcd yi görüntü monütördeki gibi netmi..
  • Bu fiyata çok iyi televizyon
    Full Hd panelin gerekli olup olmadığı tartışılır.r81 in sd yayınlardaki performansını forumun diğer konularında bulabilirsiniz..Ayrıca teknomix(kutup aş) ile ist bilişimi bir tutmakda ayrı bir mevzu ve cevabı verilmiş(polemik olmasın )
  • aslında bu tv den bende alacam kafayı taktım ....
  • Sonunda ben de aldım..40R81B..samsung Digital Plazadan 2350 YTL'ye aldım..Geçen hafta 3199 YTL idi..İstanbul bilişimden almayı düşünüyordum ki orada bile 2450 peşindi..Perşembe günü gelecek..Muradıma erdim..darısı diğer arkadaşların başına.
  • Ben de dün izmir/balçova(migros) egemen den 40R83B modelini 2350 ytl( tek slip ) duvar aparatı ve montaj dahil olarak aldım.
    İlginçtir.. 37R81b i 2300 den aşağı inmedi aynı şartlar dahilinde ( Mağaza müdürü bu seride kampanya var dedi. )

ürün bugün gelicek kullanma kılavuzunu indirdim. netden R83 ile R81 arasında power düğmesi yeri farklı gözüküyor. onun dışında fark bulamadım..

aparat ile duvara monte edilecek ama girişlere nasıl ulaşacağım onu düşünüyorum her sferinde lcd yerinden çıkarmammı gerekecek yoksa askı aparatı ile lcd arasında bir boşluk oluşacakmı vga hdmi veya scart girişleri kolaylıkla takabilecekmiyim ?...
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterman

Ben de dün izmir/balçova(migros) egemen den 40R83B modelini 2350 ytl( tek slip ) duvar aparatı ve montaj dahil olarak aldım.
    İlginçtir.. 37R81b i 2300 den aşağı inmedi aynı şartlar dahilinde ( Mağaza müdürü bu seride kampanya var dedi. )

ürün bugün gelicek kullanma kılavuzunu indirdim. netden R83 ile R81 arasında power düğmesi yeri farklı gözüküyor. onun dışında fark bulamadım..

aparat ile duvara monte edilecek ama girişlere nasıl ulaşacağım onu düşünüyorum her sferinde lcd yerinden çıkarmammı gerekecek yoksa askı aparatı ile lcd arasında bir boşluk oluşacakmı vga hdmi veya scart girişleri kolaylıkla takabilecekmiyim ?...

işte benimhttp://forum.donanimhaber.com/m_21418760/tm.htm bu konuda bahsettiğim buydu.Kampanya olmasından değil panel farkından kaynaklanıyormuş.Bana satıcı biraz daha bekleyin dedi.

• Hayırlı uğurlu olsun , peşin fiyatmı bu ?

quote:

Orjinalden alıntı: vural_kral

Sonunda ben de aldım..40R81B..samsung Digital Plazadan 2350 YTL'ye aldım..Geçen hafta 3199 YTL idi..İstanbul bilişimden almayı düşünüyordum ki orada bile 2450 peşindi..Perşembe günü gelecek..Muradıma erdim..darısı diğer arkadaşların başına.
  • Anadolu garantili olarak 32R81 ve 37R81'in en son fiyatlarını bilen varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HUSAMET

Anadolu garantili olarak 32R81 ve 37R81'in en son fiyatlarını bilen varmı ?

dostum geçen cumartesi akmerkezde işim vardı.Gezerken samsung bayisini gördüm ve lcdleri incelerken satıcıyla bayağ konustuk.suan 40r81b de kampanya var dedi taksitli fiyatı 2250 ytl idi.
    Bu hafta arası 37r81b lerde kampanyalı urunler gelecekmiş.Fiyatı 2000 ytl nin altında olacakmıs...

tel:0212 282 06 51
  • Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: HUSAMET

Teşekkürler

• bence 40r serisi aradaki fiyat farkı gözönüne alındığında daha makul görünüyor
  • samsung'um geldi.(40r83b) harika tv..... uydum henuz olmadığından cihazı laptopla (vga-vga) test ettim. Takar takmaz görüntüyü algıladı bilgisayar.... sonrasında 1366x768 görüntü olarak gösterdi. ilk işim bilgisardaki hd demolarını izlemek oldu. harika gösteriyor...( media player 11 tam ekran )

Eski tv min üzernde oda anteni vardı. (servis, "takmayın göstermez." dedi. uydu alın dedi.)

ben taktım otomatik kanal aratım. valla benim eski tvden daha iyi gösterdi diyebilirim...

samsung 40r83b yi herkese tavsiye ederim.

Vcd ile idare ediyorduk ...artık vcd ile de film izlenmez bunda... en az Dvd almak gerekecek ufff masraf kapısı

• 40R88 ile 40R81 arasındaki fark nedir?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.