Şimdi Ara

Samsung Galaxy S2 İ9100 1150 bedavacim.com da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar akakçe sistemi içerinde faliyet gösteren bedavacim.com da Samsung Galaxy S2 İ9100 Android 8 MP Cep Telefonu İthalatçı Firma Garantili 1150 TL
    daha önce bu siteyi görmediğim için bu siteden telefon alınır mı bilemiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Telefonla görüşüp bilgi aldım ama hala şüpelerim var...

• S3 ün çıkışıyla fiyatların düşme eğilimi göstermesi normal ama i9100g de olabilir.
    modifiye romlara meraklıysan g olmadığından emin olmalısın.
  • Telefonla müsteri danışmanından aldığım bilgiler şu yönde:
    Telefon G modeli değilmiş, garanti belgesi özşahin elektronik olarak kayıtlı. Firmayı araştırdım evkur gibi bir çok firma bu firmaya kayıtlı garantiler veriyor.
    Almanya dan ithal edilmiş...
  • TR deki resmi distrübitör ürünlerinin camının Gorilla Glass olmadığına dair sürüyle inandırıcı dedikodu var.
    Buna binaen ben olsam fiyatı aynı bile olsa avrupadan gelen paralel ürünü tercih ederdim. Keza öyle yaptım.
    Türkiye'ye gönderdiği ürünün camını 2. kalite yapan, içerisindeki kompenantların da kalitesiyle oynar.
  • Arkadaşlar bu siteyi bilen duyan yok mu ?
  • Ben bu siteden s5830 aldım kardeşime uygun fiyattan kargo 2 günde elime ulaştı iyi bence ama kardeşim akşam telefonu düşürüp kırmış camını acaip canım sıkıldı...
  • Bedavacım.com!!!!!! Okuyun siz karar verin. Ben bu firmadan Galaxy s2 siparişi verdim. Vermeden önce G modeli istemediğimi söyledim. Bana G modeli satmadıklarını söylediler. Ürün "aynı gün kargo" şeklinde yazıyordu. Bende buna güverek tatilimi ayarladım. 5 gün boyunca bu gün kargoya vereceğiz dediler. En son 5. gün stok sorunu olduğunu ve göndereceklerini söylediler ve kargo takip numarası verdiler. Bende seviniyorum telefon gelecek diye. İnternetten kargomu takip ediyorum ama pazartesi kargo numarasının iptal edildiğini gördüm. Kargoyu aradım bir haber yok. Her aramamda kargoyu gönderdiklerini söylediler. Sağolsun Yurtiçi Kargo tüm Türkiye'yi taradı ama kargo yok. Daha sonra dün tekrar firmayı aradım. Kargoyu gönderdiklerini söylediler ve Allahım gönderdiler! Ancak soyadım ve adresim yanlış yazılmış. Bedavacım.com'u aradım düzelteceklerini söylediler ama nafile! Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğünden düzeltme için yardımcı olmalarını söyleyip kargoyu yönelttirdim. Kargo elime geçti 1 haftalık uğraş sonunda ama G modeli geldi. Tekrar firmayı aradım, paramın iadesini istedim. Kargo iadesi ellerine geçince i9100 modeli göndereceklerini söylediler. Maceraya devam.. Maceraya devam. Telefon ertesi gün ellerine geçti.Aradım tabii. Sipariş ettiğim telefonun büroda olduğunu kargoya vereceklerini söylediler. Tabiki beklenen sonuç 10. günde de kargoda üründen yeller esiyor! Paranla rezil olma durumu yani. aradım siparişi iptal etmelerini ve paramı vermelerini istedim. Ama ondan da umudum yok. Şu anda tüketici hakları kanununu okuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.