Şimdi Ara

Sapphire 4830 için soğutucu arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sapphire 4830 ekran kartımın stok fanı çok sesli çalışıyor, alttaki komşu defalaraca "çok gürültü yapıyorsun" diye uyarıya geldi. Bu konuya bir çozüm bulmam lazım, u kartı kullanıp da "ben şunu aldım, sorunsuzca monte ettim, güzelcene de kullanıyorum" diye tavsiyede bulunabilecek biri var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Sapphire 4830 ekran kartımın stok fanı çok sesli çalışıyor, alttaki komşu defalaraca "çok gürültü yapıyorsun"

şakamı yapıyorsun
  • Daha neler görcez bakalım
  • Ben 4830 ile Akasa Vortex Neo kullanıyorum gayet sessiz bir soğutucu. Ama dikkat et bu sefer de komşun ' Hiç sesin çıkmıyo napıyosun evde kız mı atıyosun?' demesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarMania

Ben 4830 ile Akasa Vortex Neo kullanıyorum gayet sessiz bir soğutucu. Ama dikkat et bu sefer de komşun ' Hiç sesin çıkmıyo napıyosun evde kız mı atıyosun?' demesin

• Saçma, bende aynı kartı kullanıyorum, gayet sessiz bir soğutmaya sahip ve oldukça başarılı. resimlerini eklermisin kartın merak ettim referans tasarımmı kartın
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Şaka mı yapıyorsun diye sormuş bir arkadaş, sadece sesin çok aşırı olduğunu anlatabilmek için abartma sanatını kullandım. Başka bir arkadaş akasa'yı söylemiş ama ben akasa'ya daha önce baktım, 4830'ların sapphire'sine uyumlu olmadığını özellikle belirtmişler. Diğer markaların 4830'una uygunmuş ama sapphire'ye uygun değilmiş. Eğer onların verdiği bilgi doğruysa akasa ismini veren arkadaş beni 50 tl zarara uğratmış olacaktı. Eğer sizin kartınız sapphire marka 4830 ise ben de ona göre alayım.

En son yazan arkadaş dangerousx isimli arkadaş resim istedi. Alltaki linkte benim kartın aynısı var. Bir değerlendirir misiniz? Yalnız, benim kart aşırı sesli. İşlemcinin fanını elle durduruyorum, seste bir azalma yok, ekran kartınınkini elle durdurduğumda kulaklarım rahatlıyor. Ses gerçekten çok fazla.

http://shiftdelete.net/sapphire-radeon-hd-4830-ekran-karti-7194.html

• 45 tl ye falan xıgmatekin bi soğutucusu var battle axe diye onu bi araştır
  • quote:

Ben 4830 ile Akasa Vortex Neo kullanıyorum gayet sessiz bir soğutucu. Ama dikkat et bu sefer de komşun ' Hiç sesin çıkmıyo napıyosun evde kız mı atıyosun?' demesin

Eve kız atarsa ses çıkması gerekmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarhero

quote:

Eve kız atarsa ses çıkması gerekmez mi?

Nedense ben hep sessiz olmasını tercih ediyorum Yani arkadaşlarımın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuitarMania -- 27 Kasım 2010; 15:29:52 >

• arkadaşlar, eve kız atıcak durumda olsak zaten sanal alemde takılmayız.bu dediğim olay buradaki çoğu kullanıcı için geçerli.hayat dışarıda akıyor, biz ise kendimizi sanala kaptırmış gidiyoruz.ben öyle çok kaptırmadım kendimi en azından sanalda çok takılırım ama dışarıdaki sosyal ortamım da, arkadaş çevrem de çok geniştir.size de tavsiyem bilgisayardan biraz uzaklaşmanız, başka aktiviteler yapmanızdır.biliyorum, belki de mesajım yanlış anlaşılacak ama olayın aslı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abazzers -- 27 Kasım 2010; 19:34:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

arkadaşlar, eve kız atıcak durumda olsak zaten sanal alemde takılmayız.bu dediğim olay buradaki çoğu kullanıcı için geçerli.hayat dışarıda akıyor,biz ise kendimizi sanala kaptırmış gidiyoruz.ben öyle çok kaptırmadım kendimi en azından sanalda çok takılırım ama dışarıdaki sosyal ortamım da, arkadaş çevrem de çok geniştir.size de tavsiyem bilgisayardan biraz uzaklaşmanız, başka aktiviteler yapmanızdır.biliyorum, belki de mesajım yanlış anlaşılacak ama olayın aslı bu

Herkes herşeyin farkında dostum takılmana bak bunlar sadece sanal şakalar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.