Şimdi Ara

Samsung S7350 Ultra S İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
12.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turanz kardeş sen bu fofoları bu telle çektiğinden eminmisin png formatında gözüküyor fotolar artı fotonun üzerinden fareyle özelliklere bakınca telin modeli gözükmüyo?
  • foto boyutlarını önceden programla küçülttüğüm için öyle gözüküyordur, en sondan bir önceki foto orjinal boyutlarında ordan bakabilirsin ayrıntılarına...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zxcwv

turanz kardeş sen bu fofoları bu telle çektiğinden eminmisin png formatında gözüküyor fotolar artı fotonun üzerinden fareyle özelliklere bakınca telin modeli gözükmüyo?

Fotoğrafları küçültürken PNG olarak kaydetmiş ve Exif bilgileri ortadan kalkmıştır diye düşünüyorum. Ayrıca, son fotoğrafı daha yüksek çözünürlükte eklemiş ve bilgiler görünüyor:

Ekipman üreticisi: Samsung Electronics
    Kamera modeli: S7350

İnceleme için teşekkürler @TuRaN.z

• @HuNTeR_1907 rica ederim, sağolasın
  • ArkadaşLar ßende yarın gidip S7350 alıcam cok beğendim . ama bişi sormak istiyorum navigasyon nası yükleyebilirm buna ?
  • Usta, bu telefonla Nokia 6500 Slide, SE G705 ve SE C902 arasında kaldım. Özellik olarak S7350 bayağı ağır basıyor ama her gün her gün şarj edeceksem yatar o iş(Günde 100-120 mesaj, 45 dakika-1ssat görüşme, 2,5-3 saat mp3 ve radyo). Bir de mesaj ekranında arka fon simsiyah mı?
  • Ben bu telefondan aldım fakat en yüksek 320x240 çözünürlüğünde video çekebiliyorum ve fps ayarı yok. Sorunlu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot206WRC

Ben bu telefondan aldım fakat en yüksek 320x240 çözünürlüğünde video çekebiliyorum ve fps ayarı yok. Sorunlu mu acaba?

arkadaşım sen 30 günü doldurmadan ayıbı tüketiciye bildir.
    servis ve tüketici sorunları için şu bağlantıya bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_35540707/tm.htm
  • Aynı sorunu yaşadım. Arkadaşlar, 5-6 gün önce bende Samsung S7350 aldım ancak gelen kutu S7350İ idi. Kime sorsam aynı demişti. Video çekiminde en yüksek 320x240 çözünürlüğünde çekiyordu. samsungmobile com a sordum, 7350 Ultra S de benim sorduğum tüm özellikler varmış, 7350İ nin ayrı bir model olduğunu ve bu özelliklerin bulunmadığını söylediler. İlk alırken bana gösterilen model ve faturada yazan model 7350 ULtra S fakat kutudan çıkan 7350İ ve bana daha yeni ve iyi model deyip kakaladılar yani. Bu gün gidip değiştirecem inşallah, taksitli aldıkya onun için bu iş geldi başımıza. Durum bilgilerinize sunulur.
  • Ben de hepsiburada dan sipariş ettim. S7350i geldi. Ama kendileri de henüz yeni farkına vardılar ve iyi davrandılar. Yarın aynen kargo ile geri gönderiyorum.
  • Arkadaşlar ben Edirnede bu telefonu almak icin heryeri gezdim fakat bu sitede görmüstüm 7350 i de varmıs o farklı bı modelmıs yada burdaki yorumlara gore s 7350 den daha kotu oldugunu anladım vıdeo cekımınden felan bahsetmıs bazı arkadaslar ama aramadıgm yer kalmadıgı nereye girsem 7350 i modelıyle karsılastım hemdee 7350 yazıyor ama almak ıstedıgımde tam kasadan gecırırken farkettım kutunun ustunde 7350 i yazıyordu vee iptal ettirdim hem bu model cok satılıyor burada ama alan insanlar bu modelı 7350 i olarak degıl 7350 olarak aldıklarını sanıyorlar heralde heryerde telefon satıcıları ole bı model yok 7350 i olarak geciyor bizde diyolar hem olsa bıle aralarında bı fark yoktur diyorlar ben burdan sızden yardım ıstıyorum bu telefonun 7350 sini nerden bulabılırım nerden sıparıs edebilirim i serisi olmayanını yada 7350 ile 7350 i arasında ne fark var yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar

• Merhaba, bu telefondan almayı düşünüyorum. Fakat, navigasyon programı yükleme şansımız var mı acaba? Mesela Garmin yüklenebilse ne güzel olurdu... Bu konuda bilgi verecek arkadaş olursa sevinirim.
  • bu konuya cevap verebilecek yokmu yaa s 7350 diye heryerde s 7350i satıolar bu modelin "i" olmayan modelini nerden bulabiliriz sürümdenmi kaldırdılar s 7350 diye miillete kakalıyolar en fazla 320x240 video cozunurlugu var ve nereye gitsem 7350i olan modeli var normali nerde satılıyor bilen varsa yardım etsin
  • aYRıca Fiyatı ne kadar arkadaşlar bu telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: katilimci

Ben de hepsiburada dan sipariş ettim. S7350i geldi. Ama kendileri de henüz yeni farkına vardılar ve iyi davrandılar. Yarın aynen kargo ile geri gönderiyorum.

Arkadaşım işlemin sonuçlandı mı? sonuşlandıysa nasıl sonuçlandı?

Ben de aynı durumdayım. Yarın iade edecem. Keşke almadan önce s7350 ile s7350i arasındaki farkı görebilseydim. Aslında ben oradaki i farkını
    Türkiyedeki modellere verilen isim diye algıladım! (Samsung Jet 8000 in Türkiyedeki ismi Samsung Jet 8003 olduğu gibi!!)
    Forumdaki bu açıklayıcı bilgiyi görmedim. Aldım ikinci gün video çekmek için kamerayı açtığımda şok oldum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOPHiS_AKi_TAi -- 5 Ocak 2010; 0:09:26 >
  • ayrıca sol seçim tuşuna özel adı altında eklenen bir bölüm bulunmakta burayada isteğiniz bölümleri yada alt bölümleri kısayol olarak atayabiliyorsunuz,

Yukarıdaki işlemi nasıl yapıyorsunuz?Ben telefonun menüsünde bu işlemle ilgili hiçbirşey bulamadımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

ayrıca sol seçim tuşuna özel adı altında eklenen bir bölüm bulunmakta burayada isteğiniz bölümleri yada alt bölümleri kısayol olarak atayabiliyorsunuz,

Yukarıdaki işlemi nasıl yapıyorsunuz?Ben telefonun menüsünde bu işlemle ilgili hiçbirşey bulamadımda.

sol tuştaki özel menü seçeneği S7350 Ultra S modelde var S7350i de yok. Ayrıca S7350 Ultra S modeli özellikle beyaz olanı elinde olan sakın satmasın kıymete bindi. Şu anda piyasa da çok az bulunuyor fiyatını da 702 tl ye çekmişler. S7350 i modeli çok ancak bazı yerlerde onu 7350 Ultra s diye satmaya kalkıyor aman ha dikkat ben de düşmüştüm buna sonra kavga dövüş değiştirdik. Yeni fiyatı gösteren bir site buyrun (http://www.dunyakapinda.com/?urun-detay_111222_Samsung_S7350I_Pure_White__Cep_Telefonu_Standart_Paket.html)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzselim19 -- 6 Şubat 2010; 4:02:49 >

• Arkadaşlar, bende s7350i kullanıyorum. Alırken s7350-s7350i farkını bilmiyordum, sonra öğrendim. Acaba bu ikisi arasındaki farklar neler bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  • s7350 ve s7350i nin arasındaki farkı telefonu almadan nasıl farkedebilirizz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dissakkarit

s7350 ve s7350i nin arasındaki farkı telefonu almadan nasıl farkedebilirizz ?

Almadan önce kutuyu açtırın, telefonun çalışıp çalışmadığını kontrol ederken ekrandan gözünüzü ayırmayın. Açılışıta yazıyor model. Oradan farkedebilirsiniz i olup olmadığını.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.