Şimdi Ara

Samsung BD-C6900 Blu-Ray Player (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
11.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kullanıyorum bu cihazı. Fakat pek faz yorumda bulunamıcam. Nedeni ise geniş bant internetimin olmaması. Pc me indirmiş olduğum hiç bir film formatında bir sorun yaratmadığını da belirtmeden geçmek istemiyorum. Özellikleri hakkında öğrenmek istediğiniz bişey olursa yanıtlamaya çalışırım. İyi forumlar.
  • teknosada fiyat çok uygun karar verme aşamasındayım ancak bir kaç sorum var ; tam bilmiyorum ama internette (sahibinden) 10tl ye 15tl ye 3d blurayler filmler mevcut kalite olarak çok ta meth ediliyor , bu playerların bluray ayırma adeti varmı yani ne bileyim yok kopyadır yok X formattır yok Y formattır oynatmaz çalmaz gibi ?
    konu başlığına konu olan vihaz bu cihaz değilmi arkadaşlar ?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130378&CS_Category=_SBA_846_1662_819_3815&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_DVD_PLAYER___RECORDER846

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 2 Mayıs 2011; 21:15:17 >
  • Evet Teknosa'da 499 TL gibi çok uygun bir fiyata satılıyor... İlk çıktığında fiyatı 800 - 900 TL aralığındaydı...

Fiyat daha düşer mi?

Öyle görünüyor...

Bana göre bu düşüş yeni bir serinin de habercisi...

quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

teknosada fiyat çok uygun karar verme aşamasındayım ancak bir kaç sorum var ; tam bilmiyorum ama internette (sahibinden) 10tl ye 15tl ye 3d blurayler filmler mevcut kalite olarak çok ta meth ediliyor , bu playerların bluray ayırma adeti varmı yani ne bileyim yok kopyadır yok X formattır yok Y formattır oynatmaz çalmaz gibi ?
    konu başlığına konu olan vihaz bu cihaz değilmi arkadaşlar ?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130378&CS_Category=_SBA_846_1662_819_3815&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_DVD_PLAYER___RECORDER846

• Ben bu cihazın özellikle de standart DVD lerdeki upscale performansını merak ediyorum...

quote:

Orijinalden alıntı: truva06

Ben kullanıyorum bu cihazı. Fakat pek faz yorumda bulunamıcam. Nedeni ise geniş bant internetimin olmaması. Pc me indirmiş olduğum hiç bir film formatında bir sorun yaratmadığını da belirtmeden geçmek istemiyorum. Özellikleri hakkında öğrenmek istediğiniz bişey olursa yanıtlamaya çalışırım. İyi forumlar.
  • Ben de bugün samsung bd c6900'ü almayı düşünüyorum.
    Ama birde Lg Bx580 modeli arasında kaldım.
    Ama sanki samsung daha iyi görünüyor.
    Harici Hd'den 2D veya 3D film mkv'leri sorunsuz oynatıyorsa problem yok demektir.
  • Selamlar,
    Samsung için bazı ses ve bazı formatları oynatmadığı ile ilgili yazılar okudum, lg nin 580 modelinde sıkıntı olmadığı yazılmıştı.Tavsiyem çeşitli formatları barındıran bir diskle alacağan yerde denemen olacaktır.Kolay gelsin..
  • Samsung'un kullanım klavuzunu indirip baktım.Genelde bir çok ses formatını destekliyor.Zaten çoğu mkv film ya DTS yada Dolby digital ac3 ses formatında olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum.
    Ama yine uyarın için sağol.
    Samsung C6900 Lg BX580'e göre daha şık bir cihaz gibi geldi bana.
    Bu iki model arasında gidip geliyorum,bakalım sonuç ne olacak.
  • Hiç düşünmeyin...

Tabii ki Samsung...
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak73

Samsung'un kullanım klavuzunu indirip baktım.Genelde bir çok ses formatını destekliyor.Zaten çoğu mkv film ya DTS yada Dolby digital ac3 ses formatında olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum.
    Ama yine uyarın için sağol.
    Samsung C6900 Lg BX580'e göre daha şık bir cihaz gibi geldi bana.
    Bu iki model arasında gidip geliyorum,bakalım sonuç ne olacak.

• merhaba,

Ybancı alışveriş sitelerindeki kullanıcı yorumlarına baktım. Ses ve görüntü kalitesi için genelde iyi yorumlar yapılmış, beğeni kazanmış. Network kullanımı, internet bağlantısı ve 3D için se çoğunlukla olumsuz yorumlar almış.

MKV LAN üzerinden bağlantıda desteklenmediği, sadece USB ve disc üzerinden bağlantıyı kabul ettiği, sadece FAT desteklediği bu nedenle de 4GB ile sınırlı kalındığı da yazılanlar arasında.

İncelemek isteyen olursa :
    http://reviews.cnet.com/blu-ray-players-recorders/samsung-bd-c6900/4852-9991_7-33971078.html?tag=seeUserRate
    http://www.amazon.com/Samsung-BD-C6900-1080p-Blu-ray-Player/dp/B00365EVWO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1304490648&sr=8-1
    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16882676169&cm_re=Samsung_BD-C6900-_-82-676-169-_-Product

Sağlıcakla kalın

• Arkadaşlar ben de bu cihazı 40C7700 3D Led tv ile birlikte birkaç aydır kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum. Özellikle Tv si Samsung marka olan arkadaşlar diğer marka 3D oynatıcıları düşünmesin derim. Uzun soluklu 3D serüvenim neticesinde marka uyumunun önemini PS3 ile 3D film oynatma çabalarım esnasında anladım ve pes ettim. Şimdi verdiğim her kuruşun hakkını büyük bir zevkle fazlasıyla alıyorum. Ayrıca 6900 ün 7.1 ses desteğini de unutmamak gerekir. Kutudan çıkan Usb WiFi çubuğu ile tv nizin internet bağlantısını da kablolardan kurtarmış oluyorsunuz. Görsellik açısınsan değerlendirecek olursam da sanırım piyasasaki en kibar ve mavi ışığıyla en karizma model. Velhasılı kelam, mutlaka ilerleyen zamanlarda daha erişilebilir bir fiyat etiketi olacaktır ama imkanı olup model kararsızlığı yaşayan arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
  • Sanıyorum Samsung yakında 2D görüntüleri 3D ye çeviren (ve gözlüksüz olarak kullanılabilen- hani bu biraz gecikebilir) yeni bir model çıkaracak... O zaman 6900 serisinin fiyatı bayağı bir düşecektir...
    quote:

Orijinalden alıntı: kceyhan

Arkadaşlar ben de bu cihazı 40C7700 3D Led tv ile birlikte birkaç aydır kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum. Özellikle Tv si Samsung marka olan arkadaşlar diğer marka 3D oynatıcıları düşünmesin derim. Uzun soluklu 3D serüvenim neticesinde marka uyumunun önemini PS3 ile 3D film oynatma çabalarım esnasında anladım ve pes ettim. Şimdi verdiğim her kuruşun hakkını büyük bir zevkle fazlasıyla alıyorum. Ayrıca 6900 ün 7.1 ses desteğini de unutmamak gerekir. Kutudan çıkan Usb WiFi çubuğu ile tv nizin internet bağlantısını da kablolardan kurtarmış oluyorsunuz. Görsellik açısınsan değerlendirecek olursam da sanırım piyasasaki en kibar ve mavi ışığıyla en karizma model. Velhasılı kelam, mutlaka ilerleyen zamanlarda daha erişilebilir bir fiyat etiketi olacaktır ama imkanı olup model kararsızlığı yaşayan arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

• Selam gittigidiyorda satisa cikarmadan 450 tl sifir kutusunda SAMSUNG BD-C6900 var ilgilenen varsa bana mesaj atabilirsiniz.
  • Merhaba, geçen hafta hali hazırda evde kullandığım 640 gb hdd mi alıp teknosaya samsung'u denemeye gittim. Önce yüksek kalite dts-ma birkaç film denedim, sorunsuz açtı. Aslında elimde popcornhour a110 var, ama dvd sürücüsü olayından dolayı bunu elden çıkarıp dvd ve bluray okuyuculu bir mkv player alayım diyordum. popcorn da sorun çıkaran filmleri sorunsuz açınca oldu bu iş dedim, zevkle en yüksek kalite filmleri denedim. Avatar ın 44 gb lık blurayini hdd den okutamadım, daha sonra birde iso sunu deneyeyim dedim. Ama deneyen varsa bilgi versin, iso dosyalarını destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Neyse; en yüksek kaliteli filmleri hemen hemen sorunsuz açtı, bende görevli arkadaş başka müşteri ile ilgilenirken hdd den bir kaç tane de 350 mb lık hdtv-rip xvid ve divx formatlarında dizi bölümü açıp denedim. (mentalist ve merlin dizilerinin normal divxlerini). Sonuç tam bir hayalkırıklığı oldu. Hemen hemen hiçbirini oynatmadı. Yani okyanusu geçip derede boğuldu. Eşim sana söylemeye korkmuştum, bugün hdd yi yere düşürdük deyince belki de hdd nin belli bölümlerinde problem oluşmuştur deyip birde evde denedim. Ama hem samsung b650 lcd de, hem popcorn da, hem de pc de aynı dosyaları sorunsuz oynattım. Bana çok saçma geldi mkv leri oynatıp da divx ve xvid de problem çıkması ama benim denemem maalesef böyle sonuçlandı. Yorumlarınızı bekliyorum.

• Teknosalarda 499 tl arkadaşlar.Geçen aldım arkadaşı d7000 ile uyumlu bir ikili olacaklar diye düşünüyorum
  • Bugün Media Markt Ümraniye'de Samsung LCD'lerin yanında ücretsiz olarak veriyorlardı...

Anlaşılan o ki; yeni seri Samsung BD Playerlerin eli kulağında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EysaNDmrcN

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ - SAMSUNG BD-C6900 SAMSUNG DVD & BLU-RAY OYNATICI HDMI-USB GIRIŞI WI-FI

599 TL.

Samsung BD-C6900 Blu-Ray Player

SizinMagaza

http://www.sizinmagaza.com/samsung-c6900-samsung-oynatici-hdmi-girisi-p-63600.html

Bunun dış görüntüsü amma güzelmiş be...

• Arkadaşlar Bir ay önce Samsung 3d bluray aldım şimdi 55 inc smartın yanında verdiler oda boşa çıktı 400 tl den almak isteyen arkadaşalar benimle temasa geçebilirler sıfır kutusu hiç açılmadı.

SIFIR KUTUSU AÇILMAMIS
    Video Şifre Çözme Biçimi : MPEG2 : Evet
    H.264 : Evet
    VC-1 : Evet
    AVCHD : Evet
    DivX HD : Evet
    MKV : Evet
    MP4 : Evet
    WMV9 : Evet
    3GPP : Hayır
    HD JPEG : Evet
    Video Çıkış Çözünürlüğü 1920 x 1080 P : Evet
    1920 x 1080 I : Evet
    : 1280 x 720 P : Evet
    720 x 480 P (720x 576 P) : Evet
    720x 480 I (720x 576 I) : Evet
    Video Ölçeklendirme : DVD Upconversion : Evet
    Ses Şifre Çözme Biçimi Dolby Digital : Evet
    Dolby Digital Plus : Evet
    Dolby True HD : Evet
    DTS : Evet
    DTS HD High Resolution Audio : Evet
    DTS-HD Master Audio : Evet
    : LPCM : Evet
    AAC : Hayır
    MP3 : Evet
    WMA : Evet
    AMR : Hayır
    QCELP : Hayır
    Kayıt Ortamı HDD : Hayır
    BD-R/RE : Hayır
    : DVD/DVD±R/DVD±RW : Hayır
    CD/CD-R/CD-RW : Hayır
    USB Storage : Hayır
    Çalma Ortamı HDD : Hayır
    3D Blu-ray : Evet
    Blu-ray Video : Evet
    BD-R/RE : Evet
    : DVD-Video : Evet
    DVD/DVD±R/DVD±RW : Evet (V-mode only)
    Audio CD : Evet
    CD/CD-R/CD-RW : Evet
    USB Storage : Evet
    Özellikler BD-JAVA : Evet
    BD Profile : 2.0
    BD Local Storage : Evet (1GB)
    BD BONUSVIEW : Evet
    Full Screen : Evet
    : Internet@TV : Evet
    All Share : Evet (DLNA DMP)
    CDDA Ripping : Hayır
    Music Data Solution : Hayır
    Digital Contents Management : Hayır
    Bağlantı HDMI CEC : Evet
    USB 2.0 : Evet (1EA)
    Ethernet : Evet
    : Wireless LAN : Adaptor Included
    Tuner : Hayır
    CI+ : Hayır
    AV Çıkış HDMI : Evet (V.1.4 with 3D)
    Component Video Çıkış : Evet
    Composite Video Çıkış : Evet
    : S-Video Çıkış : Hayır
    Optical Digital Audio Çıkışlar : Evet
    Coaxial Digital Audio Çıkışlar : Hayır
    Analog Audio Çıkışlar : Evet (7.1CH)
    AV Giriş : DV Giriş : Hayır
    Ürün Ağırlıkları ve Boyutlar Boyutlar : 430 x 205 x 43mm
    : Ağırlık : 1.8kg
    Garanti Süresi : 24 Ay

• arkadaslar bende gecitigimiz gün samsung 3D BD D5500 aldım bazı sorunlar yasıyorum paylasıma katılıp yardımcı olurmusunuz ? Bu modeli yada C6900 kullanan arkadaslar
  • Merhabalar,
    BD c6900 aldım, cihaz süper ancak harici HDD'yi tanımıyor ve kitabında desteklenmez diyor. Ancak buradaki yorumlarda arkadaşlar, harici HDD ile kullandıklarını belirtmişler anlamadım doğrusu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanbal

Merhabalar,
    BD c6900 aldım, cihaz süper ancak harici HDD'yi tanımıyor ve kitabında desteklenmez diyor. Ancak buradaki yorumlarda arkadaşlar, harici HDD ile kullandıklarını belirtmişler anlamadım doğrusu?

hocam hdd tanıma sorunu çözüldü mü acaba bende bu aleti almayı düşünüyorum ama harici hdd tanımıyorsa vazgeçebilirim....
    bir de bu bd de kumandadan ses kontrolü var mı acaba...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.