Şimdi Ara

SAMSUNG R522 wireless 802.11 n var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SAMSUNG R522-JS02TR modelinde wireless 802.11 n var mı acaba? Bazı sitelerde var yazıyor örnek:

http://www.teknolojialani.com/urun/samsung-r522-js02tr.aspx

Bazılarında ise yok yazıyor örnek:
    http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=87136&ad=SAMSUNG-R522-JS02TR-P8700-4GB-320GB-W7P-15.6-Tasinabilir-Bilgisayar

Sanırım eski vistalı modellerden Samsung R522-FS03TR de vardı. bu yenilerde yok mu? Su andaki laptop umda wireless cekim gucu cok sorunlu. Hem su anda hem de ilerideki teknolojiyi yakalayacak bir wireless karta ihtiyacım var. O yuzden soruyorum.

Tesekkurler herkese şimdiden..

• Arkadaslar bende ayni modeli almayi dusunuyorum, bilen varsa lutfen yardimci olabilir mi ?
  • Intel 802.11a/g/n

varr
  • tesekkurler cevabın için yalnız herhangi bir kaynak ya da birsey soylemeden sadece var demek pek güvenilir olmuyor. Acaba sende de mi aynı model var oradan mı biliyorsun? ya da chipsetini biliyor musun nedir? cünkü bircok sitede arastırdım ufak bir kısmı var diyor buyuk bir kısmı da yok diyor. Siz de yanlış bir kaynaktan görüp buna dayanarak var diyor olabilir misiniz acaba?? Tam emin olamadım biraz daha açıklarsan sevinirim.. Bugun yarın almayı dusunuyorum..
  • avadula js02tr kullanıcısım ve yüzdeyüz güvenilirlikle söylüyorumki bu modelde 802.11n var bu arada şimdiden hayırlısı olsun
  • eywallah mc_power.. bugun yarın alıp eskiyi de babama verecem artık :)
  • 802.11n arkadaslar o konuda rahat olun az önce baktım.Tüm küçükyalı daki ağları görüyorum o derece :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness12 -- 21 Kasım 2009; 12:58:58 >
  • bugun aldım laptopu sonunda.. yardımcı olanlara tesekkurler :)
  • hayırlı olsun avadula, yorumlarını bekliyoruz.
  • 802.11n olmasının da çok bi önemi yok bu kadar kasmayın
    internet hızında farketmedikten sonra 802.11 b,g,n olması standart ev kullanıcıları için bir şey ifada etmiyor
    ama diyorsanız "n" destekli bir modem alıp "n" desteki pcler arasında ağ kurucam ve triblex villamda daha iyi çeksin o zaman alın :)
  • @bakırköy

su anda degil ama 2-3 yıl icinde n destekli bir modem almayı dusunuyorum acıkcası.. triplexim olacagını sanmıyorum o zamana kadar ama olsun :)

@bisanthe

sagolasın kardes.. simdilik aletten cok memnunum.. normalde performans hastası biri olarak samsungun programlarını fln kaldırırdım.. ya da 4 GB ram in tamamını gorsun diye 64 bit windows fln kurardım.. ama üşendim şu andaki hızı cok iyi hiç bişiye ihtiyac duymadım.. daha oyun kurma sansım olmadı onu da deneyince yazarım artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.