Şimdi Ara

şarkı sözleri ve şarkı dinlemek isterken kaybolmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında genel bir sıkıntı yani hepimiz zaman zaman nette birşeyler arıyoruz ve doğru kaynak bulmakta zorlanıyoruz işte benimde sorunumda bunlardan biriydi Son zamanlarda dikkat ediyorum birçok sitede dolaştım ama ne hikmetse yusuf güney hazin dinle şarkısını aradım ama şarkıyı buldum malesef sözleri yanlış idi tabi bu sadece örneklerden biri buna gelene kadar,Ozan Doğulu feat. Ece Seçkin – Hoşuna mı Gidiyor şarkısınında sadece şarkısı vardı ama sözleri malesef bulamadım ama bir site arayış içinde dikkatimi cezbetti hem şarkıları hemde sözlerini aynı anda yayımlayan bir site fullsarkisozleri.com baktım Alişan Vebal Dinle aradım aynen şarkı ve sözleri aynı sitede vardı e tebrikler demeden edemedim ancak bu kadar iş ciddiyeti olur yani hem sözleri hem şarkısı eksiksiz eklenmişti ne kadar kaldım bilmiyorum ama baya bir zaman geçirdim sitede gerçekten kaliteli paylaşımlar yapılan siteleri seviyorum son gezdiğim ve yukarıda bahsettiğim sitede bunlardan bir tanesi sizlerle bu bilgiyi paylaşmak istedim net ortamında bu kadar güzel siteler bulmak gerçekten çok güzel ben keyifle dinledim şarkıları umarım sizlerinde hoşuna gider çalışma prensipleri yazımı burada noktalarken esenkalın diyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.