Şimdi Ara

SANDERO Hk.bazı bilgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 gün önce 2009model 2.el 40.000 Km.de sandero aldım.Her şey şimdilik çok iyi,radyo ve CD var,bu aletin kodu varmı yokmu bilmiyorum,bazıları yok bazıları var diyor,bunu nasıl anlarım?Birde Atiker LPG kit takılı,benzini yarım depodan aşağıya düşürme,aksi halde beyin bunu 'benzin yok' olarak algılıyor,böyle oluncada arabayı çalıştıramazsın diyorlar,bu konularda bilgisi olan varsa yardım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: fujisang

15 gün önce 2009model 2.el 40.000 Km.de sandero aldım.Her şey şimdilik çok iyi,radyo ve CD var,bu aletin kodu varmı yokmu bilmiyorum,bazıları yok bazıları var diyor,bunu nasıl anlarım?Birde Atiker LPG kit takılı,benzini yarım depodan aşağıya düşürme,aksi halde beyin bunu 'benzin yok' olarak algılıyor,böyle oluncada arabayı çalıştıramazsın diyorlar,bu konularda bilgisi olan varsa yardım lütfen

hayırlı olsun aracınız kaç paraya aldınız?
    sorunuz hakkında atiker kit takan bir servise sorarsanız daha dogru bılgı alabılırsınız.
  • Renault bayisinden 17000 tl.ye aldım.aracın garantisi henüz bitmemiş ama sahibi sıralı sistemi dişarıda Atiker servisine taktırınca garantiden düşmüş.Öyle dediler ama böyle bir hakları varmı bilmiyorum,soruşturacağım.
  • kod yok teypte.

imzamdaki sanderı ana konuda kapppsamlı bilgiler mevcut.
    ayrıca ilk sayfada aracınız hakkında çok iyi bilgiler edinip konuya üye olmanızı tavsiye ederim.
    hayırlı olsun aracınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.