Şimdi Ara

Şans oyunlarında dolap mı dönüyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: MonsterHungry

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Bu arada devretmişti 10 trilyon falan geçti mi onun zamanı ..geçmediyse oynicam da

onun adı neydi ya 6/54 olan varya onda şuan acaip para var onu oyna

super loto
    ben gecen hafta oynicaktım ii ki oynamamışım hic aklımda olmiyan rakamlar cıktı hemde devretti bu hafta oynarım artık

• SÜPER LOTO devir ve yine talihli Ankara'dan ve yine kimliği belirsiz bir talihli.

Çok acayip çok.

http://forum.donanimhaber.com/m_23954919/mpage_1/key_//tm.htm#23954919

göz göre göre yine yeniden Çankaya ve kimlik belirsiz.

Şans oyunu ama birileri şanlıyı önceden seçmiş gibi.
  • bu söylediğin imkansz sayısalda tüm olasılıklar oynanırsa zarar eder sayısal tutma ihtimali 1/14.000.000 (6/49)
    bende şike olduğunu düşünüyorum
    çankaya çankaya
    üçkağıt var
    quote:

Orjinalden alıntı: Brain Wave

Arkadaşlar dolap olup olmaması konusunda bir fikir belirtmem saçma olur.

Ancak Çankaya'daki o kimliği belirsiz kişi hakkında bir tahmin yürütebilirim.

Öncelikle dikkat ederseniz devreden haftalardan sonra Çankaya'ya çıkmış.

Şimdi şöyle bir şey var, olsılık hesabı ile %100 tutması ya da diğer bir deyişle bütün oalsılıkların oynanması mümkün biliyorsunuz...

Eğer devreden para tıyorum ki 2 trilyon ise ve tutması için de bütün olasılıklar oynanarak 1 trilyon kadar bir para yatırılmalı ise o zaman riske değebilir. Ancak tabii ki mantıklı olanı başkasının da tutturabileceğini düşünerek verilen ikramiye 3-4 trilyonu bulduğunda oynamaktır.

Bir de şu sorun var elbette buraya geldiğimizde, tamam mesela 700.000 YTL ayırıp bütün olasılıkları oynamaya niyetlendik, bu binlerce kupon yapıyor, bunu oynamak isteyen kişi nasıl oynuyor? Yani oturup 50 kişi gece-gündüz kupon doldurmalı ki ancak yetişsin 1 haftada...

Kısacası dolap dönüyor mu bilinmez ancak böyle bir riske girerek büyük paralar basacak ve o kuponları doldurmanın yolunu bulacak kişi Çankaya'da yaşıyor olabilir. Geçmişte Türkiye'de değil ama yurtdışında bu tür bir oyunda böyle yapan birinin çok büyük paralar kazandığını okumuştum bir yerde, adam meslek olarak seçmiş bunu ve inanılmaz zengin...

• yoldasım yine döktürmüş
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgurdeniz65

işte kapitalizm işte insanlığın hali..insanlar o kadar çalışıyor ama bir şey alamıyor üstüne giyecek doğrus düzgün..ya da her istediği şeyi almakta zorluk çekiyor..bir yandan da bizi bu yarışmalara teşvik edenler bizim paralarımızla zengin oluyor...buyursun sermaye dostları da savunsun bu dolapları

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.