Şimdi Ara

Samsung UBD-8500 4K Bluray Alt yazı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung ubd-8500 4K bluray playerim var.Netten indirdiğim 4K filmler içerisine MKVGui ile Türkçe alt yazı gömdüm,ayrıca film dosyasının yanında srt formatında ayrı alt yazı koysam da her iki şekilde de alt yazı siyah görünüyor!PC de alt yazı beyaz olmasına rağmen blurayde oynatırken kesinlikle renk değiştiremiyorum ve her zaman siyah olarak kalıyor.FullHD filmlerde bu sorun yok!Bu cihaza sahip birileri veya bu konuyla alakalı bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim.Teşekkürler

• mkv gui nin altyazı ayarlarını kurcaladınızmı?
    cihazı nerden aldınız acaba?
    nas ile kullanım mümkünmü?
  • MKVGuiyi çok kurcaladım ama olmuyor.Sorun Samsung ile alakalı sanıyorum belki yeni yazılım ile düzelir ama şimdilik birşey yok! Cihazı Teknosa'dan almıştım,ön panelinde USB girişi var HDD ve flashdisk okuyor ancak NAS okurmu bilemiyorum!Ethernet girişi de var ancak mediaplayer gibi çalışmıyor,benim sistemimde sadece PC yi görüyor diğer HDD leri görmüyor o yüzden Himedia Q10 kullanıyorum!Arşivlemek için bluray disklere yazdığım filmler var fakat alt yazılar siyah görünüyor,PC de açtığımda alt yazılar beyaz!Samsung ile alakalı bir sorun var çözemedim!Bu arada Netflix ara yüzünü çok güzel yapmış ben 4K netflix filmleri bunun üzerinden izliyorum görüntü Himedia Q10 a göre çok daha güzel!Filmlerde kare kare ileri veya geri görüntülü olarak ilerletebiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.