Şimdi Ara

Samsung Tab 8.9 Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
5.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben forum istanbulda bulunan vodafondan aldım 899 wold kartta 8 taksit peşin fiyatına
  • Samsungun orijinal kılıfını aldım 45$ yan sanayi bulamadım

Samsung Tab 8.9 Ana Konu
  • Pek rağbet görmemiş, enterasan
  • Kadersiz bir tablet :-)
  • Forum açan biri olarak soruyorum kim ne öğrenmek istiyor? Bu cihazı 3 aydır kullanıyorum.Android deneyimim yaklaşık 1 seneden fazla oldu.Cihazın + ları olduğu gibi - leri de var.İnternete bağlanma hızı falan çok yüksek.Ekran tepkimesi yüksek.Dizaynı bir çok tablete göre çok çok iyi.En beğenmediğim yönü geri tuşu.Köşede bir yerde < tuşunu bulup basmak zoruma gidiyor.Küçük bir dosyayla root yaptım set dns yükledim sınır sörf yapıyorum.
  • bende dün aldım bir tane hizlial ile 940 tl verdim ama pek kullanıcısı yok gibi bunun abisinin 10. tab ın sayfası uçmuş durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekselansah -- 25 Şubat 2012; 8:10:21 >
  • 10.1 olanın sayfasından takipde olur sanırım nasıl olsa tamamen aynı özellikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekselansah -- 25 Şubat 2012; 8:06:04 >
  • Yaw buna sd card takiliyormu takilmiyormu?
  • malesef 50 tl civarı bir aparat alıyorsun sonrasında usb bellek ve hafıza kartı kullanabiliyorsun
  • Ben Rom harici bütün paylaşımları 10.1 inç sayfasından takip ediyorum. Çünkü neredeyse her şey uyumlu ve bir sıkıntıda olmuyor çok şükür.
  • artık bende 10. forumdan takip ediyorum
  • ----------
  • Peki internette ekran boyutu hiçbir sıkıntı yaratıyor mu arkadaşlar?
  • ben de geçen hafta almadan tereddüte düştüm fakat alınca pişman olmadım 8.9 inç yeterince büyük bir ekran nette çok zevklitaşıması daha kolay kullanım esnasında elde tutması daha güzzel
  • Arkadaşlar merhaba,

ben de cihazı bugün aldım.
    10.1'in sayfası belirtilen rom ve root işlemlerini bizim tablet için de kullanabiliyor muyuz bir sorun çıkıyor mu?

eğer paylaşım ve geliştirme konusunda sorun yaşacaksam gidip cihazı 10.1 ile değiştirmeyi planlıyorum.

Değişiklik: rom harici paylaşımlar için 10.1 sayfası süper. rom için xpa süper :) (teşekkürler DiSaSteR_ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionida -- 3 Nisan 2012; 17:12:59 >
  • Degerli arkadaslar 8.9 tablette ekran gorunurlugu yakinlastirma veya % olarak buyutmek mumkun mu evetse nasil yapiliyor yardimci olabilirseniz sevinirim. Tesekkurler.
  • 8.9 samsung tablette ana menu altta ok tikla acilan menu degistirilebliyor mu tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben 8.9 aldım ama sim kartım büyük geldi micro mu yaptrmAk lazım acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor04

arkadaşlar ben 8.9 aldım ama sim kartım büyük geldi micro mu yaptrmAk lazım acaba

Standart simcard ile kullaniliyor,buyuk gelmemesi lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.