Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit - s5670 Fiyat... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
18.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatı nerde gördünüz.
  • Eee bunun da çözünürlüğü240×320 pikselmis bu durumda neden miniden 100 tl daha fazla verelim ya da aynı fiyata optimus one almayalım
  • sonunda geldi galiba dedigim fiyatlarda 575 tl
    pazartesi günü satışa çıkıyor
    http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=648400&ref=akakce&v=1.30.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nik-bulamadım -- 18 Mart 2011; 23:54:13 >

• Satısa cıktı, ereyon'da..
  • Cazip gelmedi bana bu fiyat gereksiz bence o paraya optimis one p503 alinir .
  • arkadaşlar okuduğum haberde teknosa kanalıyla nisan başından itibaren 549 tl ye 2 ay boyunca satılacağını aktarmak istiyorum size

edit:pardon arkadaşlar benim 549 tl dediğim galaxy gio idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan313131 -- 19 Mart 2011; 12:04:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan313131

arkadaşlar okuduğum haberde teknosa kanalıyla nisan başından itibaren 549 tl ye 2 ay boyunca satılacağını aktarmak istiyorum size

samsung galaxy gio dan bahsediyorsun fiyatı gayet uygun 549
  • takip ettiğim kadarıyla gio ve fit arasında fiyat farkını oluşturan etmen gioda 3mp kamera ve 800mhz işlemci varken fitte 5mp ve 600mhz işlemci gibime geliyor.başka farklar hakkında fikri olan varsa paylaşabilir mi?ya da bu fiyat farkı nereden geliyor?
  • Fiyatı gayet iyiymiş bende mini almayı düşünüyordum fit mi alsam :)
  • gio nun ekran çözünürlügü daha yüksek
  • gio ekran çözünürlügü iyi fiyat gayet uygun 549
  • galaxy fit hızalda stoklara girdi.
    Tek çekim fiyatı 569 tl. 500 tl üzeri alışverişe 100 tl puan veriyor. 469 a geliyor.
    sizce nasıl uygun mu? bu fiyata alınır mı?
    veya gio nun çıkmasınımı beklemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matis01 -- 21 Mart 2011; 16:09:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matis01

galaxy fit hızalda stoklara girdi.
    Tek çekim fiyatı 569 tl. 500 tl üzeri alışverişe 100 tl puan veriyor. 469 a geliyor.

bende ikisinin arasında kaldım hangisini almalıyım
    yeni bi konu açacagım bi türlü açamıyorum biri yardım etsin resim yükle yapamadım
  • işlemcisi iyiymis fiyatı da fena değil dokunmatik icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoxlost

quote:

Orijinalden alıntı: matis01

galaxy fit hızalda stoklara girdi.

bende ikisinin arasında kaldım hangisini almalıyım
    yeni bi konu açacagım bi türlü açamıyorum biri yardım etsin resim yükle yapamadım

bende aynen senin gibi ikisi arasında kaldım. bir yanım hemen galaxy fit siparişi ver diyor diğer yanım galaxy gio yu bekle diyor.kararsız kaldım.
    bir yerde okudum doğrumu bilemem. fit in işlemcisi düşük olduğundan şarjı daha uzun gider yazıyordu. fit 600, gio 800 mhz. fit inde kamerası üstün 5 mp. işlemci acaba çok farkedermi? biri yardımcı olsa iyi olacak.

• fit in şarzı kaç gün gider acaba bide aşağıdaki linkte inceleme yapılmış telefonun elden çok kaydığından bahsediyorlar, kullanan varsa yorumlarını eklesin
  • Fit i bugun bayide gordum, beyaz rengi cok guzeldi. Ekran falanda hic fena degil,.market acikti.
  • 2-3 gün içinde fit alacagım
  • Arkadaşlar tüm satılan fit lerde market açık mı? Açıksa marketten indirme yapabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.