Şimdi Ara

SAMSUNG B550 Serisi MKV & DIVX desteği aktifleştirme!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
44.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saolun arkadaşlar deneyimlerinizi paylaştığınız için.
    2008 yazılımında gözle görülür bir fark yoksa, (var mı?), üzerindeki yazılımla devam etmekte fayda var o zaman.üsteki sorunlarla karşılaşma olasılığına karşı
  • arkadaşlar,

tv de şu an patch li 2008 fw yüklü. ancak orijinal fw yi tekrar yüklemek istediğimde, yazılım nosu aynı gibi mesaj çıktı. ben şimdi orjinal 2008 yazılımını geriye nasıl alabilirim.
  • Mrb Arkadaslar benim samsung le46b530 Lcd Tv'm Var.
    Tv ustunde Usb girişi Var ama bellek Takınca Hiç Birsey olmuyor.
    Usb uzerinden nasıL Film Yada REsimLErime bakabilirim...?
    Ayar bolumunden Bir seyi mi active etmem lazım anlamadım.

Yardımcı olursanız Sevinirim...
  • 530 larda service usb si var yani normal usb yok o yüzden işe yaramaz
  • ender arkadaş açıklamaların mantıklı. akşam deneyip bilgi veririm.

bu 2,5 mb lik coredump dosyası usb hdd nin içinde film dosyasının bulunduğu dizindemi oluşuyor.
  • evet şimdi ender arkadaşın dediklerini yaptım, gözlemlerim şöyle;

servis menüsüne girdim wiselink without db:withoutDB şeklindeydi onu withDB Olarak değiştirdim.

1- video küçük resimleri movie menüsüne girince görünmüyor ancak video izleyip exit ile çıkarken küçük resimleri film dosyasinin üzerinde gördüm. bu değişikliği yapmadan öncedende bu küçük resimler arada görünürdü. her zaman görünmezdi.

2- önceden video izlemek için movie menüsüne girdikten sonra bir kaç kez tv restart yapar ondan sonra nasıl olursa bir şekilde video dosyası açılırdı, withoutDB yaptiktan sonra bir daha restart yapmadı. bir kaç şekilde zorladım çeşitli şekillerde video açtım ama şimdilik tv restart yapmadı.

3- media player menüsünde "renk görünümünü kullan" diye seçenek "kapalı" olarak geldi.

4- filmi kaldığı yeden devam ettirme seçeneği aktifleşti.

enderin dediği gibi hdd ana dizinine baktım. 2.5 mb lik coredump diye bir dosya var. ama ne zaman oluşmuş bilmiyorum. 1980 nasıl oluyor onu anlamadım. bende öyle bir şey olmadı.

benim gözlemlerim böyle. ender arkadaşın sayesinde herhalde bu sorunu aştık gibi..

• benim tv nin uzerinde gelen firmware 101 gibi birşeydi. şimdi t-chl5deuc-2008 kullaniyorum.
  • arkadaşlar samsung ..B579 modeli 100 Hz midir? bilgisi olan var mı? bugun satıcının biri bana öyle söledide
  • teşekkürler ender123 gerçekten şu geç açılma problemi ve acaba sonradan bişey olumu endişesi model değiştiğinde canımı sıkıyordu.
    emeğine sağlık
  • 0.18i sorunsuzca yükledim. çalışıyor şu anda
  • ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Ben de uygulamaları yaparak film izlenebilir hale getirdim ama EKRAN GÖRÜNTÜSÜ TERS DÖNDÜ.Her şey baş aşağı.Bunu nasıl düzeltebilirim bilen varsa yardım lütfen....
  • dduman

tv nin servis menüsündeki modelin üzerindeki type değişmiş. onu orjinal type (32A6AF0C gibi) getirirseniz düzelir. ama bu değişiklik yazılımla olmaz, siz ayarlara girdiğinizde yapmış olabilirsiniz.
  • ender,

Yama No....................Bilgisayar İşlemi....................Tvye Yükleme
    0.14..........................OK........................................OK
    0.15..........................OK........................................OK
    0.16..........................Başarısız
    0.17..........................Başarısız
    0.18..........................Başarısız
    0.19..........................Başarısız
    0.20..........................Başarısız

benim sonuçlar böyle
  • Aslında ayarlardan herhangi bir şey değiştirmedim ama söylediğinizi yaptım yani type 40A6AF0C ve diğerlerini denedim değişiklik olmadı.
  • Resimler böyle:

SAMSUNG B550 Serisi MKV & DIVX desteği aktifleştirme!!!!

SAMSUNG B550 Serisi MKV & DIVX desteği aktifleştirme!!!!
  • Artık televizyonu ters asmaktan başka çare kalmadı
  • Ender123 kardeşim.Allah senden razı olsun.Evet ben plazma yapmışım.LB550 yapınca düzeldi.

Teknik servis geldi ve yapamadı.Sen olmasan ters asacaktım valla.Tekrar teşekkür ederim...
  • teşekkürler ender kardeşim.satende televizonumu o kadar sevmeye başladımki samsung alarak ne kadar doğru bir kara verdiğimi anladım.
    gerçekten çok teşekkürler emeğine sağlık
  • Evet servis geldi ve yapamadı,nasıl servisse servis menüsünden falan bi haberler zaten.Bende sölemedim zaten.Yükseltme yaptım dedim böyle oldu dedim.O kadar da bilgi sahibi olmadıkları için herhangi bir işlem yapmadan gittiler.Yani garanti de bi sorun yok.
  • Picture in Picture TV'de Ekran içinde çift kanal çalışması değilmi? Dual mod gibi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.