Şimdi Ara

Samsung 64Gb pro micro sd sıcak fırsat 129 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung micro sd 64 gb pro modelde sıcak fırsat, ihtiyacı olanlar kacırmasın bence, ozellikle aksiyon kameralrı icin birebir

http://www.hizlial.com/samsung-64gb-pro-class10-uhs-i-microsdxc-kart-bellek-mb-mg64da/10591357

Arac ici kameralar icin bu kadar yuksek hıza gerek var mı onu bilmiyorum ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Caralis C kullanıcısına yanıt
    Araç içi kamera için alıyorsanız bu hıza ihtiyacınız yok. DSLR, GORPO gibi yüksek çözünürlüklü video veya arka arkaya fotoğraf çenen bir makine de kullanacaksanız kesinlikle almanızı tavsiye ederim. SANDISK ULTRA ile karşılaştırmak için yaptığım testlerde Samsung pro 'nun hızı Sandisk Ultra'dan 2 kat, yazma hızı ise 7 kat daha yüksekti.

Bu arada ben araç içi kamerada Class 4 kullanıyorum. Onun da test verisi sonuçlarını paylaşayım.

Samsung 64Gb pro micro sd sıcak fırsat 129 tl Samsung 64Gb pro micro sd sıcak fırsat 129 tl Samsung 64Gb pro micro sd sıcak fırsat 129 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagugur -- 30 Temmuz 2015; 9:13:05 >

• Aksiyon kameraları için gerek yok bu kadar hızlı bir karta. Şu an en baba aksiyon kamerası 60mbit/s bitrate ile çekiyor, saniyede 7,5MB yapar. Yani güzel bir Class 10 kart da iş görür.

Ama iyi bir gövdeyle peş peşe fotoğraflar çekecekseniz iş değişir
  • 4k Ultra HD video çeken telefonlarda takılmadan bekletmeden yazım yapıyor. Class 10 olan diğer kartların ambalajlarında okuma hızları 30 - 48 mb gibi değerler yazar bu konuda sorun çıkarmazlar ama yazma hızları ambalaj üstünde genelde yazmaz zira 10 - 15 mb arasındadır.

Yukarıda arkadaşımızın verdiği test sonuçları da gösteriyor ki bu Samsung pro serisi diğer kartların üstünde hatırı sayılır performans ortaya koyuyor. Ayrıca 10 yıl garantili.

Dosya transfer hızı önemliyse fiyat performans listesinde birinci sırada olan bu kart tercih sebebidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.