Şimdi Ara

'SAMSUNG JET S8003 3G Lİ SIFIR KAMPANYALI FİYAT' diyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gg' da " SAMSUNG JET S8003 3G Lİ SIFIR KAMPANYALI FİYAT " fiyat başlığıyla ürün satıyorlar. Alcam ama hiçbir mantığa oturtamadım. Tamam toplu alımda düşük fiyat olurda, yarı fiyatına be kardeşim... Bi de adamların kar payı var bunun içinde. Sıfır diyo garanti yok diyo v.s. Aklım kesmedi. Adamın yorumları da gayet iyi. Bilen duyan var mıdır ? Alsam mı ki ? Link aşağıda. yıldızlı alana gg. yazmanız gerekiyor

http://urun.************.com/SAMSUNG-JET-S8003-3G-LI-SIFIR-KAMPANYALI-FIYAT_W0QQidZZ25513591

• O olumlu yorumlar yapanın 3'te 2'si tek bir kullanıcı tarafından yapılmış..
    Ben mantıklı bir durum göremiyorum ortada..
  • Yok sen alımları için yaptığı yorumlara bakmışsın. Satış için kriter satışları için yaptığı yorumlar. Çok fazla bi yorum olmasa da yapanlar memnun kalmış. Karar veremedim. Yok mudur arkadaşlar hiç bu olaydan haberdar olan?
  • replika dır o zaman
  • Ürün elinize geçtiğinde bakarsınız ve ters bir durum varsa onay vermezsiniz. Yöneticilere ürün hakkında olumsuz bildirimde bulunursunuz ve paranız da alıcıya aktarılmaz. Ama yine de altında bir üçkağıt olabilir. Gittigidiyorda bu tür vakalara çok rastlanıyor.
  • E yarın bi ödeme yapalım bakalım, ne olacak görelim :) Gelişmelerden haberdar ederim...

Cevap veren herkese teşekkür ederim ;)
  • bende merak ettim gelişmeleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.