Şimdi Ara

Şans Oyunlarında Hile!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Siz makineden oynadığınız anda sisteme düşer ve kayıt altına alınır. Sistem kesileceği saat ve tarihte bütün makinelerle olan iletişimi kapatır ve işlem yapılmasını engeller.

Siz server a bağlanabilmek için o server ile aynı ağa giriş yapmış olmanız gerekir ki bu da aynı binada veya o binanın yerel ağına bağlı bir alanda olmanız gerekmektedir. Siz dış ip den server a ulaşmak için ciddi bir yol kat etmeniz gerekiyor. Güvenliğini ağ denetimini falan geçtim server ip sini bilmeden hareket ediyor olacaksınız.

Varsayalım ki girdiniz.
    Server ın saatini değiştirip kendinize bir kupon hazırladınız. Bunu nereden bastıracaksınız? Elinizde kupon yokken birşey itham etme şansınız da yok.
    Ayrıca
    Oynadığınız kuponlara bir de makine bilgisi girilir. Çekiliş yapıldıktan sonra da hangi makineden kazanıldığı bilgisi de gelir. Server dan girilen bir bilette yer belirtemeyeceğiniz için muhtemelen kabul edilmeyecek.

• Bide bayii yada bayinin makinası lazım desene , başka eksik olmadığına göre lotoda manipilasyon yapmak bilene baya basit desene :)
  • Hileyi dışarıda aramaya gerek yok, çekilişin yapılışı zaten hile olabilir, bununla ilgili son zamanlarda birçok şikayetin patlak vermesi durumu şüphelendiriyor. Tamam ihtimal çok düşük bunu anlamak için kendi kuponunuzun çekilişini yaparak görebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusuruma bakmayın! Konuyu hortlatıyorum. Artık hile olduğu gerçeği ile karşı karşıyayız. Sürekli aynı bölgelere çıkması, özellikle süper loto'da uzun süre devir yaptırıp istenen meblağa getirtilerek kimin nesi olduğu belli olmayan bir kişiye veya gruplara kazandırıldığı bir gerçektir. Yıllar evvel şans oyunları çekilişleri tv'den canlı yayınlanırdı. Noter görevlisi daha fazla idi. Şimdi canlı tv yayını yok, noter görevlisi bir ya da iki kişiden ibaret. Şahsen şans oyunlarından soğuduğumu söylemek isterim. İnsan şans oyunlarına verdiği parayı biriktirse işletme açmış veya kendine ev almıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat7

Selamlar Millet,

Bu aralar bazı medya kuruluşları ve bir kaç siyasi partimizde aralarında bulundukları kişiler bir tezde bulundular; "Şans oyunlarında hile var " diye

Bende tezi ele alayım dedim ve başladım araştırmaya;

1-Öncelikle şans oyunarının çekildiği aletleri inceledim, burada hile yapmanın neredeyse imkansız oldukları görünüyor. (Ari mix vb makinalrda bunu tamamen şans olduğu gercegi var)
    Şans Makinesi

2-Kuponlar: Tüm kuponlarda oynama tarihi ve saati yazıyor. İşte hile yapılabilecek en güzel nokta. Saat yada tarih değişikliği.
    Şimdi çekiliş tarihi ve saati : 02.01.2013 , 21:00 da çekiliş yapılıyor olsun.
    Çekilişte çıkan rakamlar bu sırada ögrendik, ardından elegeçirilen yada açık bırakılan(!) server dan elde olan sayılar girilerek yeni bir bilet elde etmek çokmu zor?

Neyse şimdi size soruyorum(az çok teknoloji dünyasında olan sizlere); bunu yapmak çokmu zor?

makinede hile yoksa toplarda olamaz mı ?
    misal topların sıcaklık dereceleri sayıların küçükten büyüğe sıralanması gibi sıralanır

• Hile falan yok. Zaten çekildiğinde kaç kişiye vurduğu hemen çıkıyor.Nereye sonradan tarih değiştiriyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.