Şimdi Ara

Sapphire 7870xt düşük heaven benchmark puanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bunlar da bencmark sonuçları

Sapphire 7870xt düşük heaven benchmark puanı  Sapphire 7870xt düşük heaven benchmark puanı

sonuçlar bana çok düşük geldi bir de garip olan testi bilgisayar açıldıktan sonra belli bir zaman geçtikten sonra yaparsam açılır açılmaz yaptığıma göre çok daha düşük oluyor.Resimlerde de yüksek olan ilk açıldığında yaptığım. Bilgisayara overclock yapmadım ama yine de çok düşük değil mi bu sonuçlar. Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xilany -- 20 Mayıs 2014; 16:57:11 >

• bana kalırsa işlemci limitine takıldın gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

bana kalırsa işlemci limitine takıldın gibime geliyor

Peki işlemciye overclock yapsam sorun düzelir mi
  • bu testte işlemci etkili değildir.stereo ayarını kapatıp yapacaksın çift monitör için sanırım o ayar.25.7 olan kart için düşük değil o aralıkta alır o kart fakat sistem açılınca yüksek biraz kullanınca yavaş oluyorsa yazılımsal bir sorun olabilir windowsta.kullandığın programlar virüs programı virüs vs gibi.
  • Heaven ve valley benchleri işlemciye yük bindirmez..işlemci ile alakası yok olayın sürücü güncelle.14.4 ü kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

bu testte işlemci etkili değildir.stereo ayarını kapatıp yapacaksın çift monitör için sanırım o ayar.25.7 olan kart için düşük değil o aralıkta alır o kart fakat sistem açılınca yüksek biraz kullanınca yavaş oluyorsa yazılımsal bir sorun olabilir windowsta.kullandığın programlar virüs programı virüs vs gibi.

evet stereo 3d ayarı kapatılmalı dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Heaven ve valley benchleri işlemciye yük bindirmez..işlemci ile alakası yok olayın sürücü güncelle.14.4 ü kur.

14.4 kurmuştum. Bir de beta var ama beta tam kararlı değildir diye kurmamıştım
  • Hocam bu benim puanlarım karşılaştırma yaparsın 270x

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

bu testte işlemci etkili değildir.stereo ayarını kapatıp yapacaksın çift monitör için sanırım o ayar.25.7 olan kart için düşük değil o aralıkta alır o kart fakat sistem açılınca yüksek biraz kullanınca yavaş oluyorsa yazılımsal bir sorun olabilir windowsta.kullandığın programlar virüs programı virüs vs gibi.

Stereo kaptınca gerçekten ilk açıldığına yakın çıktı ama ben onu sesle ilgili sanıyordum.
  • quote:

Hocam bu benim puanlarım karşılaştırma yaparsın 270x

Sizin kartınız hakkında pek bilgim yok ama sizce benimki normal mi yoksa bir anormallik mi var?

• xilany kullanıcısına yanıt
    Değerler normal gözüküyor hocam.
  • quote:

Değerler normal gözüküyor hocam.

+1
  • Tamam teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xilany -- 20 Mayıs 2014; 18:19:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xilany

quote:

hocam yapabiliyorsan işlemciye oc yap ekran akrtından daha çok performans alırsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xilany

quote:

hocam yapabiliyorsan işlemciye oc yap ekran akrtından daha çok performans alırsın

Şu anda işlemcide stok fan var yaza inşallah yeni fan alıp oc yapmayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz fan olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.